Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, [InSaNe] napisał:

W co pakować przy buildzie samruaja? 

 

A można, jak najbardziej, jeszcze jak \0 Tylko czy postać leszczyk udźwignie przy niskich statystykach lepszy ekwipunek? Może masz tę drugą katanę Jajamucharata, czy Uchicostam?

Mam kilka a juz na pewno te topowe :lapka: Dam znac dokladnie jak wroce do chatki.

Odnośnik do komentarza

Moj ulubiony orez to Nagakiba. Jej zasieg nie ma sobie rownych. Z wierzchowca jestes w stanie zdjac prawie kazdego. Rzeki Krwi tez pieknie kosi pasek energi. Krwawienie to piekna sprawa ale niestety polowe krutsza. Jak by nie bylo to cud miod. 

 

 Pamietaj aby miec tez cos ciezszego. Czasem wpadniesz do kamieniolomow gdzie mieczyk nie da rady - odbija sie od przeciwnika jak samochody od bandy w G.T :P

Taka sytuacja czasem sie zdazy otwierajac ukryta skrzynie ze skarbem. W tedy uwazaj. Jak szybko odskoczysz to sie sama zamknie i nic sie nie stanie. W innym przypadku przeniesie Cie do innej cholernie trudnej lokacji a tam jest prawie pewne ze  stracisz zycie. Miej sie na bacznosci :touche:

Odnośnik do komentarza

Trochę mnie to przeraża, że mam pakować w inteligencję, by używać lepszej katany. Na początku gry pakowanie w inteligencję jest bez sensu, bo grając aktualnie samurajem i nie wzmacniając siły, zręczności, czy witalności, nigdy nie pokonam Godricka - zawsze zostaje mu to 5 cm energii. Nie pomagają zarówno widma wilków, jak i ten materializujący się pomagier.

 

Po prostu mam za słabą postać.

Odnośnik do komentarza

Akademia Rai Lucarii ukończona, Renalla pokonana. Poszedłem do Karyjskiej Posiadłości, pokonałem Lorettę. Nie wiem, gdzie iść dalej, by pchnąć fabułę do przodu.

 

Mam postać na 50tym poziomie. Poszedłem do Zamku Lwiej Grzywy, ale Rycerz Tygla i Wojownik wynaturzeniec ( :D ) zamiatają mną podłogę.

 

Studnię Siofry też wyczyściłem i ubiłem dwóch bossów. Chciałem utłuc tego Żmija w Tunelu Gael dla tej wypasionej katany, ale jestem za cienki.

 

Nie bardzo mi się chce łazić i grindować w znanych lokacjach, bo to nudne fhooj. Zatem gdzie iść? 

 

Możecie jeszcze dać tipa dot. tych kamieni do podnoszenia poziomu broni, bo moja katana zatrzymała się na poziomie +8 i brakuje mi kilku, by dalej podnosić jej poziom.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Czyli mam napier.dalać mobki godzinami, by podpakować np. do 70 levelu, by przejść ten zamek, który (sprawdziłem przed chwilą w poradniku) jest kolejną lokalizacją właściwą, by pociągnąć główny wątek? GOTY jak w mordę strzelił :yao:  W ogóle męczy mnie ta gra, wszystko samo jak w soulsach, tylko w otwartym świecie. Brak fabuły, questy z dupy, których nie przejdziesz bez opisu, debilni przeciwnicy i te same animacje od lat. To jedna z moich zaległości, chcę to jak najszybciej przejść i wziąć się za prawdziwe hiciory, które leżą obok.

  • beka z typa 6
Odnośnik do komentarza

Gra jest tak skonstruowana że nie trzeba farmić leveli, a jak męczy to najlepiej odpuścić bo się będziesz tylko niepotrzebnie denerwował. Mnie męczyła przy premierze i olałem, naszło mnie dać drugą szansę parę miesięcy później i skończyłem 3 razy. 

 

Zdecydowanie nie jest to gra którą można przejść "na siłę" byle zaliczyć. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...