Skocz do zawartości

Złam swojego Classica. Czyli jak wgrać hacka i odpalić każdą grę.


devilbot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Właśnie zakupiłem PSC a do niej odpowiednią ładowarkę 3A oraz kabel OTG

Jestem bardzo podekscytowany możliwością pogrania w gry w które mam w głowie jako wspaniałe tytuły ogrywane w wieku nastolatka

Proszę o pomoc w wybraniu najlepszego emulatora dla początkującego.

Czytam temat i dużo rzeczy nie rozumie ale liczę że Wasza społecznoś mi pomoże w przetarciu szlaków.

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Audio w Demo One mi nie działa. Ciekawe jak w innych grach z CD-Audio (Fighting Force np.), tutaj żadna muza nie leci, a pamiętam że w Overboard, czy Rage Racer było na Audio. Wina chyba leży po stronie pliku CUE, który tylko jest wygenerowany i owołuje się do obrazu, nie mam w nim rozpisanych ścieżek audio. A sam obraz mam w formie bin+cue.

No i kurła intro tak przycina... mam nadzieję, że jak wrzucę wszystkie gry to nie będzie z winy pena muliło.

---

Fighting Force, audio działa, ale filmik dalej przycina.

Teraz odpalam GT i filmik normlanie idzie. Nie wiem już czy to wina pena, czy emu.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

kolejny dzień zabaw z ustawianien:

pen z przodu czasem nie ma jakiejś szybszej przepustowości? Czy to może te OTG mam jakieś chińskie badziewie, ale z przodu jak jest, to nie przycina - nawet menu wyboru gier.

Mam problem ze spolszczonym Medievilem 2. Nie ma go w bazie, więc okładka się nie robi, nazwa też jakaś dziwna wchodzi. Plik tekstowy w folderze z grą zedytowałem, zmieniłem okładkę na swoją, ale póki nie przeskanuje ponownie gier (nie dodam nowej gry), to wszystko hula, a tak znika mi całkowicie gra (mimo że jest w menadżerze gier, to nie ma jej w menu gier).

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

@grzybiarz Lepiej sprawdź czy masz nominalną wielkość tej pamięci masowej czy zapętlenie w tablicy. Swego czasu to był popularny wałek na kartach pamięci do PS2, a później się Chińczycy rozkręcili na pędraki. ;)https://www.dobreprogramy.pl/Berion/Sprawdzanie-pojemnosci-nosnikow,88591.html (w powiązanych na dole masz także program dla Windows jakby Linux był be).

 

Defragmentacja jest zbędna w tym przypadku. Tracisz tylko czas bo wymagana prędkość odczytu równa jest wielkości emulowanego sektora na sekundę minus czas dostępu. Wartości zupełnie marginalne.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Nie moge zmienic tapety w menu wyboru gier a robie wszystko wedlug instrukcji. Stworzylem folder z tapeta o tej samej nazwie. Tapeta jest 1280/720 pixeli w formacie png. Wlazlem do konsoli przez kompa i pozmienialem zeby szukalo odpowiedniego foldera. Nastepnie zapisalem i zrobilem reboot w tym samym menu. Po odpaleniu nic sie nie zmienilo. Gosc na filmiku dodaje gry przez kompa, czego ja nie robie. Czy zeby z rebotowac system musze dodac gre w ten sposob?  

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.07.2019 o 13:11, mugen napisał:

Mi bez problemu działa ten:

https://www.ceneo.pl/31130490

I ile wgrałeś gier? Bo mi po wgraniu 20GB danych pen nadaje się do wywalenia. Nie mogę usunąć partycji, tworzą się dziwne pliki ze znaczkami chińskimi... teraz działa może z 5 gier.

To działa:

https://allegro.pl/oferta/toshiba-usb-flash-disk-2-0-32gb-u202-hayabusa-bial-8051041031

ale mam wersje 16GB. Płynniutko, żadnej przycinki w menu wyboru gier, ale 16Gb to trochę mało :/

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, grzybiarz napisał:

I ile wgrałeś gier? Bo mi po wgraniu 20GB danych pen nadaje się do wywalenia. Nie mogę usunąć partycji, tworzą się dziwne pliki ze znaczkami chińskimi... teraz działa może z 5 gier.

To działa:

https://allegro.pl/oferta/toshiba-usb-flash-disk-2-0-32gb-u202-hayabusa-bial-8051041031

ale mam wersje 16GB. Płynniutko, żadnej przycinki w menu wyboru gier, ale 16Gb to trochę mało :/

Nawet nie pamiętam, gdzieś pomiedzy 20, a 30, ale już od jakiegoś czasu nie włączałem :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...