Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Szermac napisał:

No już właśnie też widziałem z tym czerwcem, no nic. Dobrze, że w ogóle się coś ruszyło.
Myślę, że to będzie przepotężny dodatek, tak się zapowiada po ostatnich leakach.

Czerwiec byłby ok, wystarczająco dużo czasu po innych premierach z Q1 i Q2 2024, gdzie kalendarz mocno napięty, potem będzie jak zwykle luźniej. 

Edytowane przez KrYcHu_89
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Od kilku lat to w tych trailerach pokazują dużo bossów no ale nie wytrzymam i obejrzę przecież. 

 

fajnie jakby wrzucili coś w stylu 

 

 

krótka zajawka i szczególnie pokaz nowych broniek

 

A najbardziej jestem ciekaw finału tego dlc, bo wg mnie dodatki zawsze mają podkręconych bossów względem podstawki. Liczę na coś w stylu M i siedzenie ucząc się movesetu. 

Odnośnik do komentarza

Ja tam jestem ciekaw, gdzie to umiejscowią, czy po prostu pododają klocki do istniejącej mapy + jakiś final dungeon, czy ogólnie to będzie zamknięte. Chociaż jak się mówiło ostatnio, to będzie jakiś alter świat, który już znamy z nowościami.
Już za 5 godzin będziemy wiedzieć więcej :ohboy:

Edytowane przez Szermac
Odnośnik do komentarza
W dniu 8.01.2024 o 11:43, KrYcHu_89 napisał:

Czytałem w niedzielę do obiadku leaki z tego DLC:

 

  • podobno robi to w części outcourcing z Singapuru (nowe assety)
  • Świat alternatywny "Shadow Realm", większe tereny, ale zamknięte z osobną mapką, coś jak podziemia
  • wielkość gdzieś jak cały BB
  • na początku chcieli zrobić 2 osobne DLC, ale poniosła ich ambicja i będzie jedno duże
  • zmiany w CAŁEJ grze, jak w SoFS, pytanie jak to się będzie skalowało z postaciami, które już mamy, bo przecież SoFS było osobnym wydaniem...
  Ukryj zawartość

1O8Um4o.png

 

odkopuję, zaobaczymy, czy coś się sprawdzi z leaków. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...