Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Też się nie przejmuje i jestem pewien, że gierka bardzo dowiezie. Baaaa nawet dość powtarzalna miejscówka jakoś bardzo mnie nie irytuje, bo na bank będzie w huu urozmaiceń, a samo Hyrule ograłem na premierę i już mało je pamiętam.

Ludzie chcieli aby, to była premiera na next genie, ale ja tam się cieszę, że nie będzie, to cross gen jak poprzednia część, i technicznie powinna być wylizana. 

Odnośnik do komentarza

Osobiście uważam, że teraz jeszcze nie chcieli dużo pokazywać, bo przed premierą wpadnie mini Zelda Direct i tam będzie trailer w stylu jedynki. Nie wiem czy pamiętacie, ale przed ostatnim trailerem BoTW o poprzednim też były średnie opinie i gadka, że zrobili fajną piaskownicę (opinie po ogrywaniu początku na E3), ale nic więcej i że raczej nie osiągnie poziomu poprzednich Zeld 

Odnośnik do komentarza

W trailerach Breath of the Wild było może z 10% tego co faktycznie gra oferowała (pamiętam, ze do premiery nikt nawet nie wiedział czy w grze będą jakieś miasta/wioski czy NPCe). Diabeł tkwi w szczegółach, bo to znowu odkrywanie będzie grało główną role, tylko teraz zamiast "ciekawe co tam jest" będziemy pchani ciekawością co się zmieniło w danym miejscu i jak wykorzystali stare miejscówki w nowy sposób. Ja nie mam zadnych obaw, Nintendo ma swoje za uszami, ale Zelda i Mario to dla nich świętość i nie ma szans, żeby odwalili fuszerę.

Odnośnik do komentarza

To że mało pokazali to jedno. Mnie martwi ze poza tym co w powietrzu to cała reszta z gatunku "już to chyba widziałem, co oni robili te 6 lat?". Bardzo mocno licze na to, że gra dowiezie. Uwielbiam jedynke chociaz było kilka rzeczy które mi sie nie podobały (za szybko niszczące sie bronie i nudne shriny). Czekam ale nie mam hypu.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, pawelgr5 napisał:

To że mało pokazali to jedno. Mnie martwi ze poza tym co w powietrzu to cała reszta z gatunku "już to chyba widziałem, co oni robili te 6 lat?". Bardzo mocno licze na to, że gra dowiezie. Uwielbiam jedynke chociaz było kilka rzeczy które mi sie nie podobały (za szybko niszczące sie bronie i nudne shriny). Czekam ale nie mam hypu.

 

Myślę, że to wszystko zostanie poprawiane, bronie będą się wolniej niszczyć, świątynie będą wszystkie z zagadkami w środku, a nie tylko 30%, różnorodność oponentów wzrośnie conajmiej 2 razy, będą starzy, ale zmienieni i nowi, system walki będzie dużo bogatszy, fabuła pewnie też nie będzie już tak szczątkowo podana, jednak co najważniejsze to myślę, że jeszcze bardziej postawili w sequelu na fizykę i tu może być wielkie WOW, nie to co w generycznych wydmuszkach AAA, chyba nawet będzie można coś tworzyć - pojazdy?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pupcio napisał:

Fajnie by było. Ja bym wolał więcej wysepek bo wspaniale było sobie tratwą popływać po tych kilku które były w botw. Już nie wspominając że wyspiarskie wyzwanie było jedną z lepszych rzeczy w tej grze

Tak, wyzwanie na wyspie było mega, szkoda właśnie że tylko jedno z takim pomysłem w całej grze.

Co do większej ilości wysepek, niby fajnie, ale jak pomyśle że miałbym co chwilę włazić na tratwę i machać tym liściem to jednak podziękuje. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...