Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Zdobyłem umiejętność Autobuild bez questa ,,A mystery in the depths". Poszedłem prosto do central mine gdzie zdobyłem skilla, schema stone i zawalczyłem z Masterem Kogą. Po powrocie do wioski nie dostaję od Joshy schema stone na budowę balony Robbiego, przez co nie mogę też zdobyć Shrine sensora. Jakieś pomysły co zrobić? Dodam że od momentu zdobycia autobuilda rozegrałem jakieś 40 godzin, więc szkoda mi zaczynać praktycznie od nowa, toteż szukam rozwiązania tu.

Odnośnik do komentarza

Jo. Te na ziemi sprawdzaj po korzonkach których nie masz a jak zostały Ci jakieś na wyspie to na mapce odpal ten hero path i sobie zobaczysz na której Cie nie było.

Jedyne czego nie zrobiłem to 15 side questów bo nie mam pojęcia gdzie mogą być a że większość z nich to zwykłe gówno tak jak w botw to nawet nie mam zamiaru sprawdzać których mi brakuje i potem szukać w necie gdzie są

Odnośnik do komentarza
Witam.
Zdobyłem umiejętność Autobuild bez questa ,,A mystery in the depths". Poszedłem prosto do central mine gdzie zdobyłem skilla, schema stone i zawalczyłem z Masterem Kogą. Po powrocie do wioski nie dostaję od Joshy schema stone na budowę balony Robbiego, przez co nie mogę też zdobyć Shrine sensora. Jakieś pomysły co zrobić? Dodam że od momentu zdobycia autobuilda rozegrałem jakieś 40 godzin, więc szkoda mi zaczynać praktycznie od nowa, toteż szukam rozwiązania tu.
Ten sam problem miałem. Musisz zrobić przynajmniej jeden z questów w ramach "Regional Phenomena", wtedy pojawi się dialog, a dalej

doktorek poleci do swojego laboratorium i będziesz mógł rozbudować możliwości tabletu

 

Odnośnik do komentarza

Ale lipa. Poszedłem już na tą finałową walkę, ale mam tylko dwa posiłki odnawiające złamane serca. Myślałem, że się cofnę i ugotuje jeszcze anty gloom posiłek, może znajdę kilka sundelionów a tu psikus. Nie mogę zrobić fast travel. No i chuj teraz się męczy jak w soulsach kilka godzin aż w końcu wyjdzie unikanie wszystkich ciosów 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, creatinfreak napisał:

Ale lipa. Poszedłem już na tą finałową walkę, ale mam tylko dwa posiłki odnawiające złamane serca. Myślałem, że się cofnę i ugotuje jeszcze anty gloom posiłek, może znajdę kilka sundelionów a tu psikus. Nie mogę zrobić fast travel. No i chuj teraz się męczy jak w soulsach kilka godzin aż w końcu wyjdzie unikanie wszystkich ciosów 

Eeeeee nie odblokowales sobie ustawienia wlasnego pkt fast travel? Mozna max 3 ustawic. Chyba ze to akurat jest blokowane na ostatnim dungeonie.

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...