Skocz do zawartości

Assassins Creed: Odyssey


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, suteq napisał:

No po tym, że seria zrobiła sobie rok przerwy liczyłem na to, że wyjdzie odsłona tak dobra jak swego czasu 2, a tu nie dość, że robili go dłużej to jeszcze wszystkie najważniejsze elementy są zrobione byle jak. 

 

Że janusze zachwycą się byle czym. :D:D:D 

O czym Ty mówisz? Seria zrobiła przerwę i wyszło jej to na dobre. Origins to jedna z najlepszych części, dla wielu najlepsza. Wiele, wiele poprawionych elementów.

 

Nasrane znaczników na mapie? Ok, jest ich bardzo dużo, ale XM nie napisał już że jest to na przytłaczająco dużej mapie i nie są to w końcu znaczniki każdy jeden taki sam, tylko lokacje, które są fantastycznie poukrywane na mapie, każda niemalże inna. Zadania poboczne? Jasne, że Wiedźmin wiedzie prym, ale pisanie o tym, że pisane są przez dzieci to zwykłe pier.do.lenie. Są znacznie lepsze niż wcześniej, często się rozwidlając na kolejne zadania i rozwidlając się w nieoczywisty sposób.

 

Wszystko można sprowadzić do tego, że aaaa (pipi)owe, bo ubigierka nie zauważając znacznego postępu jaki seria wykonała.

 

Odyssey będzie kolejnym rozwinięciem formuły z Origins i jestem jak najbardziej na tak. Zastrzeżenia jakie mam na razie to wydający się wyjątkowo słaby voice acting i doszła teraz ta Meduza. Przywitałbym to chętnie ale np w DLC jak Klątwa Faraonów, a nie zamaskowana w wątku fabularnym. Minotaury też będą?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nawet Resident Evil, Tomb Raider, Metal Gear Solid zmieniono po latach, ulepszono względem pierwszych wersji więc i Assassins musiało doczekać się zmian w postaci tych z Origins. 

 

Fuck nie mogę sie doczekać Odyssey żeby wrócić do tej nowej odświeżonej formy rozgrywki. Ale chyba tych 190 godzin które nabiłem w Origins to już nie pobiję chociaż twierdzą że mapa i wszystkich aktywności ma być zdecydowanie więcej więc może :)

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie rozumiałem minusowania gry za 1000 znaków "?" na mapie. Czy ktoś wam każe to robić z bronią przystawiona do skroni? Ja nawet w przegenialnym wiedzminie 3 nie wszystko odkryłem bo mi się nie chciało. W origins to pewnie nawet połowę olałem i się dobrze bawiłem. Ci co mają jakieś znajdźkowe adhd i wszystko muszą zobaczyć / zebrać niech nie zwalaja swoich problemów na grę.  Dla mnie nie wazne czy to assasyn, sunset czy horizon nigdy nie robię wszytkiego a tylko to co sprawia mi radość. Niektórzy zrobili 190 h w origins bo im to się podobało super ja zrobiłem ok 30 dobrze się bawiąc i też ok. 

 

 

Jak gra nie pasuje to po (pipi) tu wchodzić i kilkanaście postów o tym pisać. Raz można ale potem po co drążyć. Ja w temacie god of war raz się tylko wypowiedziałem a do tematu spidermana, death stranding czy smasha nawet nie zaglądam :)

 

ci "bezguścia" którym się podobał origins i tak kupią ci koneserzy którym origins nie podeszło polecą ograć coś innego. 

 

 

Co do mitologicznych stworów mi to nie przeszkadza. Mitologia grecka ma wiele ciekawych postaci czemu nie skorzystać chociaż odrobinę. To w końcu gra a nie jeden do jednego historia. Oby tylko wątek współczesny w ogóle wycieli i pierdoły o prekursorach czy jak oni się tam zwali. Chętnie powalcze z minotaurem ale niekoniecznie chce mi się szukać złotych jabłek; )

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość suteq
2 godziny temu, blantman napisał:

Od razu janusze. Niektórzy lubią czasm  zjeść dobrego burgera lub pizze. 

Nie no jasne tylko, że gry ubi to taka mrożona pizza z biedronki albo 'burger' z mcdonalds. :ragus: 

 

Cytat

Nigdy nie rozumiałem minusowania gry za 1000 znaków "?" na mapie. Czy ktoś wam każe to robić z bronią przystawiona do skroni?

Czyli co? Ma się w grze jakąś aktywność i ma się jej nie spróbować tylko szybko główny wątek bo w poniedziałeczek wysyłka? No nie wydaje mnie się. Ja lubię sprawdzić wszystkie elementy jakie gra ma do zaoferowania i owszem, da się zrobić dobre zbieractwo jak chociażby w Batman: Arkham Asylum. Lubię zbierać różne rzeczy w grach, zrobiłem 100% w wielu GTA czy RDR, wyczyściłem całą mapę w Mad Maxie czy zebrałem wszystkie piórka w AC2, ale tutaj nie chce się tego wszystkiego zbierać bo świat jest zbyt duży. Piękny, ale za duży. 

 

Chociaż dalej mam drgawki jak przypomnę sobie jak wyglądała mapa w Unity. :rotfl: 

Odnośnik do komentarza

Nosz krytykuje zapytajniki w origins a zrobił wszystko w nudnym mad max (tylko auta tam były ok). Arkham asylum to troszkę inna gra jak juz to porównuj do arkham city. Asylum to był prawie korytarzyk a na 100 % nie sandboks:D

 

No i w 90 % tych wszystkich gier dodatkowe znajdźki to zapchajdziury i sztuczne przedłużanie zabawy aby właśnie trzymac ludzi na siłę dłużej przy tytule. Kto co lubi ja nigdy nic nie zbierałem. Podziwiam tych co zbierali gołębie w gta, piórka w ac2 itp. Mi by było szkoda czasu. Nie z powodu finansowych bo nigdy nie gram szybciej aby sprzedać. Ci co ode mnie kupowali gry mogą potwierdzić że nigdy nie sprzedaje za cene rynkową a zawsze staram się zejść niżej. Gram w grę tak długo jak długo mi się bedzie przyjemnie grało a jak tylko mi się znudzi olewam. Nie ważne czy pudło czy cyfra i nie ważne czy to indyk celeste czy aaa jak zelda. 

 

 

Kończąc offtopa gra zapowiada się pięknie. Nie mogę się doczekać spacerowania między tymi budynkami. Antyczna grecja to jest to. Jeszcze jakby zrobili ac w chinach następnym razem to już wszystkie miejsca z listy życzen;)

 

Co do huda to chyba wyszedł jakiś dlc z trybem zwiedzania w origins. Może coś takiego wyjdzie do odyssey. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Mad Max > każdy AC

10 minut temu, blantman napisał:

Co do huda to chyba wyszedł jakiś dlc z trybem zwiedzania w origins. Może coś takiego wyjdzie do odyssey. 

A co to ma wspólnego z hudem? Tryb zwiedzania to już dla totalnych januszy

Odnośnik do komentarza

Już cmoknijcie się z pseudo "spoilerami" nie dotyczącymi fabuły a mechaniki gameplayu. Nikt normalny nie będzie studiował materiałów promocyjnych sprzed premiery specjalnie po to, żeby wiedzieć o czym można wspomnieć. Jak ktoś chce grać aż tak w ciemno to niech kupuje na premierę. Statki były we wcześniejszych installmentach i obecnie są gameplaye z targów wyjaśniające co dodali w nich w odyssey.

 

EDIT: Mało tego, teraz widzę, że to temat o odyssey, nie origins. Lel, pałujcie się

Edytowane przez Sebas
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mad Max jest dobrą grą przez pierwsze 2h. Jak ktoś jest fanem filmów i ogółem tego świata to spoko, gierka na pewno zrobi swoje. 

 

Nowy Asasyn bardzo mi się podoba. Raz, że starożytna Grecja a dwa, że wprowadzono kolejne zmiany i gra już bardziej zaczyna przypominać RPG niż to co zaczęło się od AC2. Czeka mnie jeszcze całe Origins to skończenia więc do października chyba się wyrobię chociaż nie wiem czy wezmę premierowo czy poczekam aż będzie w promo na Gwiazdkę. 

Odnośnik do komentarza

Jakie rpg? Wybor dialogów? 

 

"Czy mozemy juz isc? "

- tak

- nie, jeszcze coś sprawdzę 

 

XD RPG :reggie: drzewka umiejętności? To posiadaja juz od lat gry ktore nawet nie chca byc rpg. 

No i nadal wartka akcja stealth. Siedzisz w krzaczorach i gwizdasz jak poyebany a Ci ida do Ciebie, sprawdzic co tam w tych krzakach sie odpyerdala. I jeden za drugim, jak cielaki :dafuq: od Black Flag IQ gorsze od mojego. Przeciez to nie do zrobienia. :lapka:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, II KoBik II napisał:

No i nadal wartka akcja stealth. Siedzisz w krzaczorach i gwizdasz jak poyebany a Ci ida do Ciebie, sprawdzic co tam w tych krzakach sie odpyerdala. I jeden za drugim, jak cielaki


Snake pukał w ścianę, podobnie jak bohater Manhunta - każdy sobie jakoś radzi. A taki Nathan Drake był bezradny w tej trawie w U4, bo musiał liczyć na to, że sami z siebie do niego przyjdą :)

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Wredny napisał:


Snake pukał w ścianę, podobnie jak bohater Manhunta - każdy sobie jakoś radzi. A taki Nathan Drake był bezradny w tej trawie w U4, bo musiał liczyć na to, że sami z siebie do niego przyjdą :)

I mieli zaprogramowane aby przy tej trawie przeszli. (pipi)a nie ma chyba gry która nie ma takich mechanik albo skryptów pomagających. No ale przypierdalać się do tego dla przypierdalania można. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.