Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Poksy to marka tylko do nabijania kasy, jakość tych gier to kryminał.

 

Może mu chodziło przez najważniejsza marka nie tyle o samą sprzedaż, a o dopieszczenie każdego detalu, kazdej mechaniki czy czegokolwiek w każdej części, takie wychuchanie i wypolerowanie gierki. Jeśli tak, to za chyuja poksy do tego grona nie należą xddd

Edytowane przez Daffy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o serię, o którą najbardziej dbają to tak Zelda jest najważniejsza. Na każdą konsolę jest przynajmniej jedna Zelda, albo dwie. Poświęcają jej najwiecej czasu, tym razem 2x ponad 5 lat. Do tego każda Zelda jest wypchana kontentem na dziesiątki, a nawet setki h grania. 5 miejsce w sprzedaży z taką konkurencją to sukces, przecież zostawiła w tyle SMO.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, zdrowywariat said:

Jeśli chodzi o serię, o którą najbardziej dbają to tak Zelda jest najważniejsza. Na każdą konsolę jest przynajmniej jedna Zelda, albo dwie. Poświęcają jej najwiecej czasu, tym razem 2x ponad 5 lat. Do tego każda Zelda jest wypchana kontentem na dziesiątki, a nawet setki h grania. 5 miejsce w sprzedaży z taką konkurencją to sukces, przecież zostawiła w tyle SMO.

 

Chyba nie. Switch nie dostał żadnej ekskluzywnej Zeldy. Dostał crossplatformowe BOTW i remastery/remake. WiiU to samo, crossplatformowe BOTW i remastery. Przed BOTW nową grą z serii było Skyward Sword na Wii. I to też była jedyna nowa Zelda na tę konsolę. Reasumując: przez dwie ostatnie generacje konsol Nintendo wyszła jedna nowa Zelda (plus worek remasterow)

Odnośnik do komentarza

@zdrowywariat Wiesz mam nadzieje, że zrobią cos więcej, ale wątpię, bo pewno nadal będą jakieś pizdowate szrajny i króciutkie świątynie nastawione na FIZYKE, a jedyne  co w tej odsłonie po raz kolejny będzie naprawdę fajnego, to otwarty piękny urokliwy świt, w którym będzie można się zatracić buszując sobie po pagórkach.

W dniu 14.02.2023 o 11:33, Pupcio napisał:

Jak można chcieć rimejk ponad całkowicie nową grę? CHORE

Całkowicie nową grę powiadasz, grę, która wygląda jak bardziej obszerne DLC - przemysł to jeszcze raz.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, kazuyoshi napisał:

@zerowywariat Wiesz mam nadzieje, że zrobią cos więcej, ale wątpię, bo pewno nadal będą jakieś pizdowate szrajny i króciutkie świątynie nastawione na FIZYKE, a jedyne  co w tej odsłonie po raz kolejny będzie naprawdę fajnego, to otwarty piękny urokliwy świt, w którym będzie można się zatracić buszując sobie po pagórkach.

Całkowicie nową gra powiadasz, grę, która wygląda jak bardziej obszerne DLC - przemysł to jeszcze raz.

 

Wątp, ja w nich wierzę, tak jak wierzyłem w BOTW, myślę że mapka w wielu miejscach będzie mocno zmieniona, wiem też, że TOTK może już nie dać tyle satysfakcji z odkrywania, jednak będą inne elementy jak swobodne spadanie, czy konstruowanie różnych rzeczy, które będą robiły, a o główne dungeony i świątynie to się nie martw, bo może i  mapka będzie „tylko” zmieniona, ale co do reszty elementów to mieli tyle czasu, że na bank coś kozackiego wymyślili.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, kazuyoshi napisał:

No ok poczekamy zobaczymy co tam powklejają - mam głownie nadzieje na lochy z prawdziwego zdarzenia, a nie króciutkie miejscówki nastawione na zabawę FIZYKĄ.

 

Przecież miałeś 4 główne dungeony + dodatkowy w DLC, nie były trudne, ale były bardzo pomysłowe i EPICKIE i pasowały to zamysłu BOTW.

 

Spoiler

Polewanie się wodą za pomocą trąby, żeby zmienić ruch zębatek w wielkim słoniu, albo ruszanie skrzydłami ptaka, żeby dostać się na lotni w inne miejsca, albo obracanie się jaszczurem, przez co zmieniał się układ pomieszczeń,

 

czy to nie było pomysłowe, oryginalne i epickie? Dla mnie było. Dobrze, że zaryzykowali w każdym aspekcie, bo to zadziałało, a to co nie zadziałało to zmienią, bo już wiedzą, co i jak. Ja poproszę o lepszych szefów, na których trzeba znaleźć stylak.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...