Skocz do zawartości

Assassins Creed: Odyssey


Rekomendowane odpowiedzi

Wypełniałem niedawno jakąś ankietę dotycząca Origins i pytania wyraźnie sugerowaly w jakim kierunku moze kierować sie developer tworząc DLC do Odyssey. Osobiście licze bardziej na dodatki fabularne niz kredyty Helixa czy wyzwania na arenie gladiatorow. Bo ani nie chcialo mi sie pokonywac kolejnych fal wroga na arenie i tez bic coraz trudniejsze bóstwa. 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 14.08.2018 o 14:10, u55r napisał:

Nowa jakosc walk na wodzie, strzelanie przez sciany, nowe drzewko umiejętności, rekrutowanie napotkanych NPC i dowolne kształtowanie bohatera. To Odyssey moze sie okazac najlepszym Assassynem w calej swej historii. Biore to na premierę wersje Gold obowiazkowo z DLC. :banderas:

 

:pawel:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Posłużę się cytatem:

W dniu 20.08.2018 o 20:01, XM. napisał:

AC Origins - ja pier.dole, co za czerstwe gunwo. Na(pipi)ane znaczków bez których nie idzie się odnaleźć, dialogi i misję to chyba ludzie po zawodowce wymyślili. Czemu tak piękny świat musi się marnować w tak hoiowej grze, zmuszam się do pchania fabuły bo widoczki super, ale no ostatni raz dałem się oszukać ze gra od ubi może być fajna.

 

Zresztą, ty w to nawet nie grałeś więc... :reggie: 

Odnośnik do komentarza

No po tym, że seria zrobiła sobie rok przerwy liczyłem na to, że wyjdzie odsłona tak dobra jak swego czasu 2, a tu nie dość, że robili go dłużej to jeszcze wszystkie najważniejsze elementy są zrobione byle jak. 

 

8 godzin temu, Voytec napisał:

No, opinia XMa to wyrocznia.

 

Co chciałeś osiągnąć tym cytatem? :D

Że janusze zachwycą się byle czym. :D:D:D 

Odnośnik do komentarza

Od razu janusze. Niektórzy lubią czasm  zjeść dobrego burgera lub pizze. Gry ubisoftu takie jak assasyn,far cry czy dla niektórych watch dogs to takie fast foodowe żarcie. Gry przy których wyłączamy myślenie i liczymy na prostą nie zbyt skomplikowaną zabawe. Nie tylko ubi robi takie gierki bo zaliczyć można do nich np horizon zero, shadow of mordor  lub dying light. 

 

Ubi od lat eksperymentuje z grami  z otwartym światem i za to im należą się kudosy. Czy eksperymenty zawsze sa udane? Nie zdecydowanie nie ale w każdej grze  coś im wychodzi i wykorzystują to w następnej. Ghost recon nowy to np nie moja para kaloszy wolałem stare zamknięte gierki ale świat im wyszedł. Nie ważne z kim bym nie gadał to ludzie zachwycają się różnorodnością. Watch dogs 2 też mi średnio poszedł z powodu gimbusiarskiego klimatu ale docenia żywy i kolorowy świat. Far cry 5 to więcej tego samego co w fc 3 i 4 ale zrobionego lepiej i czytelniej właśnie z powodu brania od innych ich gier garściami. 

 

Origins to dla mnie idealny przykład takiej ewolucji. Ac jako seria dreptala troszkę w miejscu od black flag (ostatniej dobrej odsłonie). Zbyt wiele było misji śledzenie, nudnych misji pobocznych i nie wymagającej walki atak kontra atak. Origins wszystkie te aspekty wyeliminował lub poprawił. Dodali wiele nowości plus ciekawy i mniej znany przez większości (od anglii, Francji,  Włoch  czy usa) okres historyczny.  Ja lubię origins i na pewno polubie Odyssey bo tamten okres uważam za najciekawszy w ludzkiej historii. W sumie z jesiennych premier to jest gra (obok rdr 2) którą mogę preorderowac w ciemno bo wiem że będę się dobrze bawił.

 

 

Znowu ktoś może tu czekać najbardziej na spider mana inny na forze horizon lub pokemony. Mi nie leży tak marvel, wyścigowe gry czy poksy ale rozumiem że dla kogoś to ich gry number one. Ci którym podoba się ten okres w naszej historii i/lub polubili origins czekają na październik.  

 

Zresztą zobaczymy po premierze tych gierek która będzie najlepsza. Może odszczekam wszystko co powiedziałem a może np tomb raider zmasakruje konkurencje :ragus: (no ok tu za daleko poleciałem chyba) 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...