Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chciałem grać sorcem, ale po pierwszej becie średnio mi się spodobało. Taki nijakie te czary na początku. No i fajnie, jakby w końcu wyszli ze schematu, że mag to tylko ogień, lód i błyskawice. Nekro mi się spodobał w trójce i chętnie bym zagrał od początku tą klasą, ale znowu wkurzał mnie chaos po przywołaniu kilku szkieletów. Najlepiej, to jakby jakiegoś Paladyna dali :D 

Odnośnik do komentarza

Ja trochę pograłem ale jakoś takie średnie odczucia mam, jakby postać ważyła dużo więcej niż powinna. No i te pieniądze które oni oczekują jakieś chore są. Cut scenki tez na mnie wrażenia jakoś nie zrobiły a tu zawsze był poziom a teraz jest średnio….

Edytowane przez Kaczi
Odnośnik do komentarza

Mi się nekromantą dobrze grało - całkiem spoko umiejętności np. jakaś krwawa lanca czy przywoływanie szkieletów

 

Jeżeli chodzi o cut-scenki to mam odmienne zdanie. Trzymają poziom tych z poprzednich gier np. intro "we trzech kroczą" lub scenka z księdzem niedługo po rozpoczęciu rozgrywki. Btw co myślicie o tej scenie? Za ostro pojechali?

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Kaczi napisał:

Ja trochę pograłem ale jakoś takie średnie odczucia mam, jakby postać ważyła dużo więcej niż powinna. No i te pieniądze które oni oczekują jakieś chore są. Cut scenki tez na mnie wrażenia jakoś nie zrobiły a tu zawsze był poziom a teraz jest średnio….

Te cutscenki miały tak chujowy bitrate, że aż oczy przecierałem. Mam nadzieję, że to tylko w becie tak słabo wygląda, a w pełnej wersji obraz będzie wysokiej jakości.

18820be755970-screenshotUrl.jpg

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że ta gra będzie pay to win

Nieudacznicy z blizzarda przez przypadek pokazali chyba za dużo - bardzo fajnie przeanalizował to Pan Lama na swoim filmie:

 

 

W skrócie:

jest pasek doświadczenia i normalne levelowanie postaci

jest jeszcze drugi pasek battlepassa, który w zależności od tego czy:

1. kupiłeś samą grę

2. kupiłeś grę + battlepass

będzie się nabijał z inną prędkością

Nabijanie tego paska z kolei będzie dawało dostęp do jakiś tam bonusów i przedmiotów, które z kolei będą przyśpieszały nabijanie paska doświadczenia i ogólny level postaci

 

Możecie sobie sami odpowiedzieć komu będzie się ten pasek nabijał szybciej.

Odnośnik do komentarza
Może jak ktoś gra nałogowo i wyściguje się z 12 letnimi Krzysiami kto szybciej wbije lvl to ma jakieś znaczenie ale nie nazwałbym tego dokładnie pay2win.
Przecież tu chodzi o równość graczy.
Rozumiem jakieś skiny skórki i inne bzdety.
To jest ciche przyzwolenie na takie akcję.
Równie dobrze mogli by w bf wprowadzić płatne mocniejsze bronie i też można napisać że przecież nie musisz wygrać, nie musisz mieć 50 killi bo gra się for fun dla relaksu itd.
(pipi)ać takie praktyki.
Ale nie ma się co okłamywać że ludzie to kupią.


Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Wydawało mi się, że w okolicach Bety Slam było to wyjaśnione i darmowy battle pass (ten z itemami mającymi wpływ na progres postaci) jest taki sam wszystkich, a to przyśpieszenie dotyczy tylko płatnej części w której znajdują się wyłącznie dodatkowe elementy kosmetyczne.
Bo tak jest, nawet na oficjalnej stronie blizza jest to opisane. Ten cały "popiół" za który można robić te ulepszenia np mnożnika xp, jest dostępny w darmowej wersji BP i nie da się go odblokować za pomocą tego skipnięcia 20 lvl z BP ultimate. Tym odblokujesz jedynie skiny kosmetyczne.096d8a0bb2906a34e30235be2d34e125.jpg
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, nievil napisał:

Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że ta gra będzie pay to win

Nieudacznicy z blizzarda przez przypadek pokazali chyba za dużo - bardzo fajnie przeanalizował to Pan Lama na swoim filmie:

 

 

W skrócie:

jest pasek doświadczenia i normalne levelowanie postaci

jest jeszcze drugi pasek battlepassa, który w zależności od tego czy:

1. kupiłeś samą grę

2. kupiłeś grę + battlepass

będzie się nabijał z inną prędkością

Nabijanie tego paska z kolei będzie dawało dostęp do jakiś tam bonusów i przedmiotów, które z kolei będą przyśpieszały nabijanie paska doświadczenia i ogólny level postaci

 

Możecie sobie sami odpowiedzieć komu będzie się ten pasek nabijał szybciej.

 

ja (pipi)e XD jutubery od czasu Immortal mają idealny powód do robienia (pipi)contentu i pieprzenia w kółko o tym samym. Typ w paincie rozrysowuje jakieś domysły, bo sam to podkreślił, że tylko sie domysla, że tak może być i że nie wie ile co będzie trwało, ale JEST PRAWDOPODOBIEŃSTWO XD A najśmieszniejsze jest to, że gra wyjdzie i będą streamować ten (pipi)any wcześniej tytuł miesiącami, ale przed premierą trzeba robić zły PR bo się klika dobrze.

Może zaczekajmy na grę i wtedy ocenimy. Mnie w ogóle nie boli ten battle pass, bo jeżeli dotrzymają obietnicy i w płatnej części będą tylko kosmetyczne itemy, to ok. I w ogóle na czym miałby polegać ten pay to win? Jedyne co tam można wygrać, to szybsze nabicie lvl, a to dla ludzi powyżej 13 roku życia albo z fiutem powyżej 10cm raczej nie ma znaczenia

Odnośnik do komentarza

Syndrom gotowanej żaby. W MW2 też niby pakiety to w założeniu kosmetyka, a ostatnio zaczęły wychodzić takie które dają realne bonusy w poszczególnych trybach (np. skóra Ghosta z płatnego pakietu daje więcej kamizelek na start w DMZ).

 

Acti to Acti, ostrożność z nimi jest zalecana.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, number_nine napisał:

dla ludzi powyżej 13 roku życia albo z fiutem powyżej 10cm raczej nie ma znaczenia

Dlatego ja sobie pogram, jak gra już będzie przeceniona. Nie mam ciśnienia, z tego co pograłem przez 2 bety, nie jest to wybitny produkt, nic nowego pod słońcem. Inna firma wypuściłaby to za darmo i zarabiała na mikrotransakcjach - vide lider od dobrych paru lat, czyli Path of Exile. W tym roku "ponoć" ma wyjść PoE2, więc już w ogóle Blizz będzie zaorany.

Edytowane przez Shankor
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, niech (pipi)ją. Ten cały battlepass i monetyzacja śmierdzą 1:1 z call of duty. Od początku byłem pełen podejrzeń. Mam też przeczucie, że tak gra będzie wspierana w bardzo (pipi)owy i nieudolny sposób bo blizzard to obecnie nieogary. Kupi się kiedyś na przecenie jak człowiek zobaczy jak wspieraja tą grę. 

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
Teraz, Shen napisał:

Już brak setów na premiere to niezły żart, to pewnie będzie pozniej huczny update :kekw:

Jak sobie przypomnę jakim fajnym celem gry było zebranie setów dla krzyżowca na kapitana ameryke lub łowcy na wieżyczki i ta satysfakcja kiedy się udało to miło się robi. No ale nie, (pipi)my to:balon: Juz dodawanie rzeczy typu starożytne legendy/zestawy i wrzucanie kolejnych tierów inferno pokazał ich brak pomysłu na rozwój.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...