Skocz do zawartości

Assassins Creed: Odyssey


Rekomendowane odpowiedzi

No i mam zagwozdkę, bo nie lubię wyboru :)
Z jednej strony jestem facetem, więc naturalnie byłoby grać gościem, żeby się wczuć w rolę, a z drugiej strony jak mam na niego patrzeć przez 60h (choć jest bardzo przystojny, nie przeczę), to chyba jednak lepiej byłoby wziąć babkę i oglądać, jak kręci bioderkami :)
Tylko czemu zrobili jej taki rosyjski akcent? :)
Ogólnie spoko gameplay, widzę że oni naprawdę chcą z tego zrobić RPGa - może nie jest to jeszcze poziom Wiedźmina 3, ale już do gierek BioWare im blisko - na pewno gameplay mają lepszy :)
Zbieranie lootu zawsze na propsie, starcia 1 na 1 efektowne, a ta większa batalia na plaży też robiła wrażenie. Jako fan serii obowiązkowo zagram, ale tak jak już wielokrotnie pisałem - jeszcze dokończyć Syndicate (tu w sumie też jest wybór między bratem, a siostrą) i wreszcie poznać Origins, więc spokojnie jeszcze sporo czasu mi zejdzie :)
 

Odnośnik do komentarza

Podoba mi się ale ja uwielbiam antyczną grecje i te klimaty. Cholera wiem że to reskin origins ale jak przy origins dobrze się bawiłem to tutaj też tak będzie. Mam nadzieje na ciekawy świat i widoczki tak ładne jak w origins. Będzie day one i (pipi)ać hejterów.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Cedric napisał:

Kurde, antyczna Grecja to fajowski setting i jeżeli te grę kupią to chyba tylko, że pozwiedzać sobie te wszystkie antyczne miejscówki. Ale masakrycznie na tych filmach denerwuje mnie ten stylizowany akcent. :/ 

no to zawsze było głupie już w pierwszych ac

 

Odnośnik do komentarza

Właśnie, jest ten yebany animus w tym origins? Najgorsze co mogło być w grze to ten nieszczęsny animus, który tylko psuł odbiór gry i jakąś tam immersję, w takim black flag rzygać mi się chciało jak się wracało do teraźniejszości. Powoli przymierzam do kupna ostatniej części. 

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Na wczorajszym pokazie ta laska miala takie perdolniecie ze myslalem ze zaraz odpali jakis rage i poleci w powietrze jak avenger :pawel:

 

Reskin Origin, Ubi znowu to robi i zamiast zrobic rok przerwy i dac odpoczac to nie, masz znowu to samo. Przeciez oni tam tylko pomniki podmienili na greckich bogow.

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, teddy napisał:

W tych nowych ac juz kompletnie zrezygnowali z animusa czy dalej są te smutne pjerdy psujace klimat? 

nie ma prawie nic. Znaczy niby można 2 czy 3 razy przejść do "współczesności" ale olali to kompletnie na szczęście.  Nie ma w każdym razie żadnej historii w stylu desmonda.

Odnośnik do komentarza

Ja pier.dole jaki rak był ten pokaz. Ta walka na dwa przyciski gdzie wiekszość rzeczy się robi sama :banderas: Lokacje wygladają identycznie jak te w Egipcie i jeszcze to żałosne tłumaczenie, że oni zrobili RPGa z wyborami gdzie na wielki wybór miało wpłynąć to co wybierzemy z dwóch opcji dialogowych :pawel: 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...