Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, janol napisał:

Chińczyki wydali tę grę na sprzęt, który jest technologicznie słabszy niż niektóre obecne telefony komórkowe. Grę, która jest ogromna zarówno horyzontalnie jak i wertykalnie. Gdzie można, bez żadnych loadingów, spaść ze stratosfery do jądra ziemi.

W tym samym czasie na XSX wychodzi Redfall, że o CP2077 nie wspomnę.
To, że Zelda w ogóle działa należy rozpatrywać w kategoriach małego cudu. Czy jest technicznie idealnie? No nie. Czy mogłoby być lepiej na Switchu przy grze o takiej skali? No nie.

To mogli wydać na telefony, wyszłoby lepiej. Zelda powinna być wydawana na prawdziwe konsole, a tymczasem w 2023 wychodzi na sprzęt o mocy kalkulatora i zbiera 10/10, bo uznano ją za grę jak widać mobilną :D

  • beka z typa 3
  • This 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Zamiast się cieszyć że jest super gierka na goovno sprzęt, który nawet dzięki emu można dość łatwo emulować i dzięki temu nie mając switcha można zagrać w wybitny tytuł jeśli odłoży się moralność na bok, to zaczęła się krucjata xddddd

 

Zal mi was rycerze plastiku

 

 

Odnośnik do komentarza

No jak juz zaplaciles 20k za kompa to nie mozna tak pozwolic innym sie jarac gierka ktora nawet na tego kompa nie wyszla. No i bron boze zeby ktos probowal sugeorwac ze bez wypasionej grafiki i 120fps mozna bylo sie dobrze bawic itp Eh jak tu nie kochac Nintendo. Potrafia wycisnac takie cuda z tak slabego sprzetu.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Daffy napisał:

Zamiast się cieszyć że jest super gierka na goovno sprzęt, który nawet dzięki emu można dość łatwo emulować i dzięki temu nie mając switcha można zagrać w wybitny tytuł jeśli odłoży się moralność na bok, to zaczęła się krucjata xddddd

 

Zal mi was rycerze plastiku

 

 

No ja też do końca tego nie rozumiem. Jak tak bardzo boli lock do 20 fpsow miejscami, o którym sam pisałem to może kupić grę, postawić obok kąputerka i grać sobie w 4k 60 (bo tak pewnie gra na kompie pipolino by dzialala).

 

Ja żałuję że zacząłem na PC, bo gdybym grał od razu na handheldzie to pewnie nosiłbym go przez następne miesiące wszędzie, a teraz szkoda mi tych 20-30h. Bylem akurat na zwolnieniu, mialem z ciekawosci odpalic na godzinke i wsiaklem jak w jedynke. To pokazuje czym jest ta gra, wszystkie AAA z super grafika poszly w odstawke.

 

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, easye napisał:

No ja też do końca tego nie rozumiem. Jak tak bardzo boli lock do 20 fpsow miejscami, o którym sam pisałem to może kupić grę, postawić obok kąputerka i grać sobie w 4k 60 (bo tak pewnie gra na kompie pipolino by dzialala).

 

Ja żałuję że zacząłem na PC, bo gdybym grał od razu na handheldzie to pewnie nosiłbym go przez następne miesiące wszędzie, a teraz szkoda mi tych 20-30h. Bylem akurat na zwolnieniu, mialem z ciekawosci odpalic na godzinke i wsiaklem jak w jedynke. To pokazuje czym jest ta gra, wszystkie AAA z super grafika poszly w odstawke.

 

 

Jest jakakolwiek opcja na transfer save'a z emulatora do Switcha, czy nie ma szans? 

10 minut temu, GearsUp napisał:

 

A jakie kryteria musi spełniać sprzęt żeby być uznany za "prawdziwą konsolę"?

Uważam, że takiej grze należy się znacznie lepszy HW na premierę (to nie jest gra retro), tym bardziej, że mieli na to naprawdę bardzo dużo czasu. Oby przynajmniej wsteczna była darmowa, jeżeli rzeczywiście w kwietniu 2024 coś wreszcie sypną.

Gra pewnie na 200h, więc w kwietniu 2024 dalej dużo ludzi będzie grać 1 przejście :D. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, easye napisał:

@KrYcHu_89 - trzeba mieć przerobionego switcha niestety : /.

Wyczerpałem limit plusików i klaunów na dzisiaj, dzięki na info :). Chyba jednak zostane przy Switchu Lite :). 

16 minut temu, bountyhunter napisał:

Kurier zaraz będzie, koń już zwalony :banderas: Chyba wypada założyć garnitur do grania, co?

Garnitur zachowaj na premierę bundle'a ze wszystkimi DLC na Switcha 2 :D. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Wepchnę się w ten burdel jako pan poważny, ale nie myśleliście zgłosić zrobienie dla Zeldy osobnego sub-forum?

 

Beznadziejnie się czyta ten temat. Już pomijam garstkę oszołomów fanboy'ów, ale nawet te dywagacje na temat framerate'u, ocen, albo o ilości fabuły w fabule i wydajności bywają już męczące.

 

Ja wczoraj obejrzałem sobie ręckę Skill Up

 

 

No i bardzo spodobało mi się stwierdzenie, że gra może i nie ma głębokiej fabuły, ale to gracz tworzy swoją włąsną historię w tym otwartym świecie. I tak pomyślałem, że nawet na takie coś mógłby być poświęcony osobny temat. Gdzie kto poszedł, co zrobił, co przeżył itp. Osobne mogłyby być dla spoilerów, sekretów, znajdźków, nie tylko dla TotK, ale ogólnie serii, jeśli kogoś to jeszcze jara. No na pewno byłoby przejrzyściej, niż ten jeden wątek na poziomie console wars...

 

Kurcze, tak serio, to jestem w stanie zrozumieć zachwyty i pozytywy, po tym co obejrzałem, ale... No kurcze, nadal nie jestem przekonany, czy to będzie gra dla mnie... :/ Po prostu kwestia gustu oraz braku czasu na coś tak rozległego. Boję się z tego powodu zaczynać BotW. Mimo tego pudełko TotK też mam już zamówione, bo cena i tak nie spadnie. Może przejdę za ileś lat. ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...