Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rozi
Godzinę temu, kudlaty88 napisał:

Ale mnie boli dupsko ze słicze dalej takie drogie bo bym sobie pograł na oledziku pod kołderką...ale biedak mode on:balon:

Można na raty wziąć, oni tego nie sprawdzają.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:


raty 0% na 20 i masz 85zl mniej w portfelu przez półtorej roku

No wiem ale jestem bezrobotny obecnie od jakiegoś czasu(uj wie jak długo jeszcze) i żyję z kasy która odłozyłem na czarna godzine i tak że z ratami średnio ;(

Edytowane przez kudlaty88
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

No pewnie że się jaram .

Odliczam dni, robię drugie przejście botw plus pykam w skyward sword, ale średnio kupuje to sterowanie ruchowe .

Potworki po pewnym czasie były monotonne do bólu . Więc ich ilość i jakość musi się poprawić w totk.

A tak co do reszty to wiem że będzie kolejna gra życia :D

 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Pupcio napisał:

Ja się troche cykam że będzie położony duży nacisk na to budowanie pojazdów. Nie cierpie takich rzeczy w grach i to jeszcze w takiej gierce jak zeld

nawet jak będzie położony na to nacisk to w zelduni będzie to zrobione tak miodnie, ze po skończeniu zostaniesz fanem takich patentów :)

switch oled kupiony, jak wejde pod kołderkę z nim i zeldą, to wyjde dopiero po tygodniu pewnie :obama: 

 

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Breath to najlepsza gra wszech czasów, więc niby brzmi to dobrze, ale jakoś nie mam podjary. Nawet ciągle planując rok zapominam wziąć pod uwagę, że już za dwa miesiące trzeba będzie poświęcić kilkaset godzin na Zeldę. 

 

Ogólnie sequele typu "więcej tego samego" mnie mało jarają, a jak na razie to dalej nie wiem czy Tears of the Kingdom ma być czymkolwiek innym. Mogą być fajnymi grami, po prostu jakoś nie czuję się JARAĆ tym co już znam.

 

Nie wiem, Skyward Sword 2 to by mnie podjarał hehe, bardzo bym był ciekaw co mistrzowie z Nintendo z tym zrobią. A tutaj to chyba wiem, no będzie ogromny open world.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Rozi napisał:

:wujaszek:

 

image0.png

 

 

Szukanie c**ja do dupy na sile. Ja pierdole i czekam na gre.

 

Nie mam zamiaru przy*ierdalac sie do kamyka, trawy czy drzewka. Gdyby ktos nie wrzucil porownania, to tez byscie mieli wyj*bane. Teraz kazdy tylko jeczy. Ze woda w grze X chujowa, bo w grze Y byla lepsza. Pogoda w Grze A ssie, a gra B sprzed roku miala lepszy model pogody. W 1 cz gry A mechanika byla taka, a w 2 czesci juz inna i jakos to inaczej. 

Z*eby rozbieraja gre na czynniki pierwsze, wrzucaja obrazki, a wy je kopiujecie i prz*pierdalacie sie do wszystkiego. Co nie wyjdzie, to porownania i rowna pochyla w dol. Zamiast skupic sie na czyms pozytywnym, to powielacie negatywy, ktore ktos wytknal i pie*dolicie bez przerwy. Z kazda gra tak samo jest. 

Ale wiadomo, ze krytykowac latwiej, niz pochwalic czy po prostu cieszyc sie z wykreowanego swiata.

 

 

 

  • Plusik 1
  • beka z typa 4
  • This 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to fejur czy nie, ale jeżeli ta sama górka wygląda gorzej niż 6 lat temu to nie nazwałbym tego szukaniem ch*ja do dupy na siłę.

 

Ale wiadomo, że święta Zelda od błogosławionego Nintendo to nic złego nie można powiedzieć.

 

A prawda jest taka, że w ch&j przeciągają tę generację Switcha i takie Tears of Kingdom to powinien być system seller na Switcha 2, a nie fikołek za fikołkiem żeby to tylko jakoś działało na obecnym sprzęcie. Ale czekam na gierę, oby było dobrze!!

Odnośnik do komentarza

Tępaki widzą tylko powierzchownie, nie wiedzą, co to głębia. Wolę gorszą grafikę, niż sztuczne akcje, które nawet dziecko zauważy:

 

a dlaczego ta strzała zniknęła?

a dlaczego gdy strzeliłeś do ptaka to on dalej leci?

a dlaczego tego jabłka nie da się zerwać?

a dlaczego nie da się przeskoczyć przez metrowy murek?

i tak przez koleje 1000 linijek

 

Dawniej jarałem się, co generację, że gra wygląda jak życie, dziś jaram się, że gra działa jak w życiu.

  • beka z typa 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, IDNeuroN napisał:

Czy po premierze cena będzie wyższa czy taka sama? Lepiej zamówić preorder? Chciałem zakupić sobie switch OLED na premierę nowej Zeldy. Myślicie że bedą jakieś zestawy konsola+gra w dobrej cenie?

 

BOTW kosztowało na premierę 69e, teraz po 6 latach kosztuje 59e, więc za 2 lata może wyrwiesz w tej cenie TOTK. Może będzie zestaw Switch OLED + TOTK, na którym jakieś grosze zaoszczędzisz, ale niewiele.

Odnośnik do komentarza

Mendrek juz tryb "unable to control himself" wlaczyl i filmiki wrzuca ze sekundami z judupa. 

 

kogo to obchodzi, to bedzie bardzo dobra gra, to napewno i jedna z najwazniejszych premier roku.
must have dla posiadacza switcha. dla botw kupilem specjalnie i nie zalowalem. sprawdze na pewno ale chyba drugiego kupie na wszelki wypadek bo moja znowu zaczela grac w te gre o wyspie i nie wiem  czy jej sie zdazy znudzic do maja.

 

Edytowane przez Andżej
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Nie no mam bekę wchuj, od której już generacji miała wjechać zaawansowana fizyka, czy konkretne AI? Ciągle dostajecie te same puste wydmuszki, z opcją: wyższa rozdzielczość, albo więcej klatek, teraz doszła jeszcze trzecia z RT kosztem reszty. A na tym zacofanym technologicznie Switchu, nie no kurwa na WiiU, wyszła gra, która miażdży zaawansowaniem każde gówno na XSX i PS5, nie wiem, czy się śmiać, czy płakać xD

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

To jest kurwa silnik, w BOTW, a teraz jak go jeszcze dopieszczą to może za 20 lat na PS7 i XSX3 wyjdzie gra, która będzie mogła się równać, choć mocno w to wątpię, bo będzie jak zwykle, 8k, albo 6k i 60k/s, albo 4k i 60k/s i RT xD

 

Dostajecie ciągle to samo gówno, tylko w ładniejszym papierku, smacznego xD

 

12 maja to będzie dzień MIAZGI, my body is ready:banderas:

  • beka z typa 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...