Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, PanKamil napisał:

To dosyć dziwne. To jak razem bijecie jednego moba to przecież musi mieć określone parametry zadawania obrażeń czy hp. 

No każdy ma równy poziom wyzwania a jak to jest liczone pod maską to już nie do mnie pytanie, poczytałem trochę o tym i tak właśnie jest - każdy ma przeciwnika zeskalowanego do siebie.To przecież nie jest pierwszy taki przypadek w grach co-op.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, szurubur napisał:

gram barbem i kurcze, jakoś tego nie czuję, mam wrażenie, że w 2 i 3 więcej było nim do roboty :p

W sensie czego '' nim''było więcej do roboty? Questy? Grindu? Wielkość świata? Jesli o to Ci chodzi to przecież tego jest tyle rozsianego po całym świecie że nie wiadomo za co się złapać:)

Odnośnik do komentarza

Witam, mam problem związany z czatem głosowym w diablo 4 w crossplayu, mianowicie nie słysze innych graczy z mojej drużyny chodź widze w lewym górnym rogu wyświetlającą się ikonkę informującą o tym że ktoś mówi, u mnie zaś jak ja mówi nie wyświetla się taka ikonka i nikt mnie również nie słyszy nie bardzo wiem gdzie jest problem, bardzo prosze o pomoc 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, zagul napisał:

Grałem sobie druidem, całkiem przyjemnie, na te burzowe skille, ale teraz pojawiają się problemy, zrobiłem respec na niedźwiedziołaka, ale bez szału. Kto sobie jakiś build chwali?

Ja gram hybryda summony i trucizna, na 3 poziomie jeszcze całkiem spoko, ale na 4 tego nie widze raczej.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, zagul napisał:

Grałem sobie druidem, całkiem przyjemnie, na te burzowe skille, ale teraz pojawiają się problemy, zrobiłem respec na niedźwiedziołaka, ale bez szału. Kto sobie jakiś build chwali?

 

Druid ma ten problem, że wiele zależy od legend* - ja obecnie jadę jak walec z połączeniem creeper + pulverize, ale mam 2 konieczne losowe upgrade'y. Mogłem spokojnie zacząć na hc, bo ani razu nie padłem jeszcze.

 

Na początek polecam landslide oraz wilki (solidny dmg + przeszkadzajki) okraszone wyciem wilka (regen life + spirit) oraz zbroją z głazów (defensywa).

 

* - ciekawostka: zbroja z Earthen Bulwark utrzymuje się przez 3 sekundy, pewna legandarna właściwość zwiększa ten czas o dodatkowe 6 sekund :rotfl:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...