Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo zapewne skończy się moja dziwna przygoda z Eldenem. Kupiłem grę na premierę i ciorałem w nią jak głupi po kilka godzin dziennie, nabijając ok 70-80h żeby przerwać przygodę przy przejściu 3/4 gry na ponad rok i wrócić do niej kilka dni temu.

Jestem właśnie:

po pokonaniu Maliketha i Sir Gideona Ofnir. Rozumiem, że zbliżam się do finałowych walk z trzema(?) bossami? Pytanko, po ukończeniu fabuły mogę na luzie lecieć do Świętego Drzewa Migueli i walczyć z Malenią, czy lepiej to ogarnąć przed finałem? Jakoś przegapiłem tę lokacje.

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Koleś88 napisał:

Aż kusi Ng+ od razu, ale rozgrzebany Ragnarok, Diablo IV i czekające w kolejce Dead Space i inne gierki chyba na to od razu nie pozwolą.

Lepiej odpuścić ng+ i zaczekać na dodatek :) nie wiadomo kiedy wyjdzie ale to dobrze, jest czas na inne gierki i zatęskni sie za światek eldenika 

Odnośnik do komentarza

A nie wiem czy czasem nie jedno i drugie jest? Od np połowy HP zaczyna stosować inne ataki a potem druga faza już wiadomo jeszcze inne wariacje. Albo mi się pojebalo z inna grą. No ale nie ma 3 faz :bella: jak w dlc do 3. Chociaż tutaj liczę mocno na dlc że dostarczy bossika z poziomem baby z drzewka. 

 

W podstawce dla mnie mocno nierówne te bossfighy dużo reskinów i recyklingu a z kolei końcówka gdzie są fajni i unikalni 

Spoiler

Maliketh czy "koszykarz" to walki z 1 paskiem. 

 

Odnośnik do komentarza

Cholera, ale mnie gra wciągnęła. Chyba ostatni tytuł, który odpaliłem częściej niż 2 razy w tygodniu od czasu... Sekiro? Chyba już serio mój zagrajmerski czas dotarł końca, a pozostałą energię oddam Ninny i From.

 

Co prawda jeszcze dużo przede mną, mam jakoś 60 lvl, ale gra poraża designem. Zabawą kolorami. Poraża też wielkością. Ta gra jest aż za duża. Z sekretami w sekretnych lokacjach. I podziemnym światem, który dopiero niedawno odkryłem.

 

Mega minus za niektórych bossów, one hit killów i innych okropnych taktyk. To będą pierwsze soulsy, w których użyję czasem pomocy npc-a i tutaj nie czuję się, że przez to oszukuję. Niektórzy przeciwnicy mają za dużo HP i zbyt szybkie ataki. Chociaż jest to trochę fajne, jakbym grał w grę z NESa, tak czasem jest chamska. 

 

A tu ciekawostka, już w 2016 roku redditor miał wtyki, że tworzą prototyp Elden Ring :obama:

 

FWTtRX0.png

 

 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Shen napisał:

Zaraz 2 lata miną od premiery, a o dlc cisza, ani ds2 ani ds3 tyle nie czekał na dodatki. Cos duzego sie szykuje, albo zajmuja sie głupotami.

 

jak zapowiedzieli i teaser był to robią 

 

ja liczę na mniejsze ale konkretne lokacje jak z końcówki podstawki 

 

 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Schranz1985 napisał:

Dajcie spokój z DLC.
Niech robią kolejną gierkę albo Bloodborne'a .
Elden to i tak straszliwy moloch.


Mam ledwie 100 godzin gry i jestem już blisko końca. Nie chcę znowu robić DLC na NG+ jak w Bloodborne czy DS3 więc From mogłoby się pospieszyć.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kiedyś dla jaj spróbowałem robić run 1lvl, dotarłem do Radahna, nie mogłem dać sobie rady i dałem sobie spokój, pół roku później coś mnie tknęło i znowu spróbowałem, dziś udało się go ubić po 30 minutach prób. Uświadomiłem sobie, że na takim poziomie postaci najbardziej docenia się niektóre boss fighty, a ta z Radahnem ląduje do mojej topki  :kratoswoke:.

 

 

 

 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Figaro napisał:

Dobra... jakie macie tipy na ostatniego bossa? xd 

Prepare to try :), z tego co pamietam to pokonalem go fuksem, ta druga faza była najbardziej wkurzająca, w pierwszej to wiadomo nauka patternu na pamięć, rollowanie na bossa agresywnie = szybka walka i zachowanie flaszeczek... albo cheese z odległości. Druga faza to generalnie trzymać się jak najbliżej bossa i będzie git :). 

W dniu 8.10.2023 o 11:20, friedrich napisał:


Mam ledwie 100 godzin gry i jestem już blisko końca. Nie chcę znowu robić DLC na NG+ jak w Bloodborne czy DS3 więc From mogłoby się pospieszyć.

Tez czekam cierpliwie, nie ma nic gorszego niż robić DLC na ng+ :). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...