Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.11.2021 o 17:20, Rtooj napisał:

DS3 był bardzo ładny, BB zresztą też.

 

W dniu 4.11.2021 o 18:04, Soban napisał:

Logiczne, że gra open world będzie brzydsza. To nie są mistrzowie graficzki + pewnie budżety takich gierek from to nie są kokosy jak u sony czy ubisoftu.
Gameplay pewnie dowiezie i będzie lux w 60fps na series x i ps5


Tak, zgodzę się, że DkS III prezentował się bardzo dobrze podczas swojej premiery - szkoda, że na obecnej generacji nie otrzymał stosownego wsparcia, jak bardzo udany Vampyr, który hula obecnie w 1440p przy 60 k/s. 

giphy.gif?cid=ecf05e475o6st7j1f6ihtda66d

Wracając do Elden Ring, to Eurogamer podał dzisiaj informację, że gra na obecnej generacji ma mieć dwa tryby do wyboru: 4k albo 60 klatek.
Mam nadzieję, że przy wyborze płynności otrzymamy minimum 1440p.

giphy.gif?cid=ecf05e47h1kvtrsiseulay0ouw

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie jestem docelowym odbiorcą tego typu gier (brakuje mi trochę cierpliwości), ale design w Elden Ring, to absolutne mistrzostwo świata. From to chyba jedyne studio, które swoje wykręcone koncepty przenosi później do finalnego produktu. Może w końcu przycisnę i skończę remaster Dark Souls i spróbuję z Elden Ring w okolicach premiery. 

Odnośnik do komentarza

Dopiero co obejrzałem ten ponad dwudziestominutowy gejplej. Przecież to jest wykapany Dark Souls 4 :dynia: Dlaczego więc gra nosi nazwę Elden Ring?:dunno: Za wyjątkiem paru IMVHO mało istotnych elementów wszystko jest to samo: design, drewniane animacje ruchu, biegu i walki, drewniane turlu turlu, backstaby i wykończenia, statyczne rozmówki z enpecami. NICZYM to się nie różni od DS. Sama grafa na poziomie DS3, nic gorzej, ale nic lepiej. Nie zmienia to faktu, że będę w to szpilał jak popier.dolony.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Czezare napisał:

Dopiero co obejrzałem ten ponad dwudziestominutowy gejplej. Przecież to jest wykapany Dark Souls 4 :dynia: Dlaczego więc gra nosi nazwę Elden Ring?:dunno: Za wyjątkiem paru IMVHO mało istotnych elementów wszystko jest to samo: design, drewniane animacje ruchu, biegu i walki, drewniane turlu turlu, backstaby i wykończenia, statyczne rozmówki z enpecami. NICZYM to się nie różni od DS. Sama grafa na poziomie DS3, nic gorzej, ale nic lepiej. Nie zmienia to faktu, że będę w to szpilał jak popier.dolony.

 

 

Obstawiam inna formułę. W DKS były światy do których wchodziłeś i wracałeś. Tutaj będzie jedna wielka mapa, a w każdej części mapy będzie jakiś boss do ubicia. Fabuła krążyć będzie dookoła pierścienia i tyle. Takie kolosy w świecie DKS. Oni to nazwali nową grą od From. 

Tak wywnioskowałem po tych filmikach. 

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.11.2021 o 15:53, McDrive napisał:

Wiecie może, czy kolekcjonerka będzie dostępna w jakimś polskim sklepie?

 

https://lowcygier.pl/preordery/elden-ring-edycja-kolekcjonerska-od-74999-zl-w-muve-pl-limitowane-wydanie-gry-dostepne-w-polskim-sklepie/

 

Muve ma za 750 zł wersję pecetową i 850 konsolowe. 

 

 

Już się rozeszły. 

Edytowane przez Bigby
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.11.2021 o 15:31, Czezare napisał:

Dopiero co obejrzałem ten ponad dwudziestominutowy gejplej. Przecież to jest wykapany Dark Souls 4 :dynia: Dlaczego więc gra nosi nazwę Elden Ring?:dunno: Za wyjątkiem paru IMVHO mało istotnych elementów wszystko jest to samo: design, drewniane animacje ruchu, biegu i walki, drewniane turlu turlu, backstaby i wykończenia, statyczne rozmówki z enpecami. NICZYM to się nie różni od DS. Sama grafa na poziomie DS3, nic gorzej, ale nic lepiej. Nie zmienia to faktu, że będę w to szpilał jak popier.dolony.

W 98 From wypuściło grę, która wyglądała identyko jak King's Field. Czemu jej więc nie nazwali jak tamtą? Chuy wie, bo akcja się działa w wieży pewnie dlatego, a czemu Bloodborne? Żeby gracze nie narzekali, że nie ma przy locku rolek i tarcz. Zmierzam do tego, że oni tak robią ze swoimi grami od ponad 20 lat.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...