Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, messer88 napisał:

W sumie zależy jak grasz no ale trochę jeszcze Ci zejdzie, chcesz ten Armor to musisz zrobić questa Ranni a nie jest krótki 

 

https://eldenring.wiki.fextralife.com/Ranni+the+Witch

 

spojlery są oczywiście 

Te questy sa takie zaskakujace ze te spoilery to XDDDDDD chuja z nich wiadomo zawsze o co chodzi xD

  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Oo przy mrówkach miałem lekkie ciareczki, zwłaszcza gdy miałem przy sobie run na dwa, trzy poziomy w górę, wtedy walka lub przebieganie obok nich wywoływało lekkie ciepełko. Oczywiście przy pierwszym przejściu bo potem to już była desynsekcja :cool2:

Edytowane przez SebaSan1981
Odnośnik do komentarza

Dobrze gadasz - w okolicach fosy. 

 

W ogole dobrze skumalem ze to ten sam npc co w

Spoiler

twierdzy okraglego stolu sobie siedzial tam z tylu. Teraz zniknal i zostala wiadomosc zeby go znalezc przy fosie. A to nie przypadek ze ta twierdza ma taki sam uklad jak jeden z budynkow w stolicy ???

 

Odnośnik do komentarza

Aha xd To ja nawet nie wiedziałem 

 

EDIT:

A dobra jednak byłem tam, ale tylko na dolnym poziomie i nie połapałem, że to Roundtable xD a kojarzyłem, że to jest bo ktoś tu kiedyś wspominał.

Aż odpaliłem i wszedłem od innej strony. Niezły motyw. Dziwne, że nie widziałem nigdy, aby wspominali o tym w jakiś lore wideo i o co kaman xd

EDIT2:
 

Cytat

The most likely explanation is that the original Roundtable Hold (the one in Leyndell) was destroyed by the Shattering and that the current version players can fast travel to is an exact copy placed in a different realm, created by Marika to maintain a safe haven for all Tarnished roaming the Lands Between.

 

Edytowane przez Szermac
Odnośnik do komentarza

Panowie, poszukuje broni pod zręczność. Napakowalem chyba 40 w dexa na początku bo znalazłem broń, która się nazywa uchigatana ( w któryś soulsach nią grałem i bulo Ok).  Do pewnego momentu było bardzo Ok, ale mam wrażenie ze obecnie pomimo +17 jest dość słaba. Coś możecie polecić? 
mam np jakiś mroźny woal czy coś takiego? Będę wdzięczny za każda podpowiedz :) 

obecny level to 90 o ile to istotne. 

 

dziękuję

Odnośnik do komentarza

Siła katany do krwawienie które wywołuje i na tym bazujesz. Jeśli chcesz mieć dobry build przy tym co masz to możesz iść dalej w bleed ładując teraz punkty w arcane (zwiększa bleed) albo np znaleźć katane moonveil i dowalić punkty w magię. Najlepsze efekty daje jednak combo 2 x twinblade (np goodskin peeler i leonors twinblade lub zwykły twinblade) i jeden z nich zakuty pod frost drugi pod bleed. Ataki ze skoku zadają taki dammage ze aż się zdziwisz. Twin blade zadaje dammage podczas skoku dwa razy co przy krwawieniu daje praktycznie sto na sto efekt po góra dwóch skokach. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

obecnie doszedłem do:

- zamek cieni boss mnie kładzie na hita i prób było 60

- boska wieża Caelod - boss obecnie dla mnie również nie do przejścia - podejść ze 100 

- Lyndell czy jak to się tam nazywa - fabularnie chłop mówi ze tam mam iść ale tam zwykle moby mnie kładą i prób również było dość sporo

- nokdell czyli jakieś podziemia - No mrówki mnie maja na hita i tu również cierpliwość się skończyła.

 

ogolnie nie jest lekko i jak widzicie prób było sporo :)

 

czerwona kraina ogólnie dość ciężka dla mnie wiec jest „przeszukana” randomowo i jest dość nierówna poziomem trudności dla mnie. Cała reszta mapy ( cała lewa strona ) wylizana  na maksa oczywiscie tam gdzie dało się wejść i bez żadnych poradników wiec to tylko to co mi się wydaje. 
 

co do broni to chyba spróbuje zrobić 2 sztukę na lód - może to pomoże :)

 

nie ukrywam ze nie rozkmnilem jeszcze tych prochów i zakuwania broni bo boje się coś zjebac… 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...