Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak żyć 3 miesiące bez księżniczki Zeldy :nosacz2: i oczywiście spotkało mnie fatum prawdziwego zagrajmera i w premierowy weekend najbardziej oczekiwanej przeze mnie gry od 5 lat musze jechać na 18ke kuzyna :beka: Nawet gorsza sytuacja niż wtedy gdy blantman musiał gdzieś jechać bo babcia zachorowała!

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Osobiscie Zeldy jestem pewien, ze "dostarczy", takze preorder Kingdoma bralem w ciemno. Nie wierze, ze przez 5 lat developingu pozmieniali tylko troche stara mape. Ninny to nie Ubi. Nie odwalilyby takiego numeru. Pierwsze polrocze nalezy u mnie do Ninny. Na Xboxie ograny sztos w postaci Hifi Rush, a obecnie zostal do skonczenia Mario i kroliki Sparks, pozniej wjezdza Metroid Prime, z miesiac odpoczynku od giercowania i jedziemy z Zeldunia. 8bitdo wireless i dualsense juz zakupione. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Donatello1991 napisał:

Warto przejść zelda breath of the wild przed premierą? Czy to będzie za dużo.

Ja się w końcu zebrałem jakiś czas temu i skończyłem BOTW w sobotę, bo nie chciałem grać w dwójkę mając ledwie rozgrzebaną jedynkę :) Powiem tak, jak już się minie ten etap początkowych kilkunastu godzin, gdzie zamiast zwiedzać przepiękny świat grindujemy świątynie, żeby mieć więcej staminy i serduszek, to gra mega rozwija skrzydła.

 

A eksploracja Hyrule, to jest klasa sama w sobie. Od czasu Hollow Knight, nie miałem takiej fazy, żeby w każdej wolnej chwili sięgać po Switcha i grać w grę. W sumie nabiłem prawie 60h w dosyć krótkim czasie i muszę chwilę odsapnać :D

 

Mógłbym jeszcze nabić ze 20h w BOTW, ale może lepiej będzie się "wygłodzić" przed kolejną częścią :)

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...