Skocz do zawartości

Assassins Creed: Odyssey


Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, mozi napisał:

Kurła ogrywanie tego po sekiro to nie był dobry pomysł. Jakbym się cofnął generacje do tyłu. 

 

Miałem identycznie z elementami skradankowymi najpierw grając skradanie w MetalGearSolid V a potem w Odyssey. Za łatwo ppd tym względem jest w Odysei, za to świat i ogólnie gierka jest super. W sam raz na luźne weekendowe granie bez spiny i zbytniego koncentrowania się.

Odnośnik do komentarza

Dobra 50h strzelilo. Co mi się na ten moment nie podoba:

- większość wysp wygląda bardzo podobnie - do tego jesienny klimat mi nie pasuje. Mam na oko pół mapy zwiedzone więc może coś jeszcze się zmieni. 

- scalling - największy rak poziomu trudności - nie lubię tego ficzera, mimo 49 poziomu i ustawienia najniższego skalowania na 4 albo niżej walka z dowodzcami trwa wieki. Nie czuć tego progressu postaci ze wracamy do pewnego regionu i wreszcie spuszczamy wpier.dol przeciwnikom, eksploracja na tym traci. Po kiego hoia dawali te progi lvlowe na dany region jak finalnie i tak to nie ma przelozenia.

- ciągle spawnujacy się najemnicy którzy cisną do nas, gdy tylko kogoś żałujemy.

 

 

Reszta mi baaaardzo siadla. Lubie pływanie statkiem, jego levelowanie, zwiedzanie Grecji i uczucie przygody, npcy są spoko, misje poboczne nawet bardzo (rebelia na mykonos albo misja z bracmi ledalami suoer), fabuła wciąga, no kirde zaje.biscie mi się w to gra A każdy odkryty region oczyszczam na 100% z misji i "?". Nie wiem czy ta gra jest faktycznie o wiele lepsza od Origins czy po prostu byłem anty nastawiony, ale czekam na jeszcze wieksza mapę w Ragnaroku i nie moge się doczekać kolejnej partyjki.

Edytowane przez XM.
  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.05.2019 o 22:28, XM. napisał:

Dobra 50h strzelilo. Co mi się na ten moment nie podoba:

- większość wysp wygląda bardzo podobnie - do tego jesienny klimat mi nie pasuje. Mam na oko pół mapy zwiedzone więc może coś jeszcze się zmieni. 

Zmieni. Tez miałem takie uczucie na początku, ale potem Grecja z niemalże słowiańskich wiosek w październiku robi się na Mykonos w środku lata. ;)  

Odnośnik do komentarza

Mam mały problem z pobraniem gry. Obojętnie czy próbuje to zrobić na dysk zewnętrzny czy wewnętrzny, to postęp staje na 84,2% czyli 49,74 GB z 59,05 GB. Próbowałem usuwać, resetować konsolę - nadal dochodzi do tego samego momentu i zatrzymuje pobieranie. Jakieś pomysły? Dodam, że mam Xone X i za pierwszym razem gierka zainstalowała się normalnie. Posiadam edycję Ultimate. 

Odnośnik do komentarza

Hard reset poprzez przytrzymanie przycisku xbox. Sciągasz po kablu czy wifi? Inne gry normalnie zassysasz? Ok nie jestes sam z tym xD

 

https://answers.microsoft.com/en-us/xbox/forum/all/assassins-creed-odyssey-stopping-at-842/d026c68d-e534-48f2-ae03-02a8a3f05183?auth=1&page=2

 

polecam zgłosić to na support żeby ci zwrócili hajs i kup płyte będzie mniej zachodu #teamcyfra :pawel: 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Zależy jakim gearem grasz. Pod konkretnych przeciwników najlepiej złożyć oddzielny zestaw. Na przykład do zabijania z ukrycia mam secik węża z buffami do trucizn a na zwierzaki lub otwartą walkę używam setów z bonusami do warrior i hunter. Wtedy jest o wiele prościej. Poza tym w menu masz możliwość złożenia kilku "presetów", które możesz zmieniać w dowolnej chwili zależnie od potrzeb :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Po pierwszych kilkudziesięciu minutach Assassin's znowu czaruje. Aleksios nijak się ma do smutnego Bayeka. Nie sposób go nie polubić. Oczywiście HUD off, zostawiłem sobie tylko marker misji, poziom hard i lecimy z tematem :banderas: jest grafika, piękna muzyka nawet ta w menu, model jazdy koniem najlepszy w historii,  system walki i wspinaczki sztos. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, chris85 napisał:

Shit zapomniałem o RDR2. Ok to drugi najlepszy model jazdy koniem. 


Jest jeszcze jedno RDR :reggie:
Od Assassina to ja już wolę Wiedźmina 3 i Shadow of the Colossus - UBI nie umie w modele jazdy, czy to samochodów, motocykli, a nawet koni (choć w sumie dorożki w AC Syndicate prowadziło się fajnie).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ale mnie wku.rwia to skalowanie poziomow. Niby takie nienajgorsze rozwiazanie bo kazdy quest mozna wykonac w dowolnym momencie dostajac adekwatne doswiadczenie, ale jednak strasznie meczy ze przeciwnicy lvluja razem z nasza postacia. 

Na poczatku myslalem tez ze bedzie duzo farmienia ale od 15 lvl to juz idzie zgrabnie i wystarczy machnac pobliskie zadania poboczne i dalej jechac z glownym watkiem. Wkurza tez to ze naciapane tych questow w logu, nagle z dupy pojawila sie cala dluga lista.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...