Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A pamiętacie Malenię? Muszę się pochwalić, że po trzech dniach podchodów rozwaliłem ją dzisiaj legitnie, tj. bez pomagierów i z agresywną walką z bliska. Bosze jaka satysfakcja. No nie sądziłem, że to w ogóle do zrobienia jest, ale ostatecznie udawało mi się nawet unikać rolką jej miksera. W sumie ze 6 godzin nauki jedynie to zabrało :nosacz3: 

 

No i ogólnie gra ostatnio zapunktowała u mnie. Na premierę przeszedłem prawie wyłącznie "wątek główny" i trochę się wynudziłem. Teraz wróciłem porobić dodatkowe lokacje i sekrety, i jakoś bardziej klikło.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Myślicie, że data premiery dlc podczas tga? Wróciłbym bo kiedyś napocząłem ng+.

W dniu 4.11.2023 o 18:41, KJL napisał:

Mam takie pytanie. Elden Ring jest grywalny na Xboxie One X ? Czy podobnie wygląda to jak w przypadku Cyberpunk'a 2077, że nawet nie ma sensu odpalać ?

Możesz grać spokojnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

To DLC to musi być jakiś moloch, skoro tak długo je robią, wciąż wieżę jednak, że jeszcze w tym miesiącu wpadnie data premiery i będzie ona w Q2 2024. Odpaliłem na PS5 po długiej przerwie, nowy build pod Sword of Night and Flame Int/Faith + trochę poczyscilem i pograłem coopa na Malenii, Godricku i finałowym bossie, żeby wejść w system znowu, czekam z ng+ cuerpliwie do post DLC. Śmiesznie mi się w to grało, bo ogrywam teraz mocno Dark Souls 2 i jednak te mechaniki tutaj to zupełnie inne, skok:), koń, epickie movesety broni, postawy, bossowie z dziesiątkami ruchów, no już zapomniałem jak się napracowali przy tym Eldenie bożym:fsg:.

Odnośnik do komentarza

Czytałem w niedzielę do obiadku leaki z tego DLC:

 

  • podobno robi to w części outcourcing z Singapuru (nowe assety)
  • Świat alternatywny "Shadow Realm", większe tereny, ale zamknięte z osobną mapką, coś jak podziemia
  • wielkość gdzieś jak cały BB
  • na początku chcieli zrobić 2 osobne DLC, ale poniosła ich ambicja i będzie jedno duże
  • zmiany w CAŁEJ grze, jak w SoFS, pytanie jak to się będzie skalowało z postaciami, które już mamy, bo przecież SoFS było osobnym wydaniem...
Spoiler

1O8Um4o.png

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...