Skocz do zawartości

Apple TV +


Sven Froost

Rekomendowane odpowiedzi

dobrze rozumiem, że mają tu raptem parę filmów i seriali na subskrypcji a za resztę, czyli ogromną większość, każą dodatkowo płacić ? odpaliłem ten okres próbny z PS5 ale jak tak to ma wyglądać to nie wiem....przy HBO czy Netfliks to trochę śmiesznie to wygląda. 

Bo to inna apka, ma w sobie wypożyczalnie i apple tv+, czyli dwa w jednym.
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.07.2023 o 22:16, Rudiok napisał:

Silos - pierwsze epy super, potem trochę flaków z olejem, ale ostatnie 3 wynagradzają. Spoko scenografia, klimacik gdzieś z powiewem Lost i Snowpiercera. Fajnie budowane napięcie i nie za szybko odkrywane karty. Plus aktorzy z topki. No jest dobrze. 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Pewne rzeczy w miarę przewidywalne, pewne mniej. Stawiałem na zagładę ludzkości, ale nie wiadomo na ile opiekunowie Silosów wiedzą co się stało a na ile są tylko kolejnymi pionkami. Wątek srebrnej taśmy mnie trochę zastanawia. Bo ewidentnie pomogła ona uszczelnić kombinezon, ale Juliette ukradła ją na długo przed tym jak wiedziała cokolwiek więcej na temat Silosu więc jaki miała w tym cel i jak to przekazała Walker to nie mam pojęcia. 

 

W sumie od czasów Lost to właśnie głównie seriale od Apple mają ten element rozkminiania i zastanawiania się co też tam się zadziało, fajne. 

No trochę nie skumałeś. 

Spoiler

Jules ukradła inną taśmę, tę z magazynu Hollanda, bo zabrakło im ich własnej w sekcji opiekującej się turbiną prądotwórczą, a była im ona potrzebna na gwałt. Holland wiedział, że ich skradziona taśma jest trefna (używali jej celowo do uszczelniania kombinezonów), dlatego tak wypominał to Juliette i chciał ją za to ukarać, ale kiedy zauważył, że w inżynieryjnym się nie skumali, jaki to bubel to odpuścił. Walker wiedziała, że z taśmą do uszczelniania kombinezonów dla "wychodzących czyścić" jest coś nie tak, więc skorzystała ze swoich wypływów i podmieniono taśmę dla Jules na tą porządną z inżynieryjnego. Dlatego Nichols przetrwała wyjście na powierzchnię.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ja zacząłem oglądać Hijack, Boże pożal się, co za gniot. Grupa przygłupich terrorystów przejmuje kontrolę nad samolotem pilotowanym przez przygłupią parę pilotów romansujących z obsługą. Wymachując spluwami przed nosem infantylnym pasażerom, terroryści nawet wpadają na pomysł, żeby w samolocie strzelać... Na ziemi oczywiście niczym nie ustępująca tym pierwszym obsługa kontroli lotów, podejmuje absurdalne decyzje powodujące u widza momentalny facepalm.:) W centrum tego wszystkeiego jest szczwany weteran negocjacji biznesowych, który wykorzysta niskie IQ terrorystów w celu uratowania samolotu.

 

Moja kobieta stwierdziła - to jest tak głupie, że aż chce się oglądać. 

 

Trudne sprawy w przestworzach. 

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

ale to Severance to jest kosior :o wciągnąłem się po jednym odcinku tylko że dalej jest jeszcze lepiej i ciężko nie kliknąć następny odcinek z takimi cliffhangerami i mindfuckiem jaki tu zaserwowali. mam milion własnych teorii i ciekaw jestem czy się sprawdzą i dokąd to zmierza..

 

aktorzy też dobrani idealnie bo grają bardzo sugestywnie, jak widzę taki wyuczony korpo uśmiech to już mi się lampka zaświeciła że tu jest coś podejrzanego :p

 

no nic zbinguje to dzisiaj do końca pewnie bo zabawa i rozkminy są na poziomie 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Od dwóch dni korzystam z 6-cio miesięcznego triala na Apple TV i z marszu wziąłem się za serial Fundacja. Książkę przeczytałem pewnie z ćwierć wieku temu, nie mniej jednak wywarła ona na mnie na tyle duże wrażenie, że sporo z niej pamiętam. Fundacja od Apple`a to przykład jak należy scenariuszować i kręcić wysokobudżetowe seriale. Wpierdzielono w tę produkcję naprawdę potężne wagony kasy i to czuć. Zgadzam się z jednym z przedpiśców, że jedna jedyna Fundacja jest więcej warta od niemal całej cwelflixowej spierdoliny. JEDYNY zarzut to wciskanie wszędzie czarniawców i nie tylko, wszak jeden z głównych bohaterów powieści tj matematyk Gaal Dornick był facetem, natomiast w serialu to baba, na dodatek ciemnoskóra. Cóż...widać że ta poprawnościowo-polityczna epidemia dotyka wszystkie SVOD bez wyjątku. Zaakceptuj to lub nie oglądaj wcale...

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, nero2082 napisał:

ale to Severance to jest kosior :o wciągnąłem się po jednym odcinku tylko że dalej jest jeszcze lepiej i ciężko nie kliknąć następny odcinek z takimi cliffhangerami i mindfuckiem jaki tu zaserwowali. mam milion własnych teorii i ciekaw jestem czy się sprawdzą i dokąd to zmierza..

 

aktorzy też dobrani idealnie bo grają bardzo sugestywnie, jak widzę taki wyuczony korpo uśmiech to już mi się lampka zaświeciła że tu jest coś podejrzanego :p

 

no nic zbinguje to dzisiaj do końca pewnie bo zabawa i rozkminy są na poziomie 

 

Zacząłem to oglądać ze względu na początek i ciekawy klimat jednak przebrnąłem tylko przez pierwszy odcinek... Później jest lepiej?

Póki co to tylko Shantaram mnie mocno wkręcił ale to dlatego, że znałem książkę. Szkoda, że nie będzie kontynuacji i kolejnego sezonu.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Elitesse napisał:

 

Zacząłem to oglądać ze względu na początek i ciekawy klimat jednak przebrnąłem tylko przez pierwszy odcinek... Później jest lepiej?

Póki co to tylko Shantaram mnie mocno wkręcił ale to dlatego, że znałem książkę. Szkoda, że nie będzie kontynuacji i kolejnego sezonu.

 

To tak jak ja, po 2 ep nie włączyłem kolejnego.. czy później jest AZ tak lepiej?

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Czezare napisał:

Od dwóch dni korzystam z 6-cio miesięcznego triala na Apple TV i z marszu wziąłem się za serial Fundacja. Książkę przeczytałem pewnie z ćwierć wieku temu, nie mniej jednak wywarła ona na mnie na tyle duże wrażenie, że sporo z niej pamiętam. Fundacja od Apple`a to przykład jak należy scenariuszować i kręcić wysokobudżetowe seriale. Wpierdzielono w tę produkcję naprawdę potężne wagony kasy i to czuć. Zgadzam się z jednym z przedpiśców, że jedna jedyna Fundacja jest więcej warta od niemal całej cwelflixowej spierdoliny. JEDYNY zarzut to wciskanie wszędzie czarniawców i nie tylko, wszak jeden z głównych bohaterów powieści tj matematyk Gaal Dornick był facetem, natomiast w serialu to baba, na dodatek ciemnoskóra. Cóż...widać że ta poprawnościowo-polityczna epidemia dotyka wszystkie SVOD bez wyjątku. Zaakceptuj to lub nie oglądaj wcale...

No ja książki akuratnie nie czytałem ale też jestem na świeżo po pierwszym sezonie i bardzo fajnie się to oglądało.Bardzo fajne uniwersum tak wogole i tu rodzi się pytanie a nie chce sobie zbytnio spoilerowac, książka jest dużo obszerniejsza jeśli chodzi o fabule zaserwowaną nam w pierwszym sezonie? Swoją drogą jak pomyślę że ktoś mógłby tak nakręcić uniwersum brandona Sandersona tj archiwum burzowego światła to uhhhhhhh. Tylko tam z koleji przywija się tyle różnych wątków na różnych płaszczyznach że zmieścić to wszystko w ramach filmowych byłoby pewnie niezwykle ciężko. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...