Skocz do zawartości

Assassins Creed: Odyssey


Rekomendowane odpowiedzi

Pany byłem w pałacu Knossos i w labiryncie położonym poniżej. 

Spoiler

Zabiłem minotaura I zdobyłem skarb minotaura (ta kule) 

Co mogę z tym skarbem zrobić? Jakieś ulepszenie??

Tak btw całą ta miejscówka oraz labirynt to chyba najlepsze pod względem wygladu I klimatu miejsce w grze. Gdyby wszędzie tak trzymali poziom było by za(pipi)iscie. Opad szczęki.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Skonczylem wlasnie odyseje po kilku miesiacach przerwy. Zaczalem jakos latem ale tak mnie wymeczyla powtarzalnosc lokacji, szczegolnie wysepek, ze dopiero teraz postanowilem dokonczyc. Ta gra miala potencjal, szczegolnie misje typu Atlantyda albo zwiazane z mitologia calkiem fajnie sie robilo. Niestety one tona w zalewie kupy nijakich i nudnych questow. 

Pozatym zdalem sobie sprawe ze ta gra nie ma zadnych przeszkod, w sensie do kazdego celu mozna dojsc w lini prostej, niewazne czy masz przed soba skaly czy pionowa sciane po wszystkim mozesz sie wspiac bez problemu. Nawet nie wiem czy to jakis duzy minus biorac pod uwage tak duza mape, no ale lepiej byloby zrobic mala mape i nie wspinac sie na wszystko co popadnie.

Odnośnik do komentarza

No (pipi)a rozmiar mapy w tej grze to jakies przegiecie.Na jaka cholere robic cos takiego welkiego gdzie i tak wiekszosc lokacji bylo robione metoda kopiuj wklej.Myslalem ze umre z nudow jak biegałem po tych lokacjach. Jak dla mnie pojscie w te rpg przez tych daunow z ubi to beznadziejny pomysl i sto razy wolalem formule starych assasinów.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Przedwczoraj zacząłem grać jako Kassandra i taki odstęp od Origins dobrze mi zrobił. 

Tak, lubię tą formułę od Ubi, ale nie wszystko na raz, bo też co za dużo to nie zdrowo. 

Czeka mnie więc kilkadziesiąt godzin zwiedzania zbyt dużej mapy, robienia takich sobie questów, zabijania przygłupich wrogów i zbierania stuffu. Narzekał nie będę, bo dobrze się przy tym bawię. 

Fajny jest ten system zmiany wyglądu ekwpiunku- zakładasz paskudną płytową zbroje z dobrymi statsami, ale jako wygląd dajesz lekkie wdzianko, które ci się podoba. 

Edytowane przez PiotrekP
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.05.2020 o 17:35, Ma_niek napisał:

No (pipi)a rozmiar mapy w tej grze to jakies przegiecie.Na jaka cholere robic cos takiego welkiego gdzie i tak wiekszosc lokacji bylo robione metoda kopiuj wklej.Myslalem ze umre z nudow jak biegałem po tych lokacjach. Jak dla mnie pojscie w te rpg przez tych daunow z ubi to beznadziejny pomysl i sto razy wolalem formule starych assasinów.

Tak, to prawda, dramatyczne jest ze nie wykorzystali tego potencjału. To powinno wygladać tak ze dobijasz statkiem do portu jakiegos miasteczka na wyspie, i od razu Chce ci sie te miasteczko zwiedzic, wprowadzic wiecej rodzajow kupcow, interakcji. Niestety leniwe chu.je zawalili to, a moglo byc tak pieknie.

Odnośnik do komentarza

Rozmiar tej mapy nie byłby problemem, gdyby rzeczywiście każda wyspa oferowała unikalne miejscówki, inny klimat. A tak wbijasz do jednej z nich i znasz już prawie wszystkie.

 

Dlatego bardziej cenię Origins, bo nawet te piaszczyste lokacje miały w sobie więcej charakteru. No i nie trzeba było za wiele pływać.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Bigby napisał:

Rozmiar tej mapy nie byłby problemem, gdyby rzeczywiście każda wyspa oferowała unikalne miejscówki, inny klimat. A tak wbijasz do jednej z nich i znasz już prawie wszystkie.

 

Dlatego bardziej cenię Origins, bo nawet te piaszczyste lokacje miały w sobie więcej charakteru. No i nie trzeba było za wiele pływać.

Jestem po 10h i pewnie mało widziałem, ale mam takie same odczucia na tą chwilę, póki co Origins>Odyssey

 

Na morzu ruch jak na węźle Stryków na A2.

 

Na platynę czuję że szykuje się mocny grind :/

Odnośnik do komentarza

Kurła, nie wiedziałem, że ta gra ma aż 9 zakończeń, które zrobiłem dobre, jeśli to się liczy z tym, że

 

Spoiler

uratowałeś całą swoją rodzinę i masz komplet

 

A jeszcze dużo rzeczy w tej grze mi zostały, od cholery pobocznych zadań, 2 dodatki dlc. No czuć, że jest napakowana po brzegi contentem, że nie narzekasz na nudę.

Odnośnik do komentarza

Na początku myślałem, że te zakończenia naprawdę mocno się różnią, a tutaj praktycznie sprowadza się do tego, kto przeżyje a kto nie. Ogólnie na końcu miałem takie: "To wszystko? Ok".

 

Chociaż przyznam, że jeden moment mnie zaskoczył, bo spodziewałem się happy endu i nawet się dziwiłem, że łatwo poszło, a tu niespodzianka. ; )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...