Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Shen napisał:

git gud xd

necro solo ubija world bossy i uber lilith

Domyslam się, że trzeba z summonów zrezygnować i te bonusy brać? 

 

Przy większych potyczkach padają te szkielety jak muchy, zwłok brakuje więc praktycznie zostaje się solo lub z golemem. 

 

Muszę mocno rozkminić skracanie czasu ładowań bo ciekawsze skille to mają po 60 sek.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, PanKamil napisał:

Domyslam się, że trzeba z summonów zrezygnować i te bonusy brać? 

 

Przy większych potyczkach padają te szkielety jak muchy, zwłok brakuje więc praktycznie zostaje się solo lub z golemem. 

 

Muszę mocno rozkminić skracanie czasu ładowań bo ciekawsze skille to mają po 60 sek.

Patrząc co ja mam na druidzie z summonami, to odpowiednie aspekty, plus glify na paragonach. Oglądałem gameplaye, ale w buildy się nie zaglębiałem u necro.

Tu masz jakiegoś gotowca co działa na end game https://d4builds.gg/builds/a83f525f-09ab-41df-bac2-01fc12a515ce/

mozesz podpatrzec aspekty i skille

Odnośnik do komentarza

Przeciez Necro z ta cala swoja rodzina Adamsow, DPSem z kosci to chyba najlatwiejsza klasa w grze. Nie wiem jak ktoś może mieć problemy na T3 - bo ja elity i bosów robie w ulamku sekundy, poszedlbym na T4, ale na 58 levelu jeszcze troche braklo by zabic bosa, choć z 2 necro na 60 levelu zabrakło raptem cwiartki energii.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, easye napisał:

Przeciez Necro z ta cala swoja rodzina Adamsow, DPSem z kosci to chyba najlatwiejsza klasa w grze.

Ja na T3 nie mam co robic, bo elity i bosowie padaja w ulamku sekundy, poszedlbym na T4, ale na 58 levelu jeszcze troche braklo by zabic bosa.

Poszedlem wczoraj z kumplem necro 60lvl na ten dungeon co odblokowuje t4, to wszystkie szkielety elitki na hita ściągały. Przeskok z t3 na t4 musi byc ogromny, bo jak farmimy te koszmarne dungeony z mobkami na 70lvl to lecimy jak burza.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Shen napisał:

Patrząc co ja mam na druidzie z summonami, to odpowiednie aspekty, plus glify na paragonach. Oglądałem gameplaye, ale w buidly się nie zaglębiałem u necro.

Tu masz jakiegoś gotowca co działa na end game https://d4builds.gg/builds/a83f525f-09ab-41df-bac2-01fc12a515ce/

mozesz podpatrzec aspekty i skille

Ja w aspekty jeszcze sie nie zagłębiałem bo za wczesnie u mnie, co chwilę zmieniam gear. Ciekawe jak typ sobie radzi z odzyskiwaniem esensji bo nie krozysta z tych bazowych skilli.

 

Ja co chwię zmieniam krwawą lancę czy i włócznie z kości i krwawa lanca jakoś lepiej mi wchodzi.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, PanKamil napisał:

Ciekawe jak typ sobie radzi z odzyskiwaniem esensji bo nie krozysta z tych bazowych skilli.

 

 

 

Całkiem niezle sobie radzi.

 

5 minut temu, PanKamil napisał:

Ja w aspekty jeszcze sie nie zagłębiałem bo za wczesnie u mnie, co chwilę zmieniam gear.

To nie wiem czemu cie leją, story sie przechodzi samo, byle jakim buildem. Od t3 zaczyna sie zabawa.

Odnośnik do komentarza

Diablo 4 Necromancer Build - Defiler - Fextralife

 

Ja mam podobny build do tego i na T3 nie mam co robic praktycznie od poczatku.

Wbije 62 level i ide z kumplem odblokowac T4.

 

23 minuty temu, Shen napisał:

Poszedlem wczoraj z kumplem necro 60lvl na ten dungeon co odblokowuje t4, to wszystkie szkielety elitki na hita ściągały. Przeskok z t3 na t4 musi byc ogromny, bo jak farmimy te koszmarne dungeony z mobkami na 70lvl to lecimy jak burza.

To moze zainwetuj w mastery. Ja mam 3/3 wszedzie, do tego magowie ich lecza co 5 sekund i biegaja normalnie. Wiadomo ze w koncu padaja, ale przeciez co sek mozesz ich przywolywac. Necro ma milion trupow w okolo.

 

Wyslalem Ci wczoraj zaproszenie tak BTW, bo chcialem dolaczyc.

Odnośnik do komentarza

No nie powiedziałbym, że story przechodzi się samo. Poszedłem z początku tym buildem dla Rogue i Duriel wycierał mną podłogę (w ogóle ta miejscówka do walki jest chujowa przez np ścianę zasłaniającą ekran na południu lol).

https://www.icy-veins.com/d4/guides/penetrating-shot-rogue-build/

 

Nawet jeden aspekt włożyłem, ale zbyt wiele to w moim przypadku nie zmieniło, więc poszedłem w Flurry z Encircling Blades i przeskok w poziomie trudnoścj jakby mi tutorial ktoś w grze mobilnej załączył :obama:

Odnośnik do komentarza

ja gram nekro tier 3 i moj build to mniej wiecej:

 

60 lvl

bone spear

corpse tendrils

corpse explosion

 

na maksa ulepszonych magów, wojowników i golema

 

aspekty (z grubsza)

- bone spear odlamki zadaja dodatkowe obrazenia i wszyscy dotknieci sa vulnerable

- +2 wojownicy i +2 magowie

- z kazda sekunde bez ruchu rosnie damage, az do 30%

- plus cos tam o kulkach z krwia do leczenia i tworzeniu bariery jak oberwe od elity

 

corpse tendril zbiera wrogow przy zwlokach, zaklada im slow, vulnerable i stunned.

corspe explosion na maksa + ulepszenie, ze przeciwnicy ze statusami tymi co wyzej dostaja dodatkowy damage

 

cudowne kombo, zbierasz ekipe w jednym miejscu i napierdalam "r1" jak wsciekly

 

ide jak przecinak. umieram gora raz dziennie i to z reguly na dungeonach lvl 68 itp. i czesto po prostu frajersko. w helltides bez problemu zbieram na dwie tajemnicze skrzynie. bardzo latwo sie gra.

 

bone spear zadaje obrazenia bardzo konkretne. jak sie wyczerpie esencja to tendrils, i mashowanie wybuchów bo one odnawiaja sporo esencji, wiec jak przeciwnicy sie "obudza" to moge znow walic wloczniami. 

Odnośnik do komentarza

Dobiłem 100 i chyba robię przerwę do startu 1 sezonu.

Kusi mnie trochę żeby zrobić Druida na HC jeszcze ale jak patrzę jak ludzie giną np na 90 lvlu to mi się odechciewa.

Do tej pory 100 na HC wbiło około 300 graczy więc jak ktoś chce się załapać na ten pierwszy tysiąc graczy to ma jeszcze szanse :ragus:

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, UberAdi napisał:

Do tej pory 100 na HC wbiło około 300 graczy więc jak ktoś chce się załapać na ten pierwszy tysiąc graczy to ma jeszcze szanse :ragus:

Ja odpuściłem na 72lvl - to nie dwójka, gdzie można wypracować niemalże nieśmiertelność i 99lvl to kwestia jedynie (kupy) czasu. Zbyt nerwowo i chaotycznie tu jest, wracam na softa :nvmnd:

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Shen napisał:

jakies tipy, gdzie najlepiej expic?

Nightmare dungi z potworami 3-5 leveli ponad twój. Jest już tier lista tutaj które najlepiej biegać farmiąc solo. https://maxroll.gg/d4/tierlists/nightmare-dungeon-tier-lists

Blind Burrows najlepiej mi wchodziło z tym, że to też może być zależne od klasy i buildu którym gramy. Niektóre buildy radzą sobie lepiej inne gorzej z tymi pająkami.

Poza tym Aldurwood, Gulran Canals, i Onyx Hold.

 

Sigile z tierów B,C i D od razu salvagowałem i craftowałem zostawiając te które wypisałem wyzej. Niektóre z tieru A zresztą też na salvage szły bo np. na Witchwater albo Ratehwind Wilds mi sie grało słabo i miałem wrażenie, że mało xp wpada.

 

 

xp.png

Edytowane przez UberAdi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Lochu napisał:

A na Tier 4 nie ruszasz? Masz jak się nie mylę 66 lvl, tak? Ja właśnie dziś zacząłem udręke na 63lvl i koncze czyścic tą mapę. Mam 3 regiony także jeszcze chwilę trzeba poświęcić, a w czwartek FFXVI i znowu przerwa.

Jak skoncze Final Fantasy i nie bedzie jeszcze sezonu, to pojde na t4.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najszybszy exp jest w wydarzeniu legionowym. Wczoraj na 4 poziomie trudności tam wbijałem na jedno wydarzenie 25% mając 68 lvl, tylko trzeba podpalać ognisko żeby był większy mnożnik expa. Zawsze tam daję party randomom i dostajemy dodatkowo 5% więcej expa za każdego członka. Silne koksy tak szybko czyszczą potwory, że trwa to kilka minut. Warto śledzić mapę. 

 

Na piekielnym przypływie expo leci sporo szybciej niż w lochach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...