Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, sajmon34 napisał:

Tu jest wszystkiego po trochu:

Sekiro - skakanie i skradanie

Demonsy - poczatek zamku to wypisz wymaluj poczatek demonsow

Bloodborne - lochy/krypty

Darki - walka, ekwipunek. Moveset broni nawet taki sam z tym ze inaczej sie bronie nazywaja :)

 

Co nowego to otwarty swiat/mapa, konik i mozliwosc wytwarzania przedmiotow przy ognisku (nie przypominam sobie aby w ktorejs ich grze to bylo).

Ogolnie wiecej magii. 

 

O grafice nie pisze bo wiadomo ze mistrzami to oni nie sa w optymalizacji i gra szarpie niemilosiernie. Za to szczegolowosc swiata to cymesik jak to u nich. 

 

Ja biore na premiere

 

Ps

Skoczyl ktos na dół na samym poczatku? Jak nie to polecam. 

 

Tego łażącego wielkiego trolla na zewnatrz tez radze odpuscic. Nic ciekawego z niego nie dropi. 10min tylko stracilem.

Pewnie optymalizacje poprawią do premiery, to pewnie wczesna wersja gry oddana do testów. Tak czy siak w lutym moje PS5 będzie przeorane xD. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Ukukuki napisał:

Żeby się soulsów na pamięć uczyć to trzeba chyba grać tylko w samograje. Normalna gierka wymagająca trochę ostrożności i opanowania systemu walki. Trudny to jest Ninja Gaiden, Sekiro, Spelunky czy te rąbane gierki bullet hell w które bardzo bym chciał umieć grać. 

 

Sorki, ale o ostrożności i opanowaniu systemu walki to ja mogę mówić w liniowym slasherze, a nie grze która wymaga memoryzacji układu pomieszczeń i jeszcze po każdym zgonie stawia Ci ponownie wyzwanie które pokonałeś do tej pory.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, cotek napisał:

W jedyne miejsce, gdzie się nie dostałem to na dół przy ścianie takiej wielkiej świątyni (niżeeej od smoka na mapie) widać z góry sprzedawce przy ognisku pod takimi małymi ruinami. Ale to już w lutym :D

Szacun. 

Kuzwa teraz na szybko streamy ogladam i ile ja miejscowek pominalem to glowa mala. Nawet jakies ala tunele Stonefange z gornikami byly. Hehe. A to tylko wycinek gry :)

Odnośnik do komentarza

No do tego miejsca też prawie bym nie dotarł, gdybym nie zobaczył na mapie, że było tam w tym cypelku coś co wyglądało jak wejście do jaskini xD Warto przestudiować mape i pozaznaczać sobie podejrzanie wyglądające rzeczy. Kolejna zajebista rzecz w Eldenie :D

Edytowane przez cotek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, cotek napisał:

Czo ? XD No właśnie dlatego powinieneś być ostrożny i opanować system walki.

 

No mnie Soulsy najzwyczajniej męczą przez swoją formułę, dodatkowo przemieloną do porzygu przez praktycznie dziesiątki/setki klonów stąd z przyjemnością przyjąłbym bardziej slasherowe wydanie gier From niż kolejne soulsy. ;/ 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, mugen napisał:

O, slashery, to jest dopiero przemielona do porzygu przez praktycznie dziesiątki/setki klonów formuła.

 

W ciągu ostatnich trzech generacji klasycznych slasherów była może 1/10 tego co soulslikeów i to w lużnych szacunkach. :reggie:

Odnośnik do komentarza

Z tym że żadne kserboye nie robią tego gatunku lepiej niż From. Elden Ring to w sumie kolejne soulsy, zrobione z większym rozmachem. Nie ma potrzeby wynajdować na nowo koła, skoro ta formuła jest tak zajebiście grywalna (jak miało to na przykład miejsce w przypadku id i ich "thinking man's first person shooter", bleh). 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

 

No mnie Soulsy najzwyczajniej męczą przez swoją formułę, dodatkowo przemieloną do porzygu przez praktycznie dziesiątki/setki klonów stąd z przyjemnością przyjąłbym bardziej slasherowe wydanie gier From niż kolejne soulsy. ;/ 

 

Jaki masz niby sensowny klon soulsów? Wszystko co jest klonem jest gierką AA albo indykiem. Z gierek AAA kojarzę tylko Nioha. A dwa jak cię meczy formuła gier od From to zwyczajnie nie są gierki dla ciebie. Od 90 lat robią mega trudne i wymagające gierki. Taki mają pomysł na siebie i mają swoich fanów. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, mario10 napisał:

Ogólnie gierki soulslike albo się lubi, albo ich nie tyka. W Nioha obie części czy ostatnio Sekiro grało mi się super. A jak pożyczyłem kumplowi Sekiro to po kilku dniach oddał, że nie da się w to grać :reggie:

Prawda to, ale nie oszukujmy się to są podludzie i trzeba współczuć. Żartuje oczywiście xD

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Oczywiście, jak tylko uznamy, że Soulsy liczą sie tylko od zielono na meta, jak nie są indykami i zrobilo je from.to możemy nawet uznać, że to gatunek n i s z o w y.

 

No to jak jesteś spragniony niskoocenowych slasherków to z radością przyjmiesz fakt, że Storze Plejstejszyn widziałem tego dziesiątki, cały nowy świat który bedziesz mógł odkrywac latami.

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, mario10 napisał:

Ogólnie gierki soulslike albo się lubi, albo ich nie tyka. W Nioha obie części czy ostatnio Sekiro grało mi się super. A jak pożyczyłem kumplowi Sekiro to po kilku dniach oddał, że nie da się w to grać :reggie:

 

Mi Sekiro podpasowało ale Nioh to mi kompletnie się nie podoba. Także u mnie to chyba nie tyle miłość do soulslike co do From :wub:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...