Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Dr.Czekolada napisał:

Czemu Sekiro? Prędzej Dark Souls 2.

Chodziło mi o to, że w Sekiro był powiew czegoś nowego, chociażby w samej mechanice walki (postura, blokowanie, dobijanie). Tutaj mam wrażenie, że to mod do DS3. Oczywiście kupię na premierę, ale np. Bloodborne zrobiło na mnie o wiele lepsze wrażenie swego czasu. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Metoda napisał:

chociażby w samej mechanice walki

 

Tak ja chętnie bym widział to już na stałe w ich grach chociaż rozumiem że tutaj będzie broni dużo i to różnych, toporki, UGSy i nie miało by to sensu. Obejrzałem sobie trochę więcej wczoraj i się jaram, nie mogę się doczekać aż zacznę zwiedzać ten świat. 

Odnośnik do komentarza

Graficznie poziom ds3 z tym ze w 60fps. 

Po wyjsciu na otwarty teren rzuciłem sie od razu na tego Straznika na koniu bo pierwszego go zobaczylem. Oczywiscie powycieral mna podloge :) Wiec poszedlem w lewo i tam ten wielki troll. Hehe ofc wbil mnie w ziemie. Zszedlem na plaze i tam jakas jaskina z dwoma skurwolami ktorzy rowniez mna pozamiatali. Wiec inna miejscowka u gory i trafilem do katakumb. Uf pierwszy boss z glowy. Jakis skaczacy kotek.

2h nie wiedzialem jak sie lvl postac a wystarczylo przy ognisku odpoczac. Hehe. Zdobylem jakas wlócznie i te duchy ktore mozna przywolywac. Ale nie w kazdej miejscowce mozna ich przyzwac. Poczatek dla mnie byl hardcorowy. Z włócznią i podlevelowana postacia wrocilem na plaze i jakos poszlo z tymi dwoma.

Po wygranej mozna przejsc dalej i fajna miejscowka jest z nagroda na szczycie. 

Ogolnie to ds4 w otwartym swiecie. Wiecej jakis magicznych przedmiotow. Cos czuje ze mag bedzie op. No i Konia nie mam albo nie wiem co trzeba zrobic zeby go miec :(

W kazdej chwili mozna uzywac szybkiej podróży. Znaczniki dzialaja. Ogolnie to te 3h strzelily nie wiem kiedy :)

 

No i graficzka niekiedy szarpie. 

Ogrywane na ps5. 

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

@sajmon34Nie odwiedziłeś "fabularnego" ogniska

Spoiler

gdzie pojawia się Waifu xD Ona daje gwizdek dla konika i można śmigać ;)

 Swoją drogą jazda na koniku i walka na nim to złotooo. Ogrywałem niedawno DS3 i nie powiedziałbym, że Elden to DS3 tylko w 60FPSach. Widać różnice na +.

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, sajmon34 napisał:

W pelnej wersji bede dopiero czytal opisy i co i jak. Teraz czysty spontan :)

Same here, całe szczęście, że kątem oka zobaczyłem na oknie tutorialowym tego wierzchowca zanim to skipnąłem i ogarnąłem, że dała itemek ;)
Jutro trzeba zapuścić się w inne rejony ^^

Zajebiste jest to, że ten otwarty teren w becie to jest otwarty teren dotyczący tego pierwszego pół-boga z trailera w tym zamczysku, a co dopiero reszta 6ściu otwartych 'światów' :obama::xboxssie:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, sajmon34 napisał:

Graficznie poziom ds3 z tym ze w 60fps. 

Po wyjsciu na otwarty teren rzuciłem sie od razu na tego Straznika na koniu bo pierwszego go zobaczylem. Oczywiscie powycieral mna podloge :) Wiec poszedlem w lewo i tam ten wielki troll. Hehe ofc wbil mnie w ziemie. Zszedlem na plaze i tam jakas jaskina z dwoma skurwolami ktorzy rowniez mna pozamiatali. Wiec inna miejscowka u gory i trafilem do katakumb. Uf pierwszy boss z glowy. Jakis skaczacy kotek.

2h nie wiedzialem jak sie lvl postac a wystarczylo przy ognisku odpoczac. Hehe. Zdobylem jakas wlócznie i te duchy ktore mozna przywolywac. Ale nie w kazdej miejscowce mozna ich przyzwac. Poczatek dla mnie byl hardcorowy. Z włócznią i podlevelowana postacia wrocilem na plaze i jakos poszlo z tymi dwoma.

Po wygranej mozna przejsc dalej i fajna miejscowka jest z nagroda na szczycie. 

Ogolnie to ds4 w otwartym swiecie. Wiecej jakis magicznych przedmiotow. Cos czuje ze mag bedzie op. No i Konia nie mam albo nie wiem co trzeba zrobic zeby go miec :(

W kazdej chwili mozna uzywac szybkiej podróży. Znaczniki dzialaja. Ogolnie to te 3h strzelily nie wiem kiedy :)

 

No i graficzka niekiedy szarpie. 

Ogrywane na ps5. 

 

lol

 

nawet po kompresji na YT to wygląda wyraźnie lepiej i to nie tyle wizualia ogólnie co nawet poziom grafiki stricte  

Odnośnik do komentarza

No eksploracja jest super. Widzisz z oddali jakies jeziorko i lecisz. A tam komary ci wpr spuszczaja. I po drodze jeszcze blizej nieokreslone przygody. Mnie kupili. 

 

@Kazub

Zle to moze napisalem z ta grafika ale duzo nie poszli do przodu od czasu ds3. Tu jest otwarty teren, duzo wiecej detali itd. i stad moze moje odczucia. Dawno w darki nie gralem. 

A grafa szarpie i to jest fakt. 

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Kazub napisał:

nawet po kompresji na YT to wygląda wyraźnie lepiej i to nie tyle wizualia ogólnie co nawet poziom grafiki stricte  

Yup, jest wyżej od takiego DS3, detale modeli, particle i jeszcze dużo innych rzeczy :) W zasadzie to takie Sekiro jeśli chodzi o grafe + właśnie takie smaczki jak efekty pogodowe, wygląd czarów itp itd

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...