Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Abstrakcyjny przykład.

 

Heh dopiero teraz zrozumialem zarzuty z tematu o DLC - prolog który trwał jakieś 5h był całkiem nowym doświadczeniem i nie spodziewałem się że po nim po raz kolejny trafiamy do:

Spoiler

Hyrule

xD 

 

Do tego po drodze:

Spoiler

Shrine, stajnia, oboz, kupiec z osłem

No nie wiem, pewno gra GOTY, ale pachnie lekką Yakuzą...

  • Haha 1
  • beka z typa 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Najważniejsza premiera od lat obrzydzona przez piratów i pecetowców. Normalnie jak 20 lat temu. Ja rozumiem reddity i inne wysrywy, ale kurde tutaj? Gdzie ludzie znaja się jak łyse konie od wielu lat i nie ma gówniarzerii? Tak kurwa trudno zrozumieć, że ludzie czekaja, chca się pohajpować, a nie kurwa czytać jak to złodzieje graja i radośnie sobie opisuja? Serio wypierdalać. I tak mam ból dupy o tę sytuację i nie zamierzam tego ukrywać. Jeszcze tjerego jestem w stanie zrozumieć, bo on jedynie technikalia opisuje, ale u easye to chyba coś się w główce pojebało

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

acha, teraz nagle Homelander o technikaliach polubił czytać xD

Ok, to zdecyodwanie polecam w panelu Nvidi włączyć dla emulatora Ryujinx optymalizację wątkową (ja miałem wyłączone) i grać z patchem pod 30 fpsów.

2160p, SMAA Ultra i Anisotropic Fitering x16 i gra nawet na chwile nie zwalnia.

 

image.png.ae7ce2fc4f927b752152bd35fa8dc330.png

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
30 minutes ago, easye said:

acha, teraz nagle Homelander o technikaliach polubił czytać xD

Ok, to zdecyodwanie polecam w panelu Nvidi włączyć dla emulatora Ryujinx optymalizację wątkową (ja miałem wyłączone) i grać z patchem pod 30 fpsów.

2160p, SMAA Ultra i Anisotropic Fitering x16 i gra nawet na chwile nie zwalnia.

 

image.png.ae7ce2fc4f927b752152bd35fa8dc330.png

 

Nie, że lubię tylko mam to gdzieś. Wiem, że się srałem o to w temacie o TLoU, ale przeszło mi, w sensie nie szkodzi mi to. Ale w tym temacie gdzie opisujecie sobie grę na wiele dni przed premiera przeszkadza mi to bardzo, bo zwyczajnie psujesz zabawę z

czystej złośliwości. Bo z czego innego? Chwalisz się, że gierkę ukradłeś? Taki zaradny jesteś? No brawo. 

Odnośnik do komentarza

ta zlosliwosc to sobie ubzdurales w glowie, nikt tutaj nie spoileruje, nie zarzuca watku screenami z nowych lokacji, a Tobie przeszkadza sam fakt, ze pare osob z forumka juz gra czy to na PC czy na swoich przerobionych switchach. No to sorry, juz sie o grze wypowiadac nie bede, lepiej robic hype train oplaconych ludzi z twittera do premiery. :lapka:

Odnośnik do komentarza

No dokładnie. Po chuj mam o tym czytać PRZED premiera. Graj sobie na czym chcesz jak chcesz i kiedy chcesz. Po premierze pisz sobie o czym chcesz. Jak ktoś wchodzi do watku po premierze to raczej się liczy z tym, że się natknie na opisy gry. Ale PRZED premiera? Rozumiem jak ktoś napisze o technikaliach. Jak chodzi jak wyglada. Ale nie kurwa co się w grze dzieje. No nie masz 15 lat i miodu w uszach, aż mi wstyd, że takie rzeczy oczywiste trzeba Ci tłumaczyć

Odnośnik do komentarza

Nie wiem po co się przejmować komentarzami złodziei na temat tej gry. Tak samo jak sponsorowane artykuły i recenzje są przesłodzone, tak samo piraci nie szanują przedmiotu który ukradli, kolejny plik z internetu do włączenia między innymi grami. Tu jeszcze dochodzi brak radości z wykorzystania 99% procesora  i karty za 8k.

Ocena takiej gry po pierwszych 4-5h prologu tak samo śmieszna jak ocena jej po kolejnych 4-5 gdy pokazuje się dawna mapa.

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Panowie informacje są w spoilerach - nie musicie czytać. Ja otworzyłem i jak na razie niewiele się dowiedziałem i zobaczyłem może 4 screeny, tak że chłopaki są powściągliwi. A czy takie granie jest legalne to chyba każdy wie, że nie, ale jeśli ktoś złożył preorder i dał Nintendo zarobić to czy jest złodziejem? No chyba nie. Nie mnie oceniać innych, ale nie ma co też zazdrościć, jeszcze 8 dni :)

 

A i na pewno jakiś jaszczur puścił grę w eter, bo ktoś kto wie jak świat działa by tego nie zrobił (uduchowiony :)), bo wie, że prędzej, czy później wszystko do nas wraca.

 

TOTK będzie ogrywane na TV tak jak było BOTW i zastanawiam się czy jest jeszcze sens pod koniec żywota Switcha brać pro controller? :frog:

 

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, zdrowywariat napisał:

wie, że prędzej, czy później wszystko do nas wraca.

Wiesz co jest gorsze od wiary w takie bzdury jak karma? Gadanie o takich bzdurach w tematach o grach. Za kilka dni naprawdę fajnie by było jarać się razem z forumem, musisz być tym w przedszkolu, którego nikt nie lubi?

  • This 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Nyu napisał:

Wiesz co jest gorsze od wiary w takie bzdury jak karma? Gadanie o takich bzdurach w tematach o grach. Za kilka dni naprawdę fajnie by było jarać się razem z forumem, musisz być tym w przedszkolu, którego nikt nie lubi?

 

Nie muszę, głównie wypowiedziałem się o grze i trochę bronię chłopaków, bo aż tak nie napierdalają szczegółami w spoilerach. A prawda jest taka, że jakiś kutas puścił grę w obieg przed premierą i niech go piekło pochłonie, bo to brak szacunku do developerów-artystów i skromnego Aonumy. Człowiek z zasadami takich rzeczy nie robi, a więc wiadomo jaki :)

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, easye napisał:

Abstrakcyjny przykład.


Powiem ci szczerze, że zawsze sprawiłeś na forum wrażenie osoby, która po to ma głowę, aby nią jeść i nic się w tej kwestii nie zmieniło. Nigdy nie byłeś najostrzejszym narzędziem w szopie (mam na myśli budynek, a nie zwierzę - skoro piszę do ciebie to wolę uściślić).
 

Zamiast podziękować, że ktoś wyprowadził ciebie z błędu, to jak uparty osioł brniesz w nieznanej. Abstrakcyjny przykład to jest twoja egzystencja na forum. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, zdrowywariat napisał:

TOTK będzie ogrywane na TV tak jak było BOTW i zastanawiam się czy jest jeszcze sens pod koniec żywota Switcha brać pro controller? :frog:

 

Ja do botw też specjalnie kupowałem pro kontroler bo tak duża i złożona gra musi być ogrywają prawilnie na tv z padem w łapie. Teraz nie mam switcha tylko pożyczam i nie kupowałem kontrolera bo chodzi drozej niż ja sprzedawałem jakiś czas temu tylko zamówiłem 8bit do adpater i będę sobie ogrywał na dualsense. Tak więc albo kupno pro kontroler i ewentualnie sprzedać albo adapter i pad od pleja/xboxa jeżeli masz.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Nyu napisał:

Wiadomo jaki - reptilian?! W dodatku pewnie zaszczepiony???

 

Z zasadami. Ja szanuję Aonumę wchooy, za skromność, za ekscytację, gdy opowiadał o BOTW i TOTK, za to co zrobił z skostniałą już Zeldą, za to, że dał mi grę życia. Kradzież gry to strzał w twarz kogoś kto poświęcił serii całe życie i artystów, bo nie oszukujmy się, może i gry nie są dziełami sztuki, choć ja uważam, że tak, ale na pewno są tworzone przez ARTYSTÓW. I tak, wierzę że ktoś za to prędzej, czy później zapłaci, ale napisałem to żartem. Nie, nie ma żadnych jaszczurów, zwykły oszust puścił grę w obieg, a oszust to kretyn, być może osoba z aspd, bądź nie. Rozumiesz? Siedzisz latami nad grą, żeby dostarczyć, jesteś powściągliwy w podawaniu info, żeby gracze jak najwięcej sami odkryli, za co też się developerom oberwało (stara mapka itp.), a jakiś kutas cię okrada, potępiam. Oczywiście ktoś kto z tego korzysta też postępuje niegodziwie, ale nie oceniam, bo sam tak kiedyś robiłem, gdy byłem biedny, choć to żadne usprawiedliwienie, trochę ratuje niecierpliwych fakt, że niektórzy złożyli preorder, więc dadzą zarobić na grze, jednak niewiele ich to ratuje.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Rtooj napisał:

Nie wiem po co się przejmować komentarzami złodziei na temat tej gry. Tak samo jak sponsorowane artykuły i recenzje są przesłodzone, tak samo piraci nie szanują przedmiotu który ukradli, kolejny plik z internetu do włączenia między innymi grami. Tu jeszcze dochodzi brak radości z wykorzystania 99% procesora  i karty za 8k.

Ocena takiej gry po pierwszych 4-5h prologu tak samo śmieszna jak ocena jej po kolejnych 4-5 gdy pokazuje się dawna mapa.

Ale nikt tutaj gry nie ocenia po 4h. Sama mapa jest mocno przebudowana, do tego dochodza spore obszary, a nowe mechaniki ryja beret. NIe ma raczej przeslodzonych artykulow o tej grze - bo prawda jest taka, ze ladne graficznie gry juz w tym roku wyszly, ale w nie nie gramy, bo sa qrwa puste, a Nintendo po raz kolejny pokazuje, ze mozna zrobic gre bez grafiki, nawet w 20-30 fpsach, od ktorej sie oderwac nie mozna. 

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 14.02.2023 o 10:49, zdrowywariat napisał:

 

Wątp, ja w nich wierzę, tak jak wierzyłem w BOTW, myślę że mapka w wielu miejscach będzie mocno zmieniona, wiem też, że TOTK może już nie dać tyle satysfakcji z odkrywania, jednak będą inne elementy jak swobodne spadanie, czy konstruowanie różnych rzeczy, które będą robiły, a o główne dungeony i świątynie to się nie martw, bo może i mapka będzie „tylko” zmieniona, ale co do reszty elementów to mieli tyle czasu, że na bank coś kozackiego wymyślili.

 

Nie ze wszystkim trafiłem, bo wierzyłem w wolniej niszczące się bronie i w kowala, a dowieźli fuse!

 

Ale w wielu kwestiach byłem blisko :banderas:

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, bountyhunter napisał:

Pytanie do grających - jak oceniacie sterowanie w tym trybie craftingu? Mignęło mi na redditach itp, że to akurat nie jest jakoś szczególnie wygodne :(

No momentami są problemy żeby trafić w to miejsce gdzie się chce coś przyczepić, a jest tego sporo bo narazie wszystkie praktycznie shriny które miałem wymagały żeby coś zbudować.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...