Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich :)

Ogrywam z przyjemnością Zelde BOTW + DLC , która jest jedną z lepszych gier w jaką miałem okazje zagrać. Zostało mi jeszcze połowa gry a dzisiaj przychodzi pudełeczko z TOTK. Chyba nie ma co teraz przerywać BOTW żeby zacząć TOTK? Ta gra jest dla mnie tak wybitna, że szkoda mi było dalej w nią grać no i przez to zostało tyle ile zostało. Nie ukrywam, że kusi odpalenie TOTK :)

Odnośnik do komentarza

Hahahaahha, ja jebie, co za ludzie. Prują się jak szmaty w innych tematach, że gra nie ma 60,albo nie ma 120, albo nie daj Boże spadnie z 60 do 55.

 

Tu jest poniżej 20, a Wy pierdolicie o GOTY GRZE. Nie wierzę. Po prostu nie wierzę. 

 

To samo kundle recenzenci. Działanie gry jest jej PIERDOLONĄ składową. Poniżej 20 klatek to nawet nie jest udawanie, że coś działa. To jest totalnie obsrane gówno. 

 

Obyście zdechli razem z tymi recenzentami co niektórzy, bo przez Was ta branża jakiś czas temu wyjebała się na mordę i pewnie już nigdy nie powstanie. 

 

Elo. Możecie minusować do woli. 

  • Haha 3
  • beka z typa 10
  • This 1
  • Minusik 9
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

:notlikethis:

 

Wychodzi jedna z najwyżej ocenianych gier wszech czasów, a na największym forum dla graczy durne trollowanie i życzenia śmierci. Śmiejecie się niektórzy z komentarzy na PPE, a jesteście dokładnie takim samym bagnem.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Faka napisał:

Ja tam zawsze w większości gierek na switchu ogrywałem handheld mode. 

Inaczej to się nie da od premiery, a w 2023 to już naprawdę jest dysonans.

Switch Lite + Zelda to jedyna możliwość. Na małym ekranie jeszcze jakoś znośnie to wygląda (przynajmniej tak było z BoTW, tutaj chyba ponownie rozdziałkę poniżyli do 300p xD). 

  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, creatinfreak napisał:

Ale za technikalia będę to jebał. No kurwa mamy 2023rok, mieli cały core gry zrobiony, mapę mieli tylko dodali/przebudowali i naprawdę przez 6 lat nie można było posiedzieć nad optymalizacja? Żeby trzymała te bieda 30 klatek (moim zdaniem bez 60 gry nie powinny przechodzić certyfikacji).

Chińczyki wydali tę grę na sprzęt, który jest technologicznie słabszy niż niektóre obecne telefony komórkowe. Grę, która jest ogromna zarówno horyzontalnie jak i wertykalnie. Gdzie można, bez żadnych loadingów, spaść ze stratosfery do jądra ziemi.

W tym samym czasie na XSX wychodzi Redfall, że o CP2077 nie wspomnę.
To, że Zelda w ogóle działa należy rozpatrywać w kategoriach małego cudu. Czy jest technicznie idealnie? No nie. Czy mogłoby być lepiej na Switchu przy grze o takiej skali? No nie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...