Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

No no fajny ten leak, to będzie złoty standard tego, jak robi się duże DLC ;)

5 godzin temu, Daffy napisał:

Najbardziej cieszy że będą unikalne lokacje (dungeony?) i nic z artów nie wygląda jak kalka shrinow

Oj tak, to była największa bolączka "jedynki".

 

Teraz będzie się dużo więcej się działo pod ziemią i nad ziemią :D. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Gdzieś była informacja o ilości dungeonòw? Czy tylko tak sobie wróżysz z trailerów i grafik ?

 

Faktycznie przydałoby się więcej takich lokacji .

W ogóle totk według mnie zapowiada się na bardziej skondensowaną odsłonę w porównaniu do botw.

Chyba się lekko odetną od masywnej eksploracji a delikatnie powrócą do old School Zelda style xD

Edytowane przez Plackus
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, zdrowywariat napisał:

Nie dość, że będzie:

 

  Ukryj zawartość

latanie w wingsuicie, piraci, konkretne dungeony w ilości większej niż 4, może nawet z jakimś kolosami do ujarzmienia na końcu każdego

 

to jeszcze

 

  Ukryj zawartość

podwodne lokacje?

 

spacer.png

 

Kurwa gościu, TO SA ARTY, to jest artbook, połowy tych rzeczy może nie być w finalnym produkcie... Widziałeś kiedyś jakikolwiek artbook?

 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Plackus napisał:

Gdzieś była informacja o ilości dungeonòw? Czy tylko tak sobie wróżysz z trailerów i grafik ?

 

Faktycznie przydałoby się więcej takich lokacji .

W ogóle totk według mnie zapowiada się na bardziej skondensowaną odsłonę w porównaniu do botw.

Chyba się lekko odetną od masywnej eksploracji a delikatnie powrócą do old School Zelda style xD

 

Wróżę z trailera i artbooka, że jako głowni bossowie mogą być (bo taki się pojawił w trailerze):

 

Spoiler

kolosy z 2 razy więksi od Linka.

 

Jeśli chodzi o

 

Spoiler

swobodne spadanie (w wingsuicie) to o tym pisałem niedawno.

 

Jeśli chodzi o

 

Spoiler

statek na którejś grafice to jest szansa na wyspy dookoła głównej mapki (jak w WW), na co liczyłem, a i o czym też już pisałem.

 

Jeśli chodzi o

 

Spoiler

główne dungeony to więcej, niż pewne, że będzie więcej, niż 4, myślę że będzie nawet więcej, niż zwykle w Zeldach (7-9), stawiam że 12.

 

Nie, nie odetną się od eksploracji, bo oprócz zmienionej mapki, nie całej - miejscami, będą jeszcze:

 

Spoiler

podniebne wyspy, wyspy dookoła głównej mapki (wnioskuje po grafice ze statkiem), no i liczę jeszcze na podziemia (wielce prawdopodobne) i podwodny świat (grafika z ostatniego mojego postu nie daje mi spokoju).

 

Będzie 97% na mecie.

 

3 minuty temu, XM. napisał:

Kurwa gościu, TO SA ARTY, to jest artbook, połowy tych rzeczy może nie być w finalnym produkcie... Widziałeś kiedyś jakikolwiek artbook?

 

 

Czas pokaże, później pogadamy ;)

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, XM. napisał:

Kurwa gościu, TO SA ARTY, to jest artbook, połowy tych rzeczy może nie być w finalnym produkcie... Widziałeś kiedyś jakikolwiek artbook?

 

Może i arty, ale jednak coś musieli te kilka lat robić, rdzeń rozgrywki i silnik już zrobili, to dungeony itp. powinno być dodane do tej gry (i zapewne będą). Ale nie ma jeszcze potwierdzonego info, jedyny leak ot ten artbook i masa domysłów.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Bzduras napisał:

Te spoilery tutaj, że miecz będzie mroczny, a w grze będzie wingsuit to jest trolling wyższego rodzaju czy o co chodzi?

 

Gdy nie jestem pewien to wolę dać w spoiler, bo niektórzy są uczuleni nawet na najmniejsze szczegóły. Ja mam to gdzieś i nakręcam się trailerami gier itp., ale szanuję to, że są i tacy co nie chcą wiedzieć za wiele.

Odnośnik do komentarza

A można pisać, że Link ma nogi i na nich chodzi czy to też już pod bana podpada? Widzę, że Elden Ring ma więcej punktów wspólnych z Zeldą niż myślałem, tam w temacie przed premierą też trzeba było się pilnować żeby nie napisać, że w grze są miecze, a ataki wykonuje się R1.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, bebbop napisał:

Master Sword wyglada na uszkodzony, takze jesli wedlug plotek, przeciwnikow mozna przerabiac na bron to strzelam, ze trzeba bedzie pokonac jakiegos bossa/bossow, by pozyskac z nich materialy potrzebne do odbudowy miecza. 

 

Myślę, że znowu będzie opcjonalny jak wiele rzeczy w BOTW, tyle że tym razem to będzie jakiś większy quest do zrobienia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...