Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cos tam oblizalem :leo: 

Jakis kupcow przywitalem. No w sumie nic specjalnego nie pamietam. Kamieni szukalem do upgrade broni i tarczy. ALE zawsze moge sie cofnac. Wlasnie przez tak wiele tych ognisk rozsianych po mapie uwazam ze gra jest dosc latwa. Takie odnosze wrazenie.  Cos konkretnego przegapilem w tym zamku ?

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Plugawy napisał:

W sumie Mevek lataj gdzie chcesz a jesli chcesz platyne to musisz grać w poradnikiem na kolanach.

Prawda absolutnie kluczowa. Gdybym nie skorzystał z poradnika to na miliard procent nie zrobiłbym pierwszej i jedynej jak dotąd mojej platyny.

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Szermac napisał:

Quest

  Ukryj zawartość

,który sie odpala po drodze gadając z niewidomą niewiastą. Związany jest z królem tego zamku. Do zgarnięcia halabarda +8 dla builda z Faith. No i jest tam boss z którego wypada legendarny miecz pod trofik za legendarne bronie no i runy :D

 

Ta halabarda jest zajebista tbw

Odnośnik do komentarza

Spoko. Ktos ma tutaj z Was platyne. Co moze pojsc nie tak? Wiem ze trzeba zrobic zapis w chmure przed zakonczeniem i nikogo nie zabijac z questow. Cos jeszcze moge wtopic?

 

Naprawde pokochalem ta gre i chodzby to trwalo cala ta generacje to tak sie stanie. Mega kozak giera. Na PS5 chodzi jak zloto, nie moge sie oderwac na moment :obama:

Odnośnik do komentarza

 

2 godziny temu, MEVEK napisał:

Cos jeszcze moge wtopic?

 

Ta, no tak jak wspomniałeś trza sejwa do chmury przed wybieraniem zakończeń.

No i przed pewnym momentem fabularnym trzeba zebrać legendarną broń w stolicy Leyndell bo przepadnie wpizdu.

I to tyle z takich co można przegapić.

Edytowane przez Szermac
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Nic ide teraz za sciezka bo cos zbladzilem eksplorujac i podlevelowalem postac. A dokladniej pasek zycia i stamine. 

Ale powiedzcie mi. Gra sie dopasowywuje do aktualnego mojego levelu czy zawsze wszystko jest takie same wiec jezeli pojde w swiat i wroce to bossowie powinni byc na strzala, czy jest jakis system skalujacy w tym wszystkim  ???

Odnośnik do komentarza

Nie, nie skaluje się do Twojego poziomu nic. Wszystko ma stałe "levele" 

 

bronka w stolicy, druga jak przegapisz w Farum to można ja zdobyć zaraz na początku NG+ z npc. Cała reszta jak będziesz dużo zwiedzał to znajdziesz, część jest dodatkowo za questami gdzie w niektórych przypadkach się nie obejdzie bez wiki. 

 

zamiast robić backup sejwa można przejść grę 3 razy :sonkassie:taki runik po zakończenie na ng+ to kilka godzin bez pośpiechu się robi. 

Odnośnik do komentarza

Poza tym zawsze mozna spytac ekoleji o dropa grajac co-opa :lapka:

 

Ale Wy mnie kusicie z tym farmieniem. Teraz jak juz wiem ze level nie nie skaluje to zaraz polece przed brame dalej ich tam katowac :gachigasm:

 

A tak powaznie to teraz przydal by mi sie jakis fajny rynsztunek wilka czy kogo tam polecacie :philosoraptor:

Gram wloczega - jak w zycku. 

Odnośnik do komentarza

Robie kazdego questa na jaki trafie kolego. Platynanto jest wisienka na torcie a nie speedrunowanie zeby tylko zdobyc i zaliczyc. Ja tu zagladam pod kazdy kamien i zakamarek. Cos nie idzie to odznaczam na mapce i ide dalej. Nie wyobrazam sobie grac inaczej :wub:

 

Chyba kupie steela sobie do kolekcji z BB, Sekiro :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...