Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będzie może na premierę ale z czasem pewno będzie to samo, choć wersja PS5 też nie jest pozbawiona wad i ma  te same problemy co wersja xboxowa... w obu przypadkach gra gubi klatki, niestety oni nigdy nie byli mistrzami w tych sprawach. 

Edytowane przez Lord Protector
Odnośnik do komentarza

Przeczytałem ten wywiad i w sumie niewiele z niego się dowiedziałem. Miyazaki ma talent do długiego opowiadania np. o tym, dlaczego drzewo dobrze symbolizuje świat, albo czym jest pierścień jeśli nie jest fizycznie pierścieniem, albo o całym MITOSIE stworzonym przez Martina, ale tak jak z poprzednimi grami, nic dalej z tego nie rozumiem.

 

W sumie dwa główne wnioski z tego materiału wyciągnąłem:

- podobno gra jest wyje'bana, cudowny bogaty świat

- w grze jest system postury rodem z Sekiro, chociaż nie widzimy paska. Efektem ma być podobno to, że "R2 już nie jest bezużytecznym przyciskiem", bo mocne ataki będą w stanie szybko rozłożyć bossa i znacznie skrócić walkę

- jako "easy mode" określono nadużywanie magii, konia oraz kompanów, wszystkie te trzy rzeczy potrafią uprościć trudne walki, ale w przypadku poprzednich gier były tak różne opinie na ten temat (magii i przyzwań, zresztą w Bloodborne nie za bardzo dało się chyba używać magię, bo czary miały po kilka użyć i łącznie mogły zabrać bossowi może 5% HP), że nie wiem, czego się spodziewać. Jeszcze w żadnej grze nie lubiłem jeździć konno, i mam nadzieję, że nie będę musiał zacząć

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, ogqozo napisał:

Jeszcze w żadnej grze nie lubiłem jeździć konno, i mam nadzieję, że nie będę musiał zacząć

To się trochę nabiegasz xD Z tym, że akurat wierzchowcem w Eldenie popyla się zajebiście. To nie czołg jak w RDR2 czy innym Wieśku.

Edytowane przez cotek
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No niby tak ale szczerze mówiąc martwią mnie doniesienia że walka na koniu op.
W soulsborne zawszę chodziło o rozpracowanie przeciwnika kontakt timing.
Oby to nie było takie denne cykanie z konia.
Wiem że ktoś powie, nie musisz tak grać.
Ale człowiek zawszę korzysta z drogi na skróty.


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, ogqozo napisał:

- jako "easy mode" określono nadużywanie magii, konia oraz kompanów, wszystkie te trzy rzeczy potrafią uprościć trudne walki, ale w przypadku poprzednich gier były tak różne opinie na ten temat (magii i przyzwań, zresztą w Bloodborne nie za bardzo dało się chyba używać magię, bo czary miały po kilka użyć i łącznie mogły zabrać bossowi może 5% HP), że nie wiem, czego się spodziewać. Jeszcze w żadnej grze nie lubiłem jeździć konno, i mam nadzieję, że nie będę musiał zacząć

No ja scalakowałem Bloodborne dość szybko i łatwo właśnie czarami i trochę co-op.

Czary mają ograniczoną ilość użyć jak w Dark Souls, ale i tak z odpowiednim buildem bardzo ułatwiają grę. We wszystkich ich grach czary są mocne. 

Odnośnik do komentarza

Zobaczy się co jest skuteczne i jak się najlepiej gra.

Jeśli to ma być rzucanie czarów i strzelanie zatrutymi strzałami na odległość uciekając od bossa konno, to chuj - mogę robić patataj. W shadow of the colossus dobrze mi się jeździło. 

Ale open world faktycznie mnie trochę niepokoi, bo generalnie nie lubię. 

Odnośnik do komentarza

W becie tylko ze smokiem można było zawalczyć na koniu, w dungeonach lub Bossie pod zamkiem nie można przyzywać konia ;) To nie tak, że trafiasz na jakiegoś bossa i cyk na konika, to by było pojebane xD

Też się obawiałem open-worlda w soulsie bo rzygam ogólnie, ale Panowie....Panowie to jest podwyższony level designu lokacji i eksploracji z ich poprzednich gier do wyżyn. Zobaczyta :banderas:

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Schranz1985 napisał:

Takie gierki tylko solo.
Jak ktoś przyzywa ludzi co op na bossa to dla mnie jest leszczem, gardzę mocno.
Wiem że zaraz ktoś napisze gram po swojemu!
Pierwsze przejście prawilnie solo trzeba zaorać.
Inaczej tego nie widzę.
Nie mógłbym sobie w lustro spojrzeć.


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka


 

 

Przede wszystkim pierwsze przejście to odkrywanie wszystkiego samemu, bez żadnych poradników, informacji o ukrytych bossach i najlepszym orężu. 

 

Esencja soulsów. :banderas:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...