Skocz do zawartości

Złam swojego Classica. Czyli jak wgrać hacka i odpalić każdą grę.


devilbot

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jest dobry USB stick to bleemsync nie powinien zwalniać w ogóle na memorce 32gb. Ani gry ani menu nie powinno zwalniać. Gdyby menu bleemsynca zwalniało, lagowało, freezowało to można spróbować poratować się wgrywając okładki w słabszej jakości. Przy dużych dyskach i stickach oczywiście może zwalniać ale należy mieć na uwadze, że ten cały stockowy UI powstał z myślą o wyświetlaniu 20 gier, a nie np 500. Ja po 300 grach przerzuciłem się na autobleema, a po 350 na retroboota i mam spokój.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Skoro T3 sie  dalo to pewnie i starsze czesci, ale ja sie z nimi nie spotkalem. Z tym, ze komu sie chcialo lamac te mniej popularne. Tekkena 3 pamietam b.dobrze. Tyle tego w sieci bylo, ze co rusz sie kupowalo cos nowego od handlarzy. Pamietam jak chcial mi wcisnac tego tekkenca. Nie dalem sie namowic, ale koniec koncow wzialem. Jak sie okazalo giera byla kompletnie odblokowana. Od pierwszego odpalenia miales dostep do wszystkiego. Po doktorka, pilke plazowa, az po teatr mode. Cala prawda.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Istnieje. To bazarowy hak.

 

A może zamiast szukać Złotego Leona po prostu sobie save'a wgraj ze wszystkim odblokowanym? Po co Ci taki syf? Nawet nie wiadomo czy to modyfikacja poprawnego dumpu czy jakiś szajs przeorany przez Paradox'y, Kalista, Cześka z bramy obok i Henia od heksów.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Właśnie nie jestem pewien czy to jestem to czego szukam, bo nie widzę na tej stronie np.: demo one disc(czerwona okładka) i to raczej nie było PSM.

 

Szukam czegoś z tej grupy demek:

https://picclick.fr/Demo-1-PBPX-95008-PS1-PAL-253677152589.html

 

Poszperałem i widzę, że kolor ma mało do rzeczy, bo jest również fioletowa okładka:

https://vgcollect.com/item/66539

 

Nie powinno być 7-8 wersji takich europejskich wydań? może demo two itd., albo demo one version 1/2/3/4

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza

Były jeszcze jakieś inne technologiczne dema oprócz T-Rexa i Manty?

 

Macie namiary na tę demówkę? Jaki to jest potężny klimat(to właśnie m.in pamiętam z tej czerwonej/fioletowej koperty):

 

Z podanej strony wynika, że moja demówka to prawdopodobnie PBPX-95007 9744429, wnioskując po grach i trailerach. Z Mega byłaby to version 7, tyle że o dziwo bleem nie czyta demówek od 4-7

 

Lipa, ze emu nie zyje, a tak same ruskie strony, ale pewnie gdzieś się ostało.

 

 

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza

wlasnie rozpakowalem swój egzemplarz, odpaliłem tekkena... nie wygląda to aż tak tragicznie, chyba tak samo jak na PS3 z włączonym rozmyciem. Tyle że ekran 4:3, to już na PS3 można zmienić proporcje. 

No i pad jakiś taki mały się wydaje, w sensie mam wrażenie, że zaraz coś pójdzie po kilku kombosach. 

zabieram się zaraz za przeróbkę hehe. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...