Skocz do zawartości

Assassins Creed: Odyssey


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, lubie tą serie i to bardzo, ale jak patrze na te screeny to przecież to jest dokładnie to samo, tylko inna lokacja. Co za raki :laugh:

Ten screen szczególnie i aktywności do zrobienia w lokacji, zaczekam na gameplay ale chyba człowiek tą część odpuści

 

Assassins-Creed-Odyssey_Leak_06-10-18_00

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
No corwa jeśli po gameplay okaże się na prawde kalką kopiuj - wklej, znaleźć trochę szacunku do siebie i nie wspierać takich raków, kupić chociaż używke a nie premierową

 

To jest mniej więcej teza z cyklu "wyrzuć z domu wszystko co chińskie i niewazne, że w sumie niektore graty nawet działaja...." okaże się, że mało co zostanie ;]

Origins było fantastyczne. I jeśli architekturę zmienią na Grecję, mnie to absolutnie nie przeszkadza :)

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Zapowiada się ciekawie, zwłaszcza samo umiejscowienie akcji. Wreszcie dostaniemy opcje dialogowe, tylko zobaczymy czy wybierane opcje będą miały jakiś wpływ na fabułę. Niepokoi mnie jedynie kolejny AC z żeglugą, bo po Black Flagu mam serdecznie dość tego elementu w tej serii (przede mną jeszcze Rogue do ogrania ;) ). No nic, czekamy na gameplay. 

 

Edytowane przez lukas_k96
Odnośnik do komentarza

Owszem. A to tylko dlatego ze widac sporą roznice wzgledem Unity i Syndicate. A tutaj widac i zakladam ze tytul pojawi sie jeszcze w tym roku. Asety maja gotowe i widac to nawet na tych screenach. Pewnie zagram jak sie obseram po trailerku, tak jak to bylo z Origins. Ale, no właśnie. Tu nawet krajobraz identyko sie wydaje, pewnikiem nawet animacja chlopka będzie taka sama. I orzełek ten sam. Gdyby to była Japonia to siłą rzeczy nawet kolorystyka bylaby inna. Ale i tak jestem ciekaw. 

Odnośnik do komentarza

Po screenach to faktycznie bezczelne kopiuj-wklej :)
Zakładam, że kolejna część w Rzymie będzie wyglądać identycznie i pewnie na tym się "starożytna trylogia" zamknie, więc może po tym znów dłuższa przerwa i Japonię zaserwują nam w nowych szatach.
Ja tam dopiero na Syndicate jestem, więc mi ten reskin Origins nie przeszkadza - na premierę i tak nie kupię, więc sumienie będę miał czyste, a ograć i tak ogram, bo mimo wszystko lubię tę serię - jak mi się Origins spodoba (a raczej nie ma innej opcji) to nie widzę powodów do narzekań na więcej tego samego - z przynajmniej rocznym opóźnieniem nie będzie tak bolało (cena i bugi).

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No zaskoczenie w ch,uj, że jak zapauzowali na rok, żeby przygotować "odświeżone" wydanie jednego z największych tasiemców to seria wróci do starego stanu rzeczy, czyli do bycia tasiemcem. Oszczędzę niektórym zdziwienia za rok: jak Odyssey zbierze chociaż trochę tak pozytywne oceny jak AC Origins i sprzeda się podobnie, to i za rok będzie kolejna bardzo podoba część. Pewnie do nowej generacji nie zobaczymy już nic odkrywczego w tym temacie, seria będzie sobie po prostu ewoluować przez dodawanie jakichś systemów tu i tam (jak pływanie teraz).

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Wredny napisał:

Po screenach to faktycznie bezczelne kopiuj-wklej :)
Zakładam, że kolejna część w Rzymie będzie wyglądać identycznie i pewnie na tym się "starożytna trylogia" zamknie, więc może po tym znów dłuższa przerwa i Japonię zaserwują nam w nowych szatach.
Ja tam dopiero na Syndicate jestem, więc mi ten reskin Origins nie przeszkadza - na premierę i tak nie kupię, więc sumienie będę miał czyste, a ograć i tak ogram, bo mimo wszystko lubię tę serię - jak mi się Origins spodoba (a raczej nie ma innej opcji) to nie widzę powodów do narzekań na więcej tego samego - z przynajmniej rocznym opóźnieniem nie będzie tak bolało (cena i bugi).

 

Azja na nowej generacji wydaję się być prawdopodobna. Muszą zrobić jednak asety, animacje i wiele innych rzeczy. Każdy kto myślał, że nowy AC robiony przez półtora roku od poprzedniej części nie będzie ctr+c ctrl+v jest po prostu naiwniakiem. Wydadzą trylogie Egipt-Grecja-Rzym i później przejdą dalej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.