Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś już wyklikał preorder? ciągle się zastanawiam.. Wiem, że to będzie pewnie mapa BOTW z większą zawartością. BOTW mi jakoś super nie weszła, ale liczę, że tutaj będzie ciekawiej tylko kurcze, nie umiem przekonać się do zamawiania preoderów, jeśli jeszcze nawet nie wiedziałem... żadnego pełnoprawnego gameplay'u :notbad:

A coś czuje że po premierze będzie ciężko dostępna wersja fizyczna lub.. droższa :notlikethis:

Edytowane przez Bowser
Odnośnik do komentarza

Równo 4 miesiące do premiery. Dalej w sumie kompletnie nic nie wiadomo o tworzonej od około SIEDMIU LAT grze, o sequelu najlepszej gry wszech czasów (i najlepiej się sprzedającej konsolowej gry single-player w historii), poza tym że "mieliśmy za dużo pomysłów na DLC to zrobiliśmy osobną grę". No zaczynam podejrzewąć, że trochę tych pomysłów chyba mieli mdr.

 

To wszystko w sytuacji, gdy od głównych studiów Nintendo ogólnie od paru lat jest cicho, i nie wiem na ile to tłumaczyć faktem, że w Japonii koronowy kryzys tak naprawdę ciągle nie minął.

 

Zaczynam rozumieć ludzi fantazjujących o nowym hardware (nadal widzę ok. 0% szans, że to będzie magiczny "mocniejszy Switch", ale Nintendo na pewno kombinuje nad jakimś nowym wynalazkiem). To by jakoś pozwalało zrozumieć tę ciszę w eterze, brak pokazanego gameplayu itd. Jeśli np. Nintendo chce wejść w świat VR (przykładowo, bo też nie widzę na to szans), to mogliby zrobić w nim tę grę, i tak dalej. Nintendo nie hajpuje nigdy gier latami, ale miesiącami już owszem, w Breath of the Wild można było pograć w demko prawie rok przed premierą, oczywiście czekali na start Switcha, ale zawsze.

 

Nie wiem co o tym myśleć no.

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.01.2023 o 17:07, Homelander napisał:

Dlaczego miałaby być ciężko dostępna fizyczna wersja? To gra. Będzie tego od zawalenia. 

Zależy....np sytuacja z zeszłego roku Pokemon Arceus, wleciały dwa dni przed premierą świetne recenzje i tak wymiotło w Polsce nakład pudełkowy, że grubo ponad miesiąc nowek nie było w obrocie albo pojawiały się w cenie ponad 300pln.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jak dla mnie to konkretny trailer breath of the wild to był pokazany już przy okazji E3 2016, nie wspominając o 30-minutowym gameplayu na tej samej imprezie

 

z tej nowej zeldy faktycznie strasznie mało pokazali na te 4 miesiące przed premierą, szczególnie w porównaniu z poprzednikiem, bo widzieliśmy właściwie tylko kilka urywków 

Odnośnik do komentarza

Można było napisać która konkretnie z tych gier nie ma multiplayera, to bym się coś nauczył, a tu tylko że ogur gupi hehe, co doskonale wiemy od 20 lat.

Tak to możemy zgadywać głupi. Minecraft nie ma multi? GTA nie ma multi? Nie wiadomo bom za gupi

Tak czysto gra że kupujesz grę bo chcą ją samemu przejść i tyle to o dziwo Zelda.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nawet nie wiem z czego to ma być żart serio. Sporo osób grało społecznie w Super Mario. No jeszcze to było przed momentem jak Spencer wymyślił internet, było to multi na miarę czasów czyli właściwie na zmiany Mario i Luigi, ale jeśli przekaz ma być taki że to była gra traktowana jak Zelda to no nie wiem co powiedzieć. No ok fajnie, dużo się dowiedzieliśmy. Zresztą Mario było dodawane do konsoli, też genialny miernik popularności, no ale ok, trzeba by więcej niż raz kliknąć na Wikipedii.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Żart jest taki że macie jakieś wyobrażenia jak ludzie grali w Super Mario Bros oparte na nie wiadomo czym. Poza tym ta gra była dodawana do konsoli, technicznie się ja kupowało ale nie było innego wyboru. O czym tu w ogóle mówić. Jakbyście mieli coś konkretnego do powiedzenia to byście powiedzieli, a skończyło się jak zawsze na ogur gupi, co wszyscy wiemy i faktycznie jest się czym jarać.

Sam tytuł gdy to Mario Bros. Lol, ja wiem że jak ktoś pierwszą grę miał Resistance na PS3 to może nie wierzyć że multi na zmianę to było multi ale to było multi.

Wiele gier i tego nie miało, zresztą pyknięcie całego Mario bylo łatwe do zrobienia na zmiany.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...