Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Luqat napisał:

Niewiele więcej? 1000 zł, to jednak jest pewna różnica. Ja kupiłem koxa kilka dni temu i jestem zadowolony. Mam w co grać, mam fajną i cichą konsolę, więc jak ktoś nie ma ciśnienia na nowe halo czy nie ma np tv 4k i hdr, to myślę, że można śmiało kupować. Tak jak obecnie jest okazja z wersją CP gdzie w zestawie dostaje się grę wartą 250 zł.

Gdzie kupisz XOX za 1299zł? Najtaniej można było wyrwać limitkę Cyberpunk ale już się rozeszły. Nie interesuje mnie cena używki.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Czoperrr napisał:

Gdzie kupisz XOX za 1299zł? Najtaniej można było wyrwać limitkę Cyberpunk ale już się rozeszły. Nie interesuje mnie cena używki.

 

Było w ostatnim czasie bardzo dużo promocji na Koxa. Sam kupiłem limitkę Gears 5 w tej białej, pięknej edycji za 1299 zł w Euro RTV AGD.

Odnośnik do komentarza

Mając obecnie koksa i klasyczne PS4 nie przewiduję kupna nowej generacji wcześniej niż pół roku - rok po premierze. Wcześniej najprawdopodobniej nie będzie to miało sensu: sprzęt musi się pozbyć wad wieku dziecięcego, na rynku musi pojawić się konkretny wybór gier tylko na next geny. Nie mam powodu się spieszyć.

 

Oczywiście nie jestem zabetonowany w swojej decyzji: np. zaskakująca wszystkich premiera Bloodborne 2 na premierę PS5 z pewnością przekonałby mnie do kupna konsoli Sony już i teraz. :)

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, friedrich napisał:

Mając obecnie koksa i klasyczne PS4 nie przewiduję kupna nowej generacji wcześniej niż pół roku - rok po premierze. Wcześniej najprawdopodobniej nie będzie to miało sensu: sprzęt musi się pozbyć wad wieku dziecięcego, na rynku musi pojawić się konkretny wybór gier tylko na next geny. Nie mam powodu się spieszyć.

 

Oczywiście nie jestem zabetonowany w swojej decyzji: np. zaskakująca wszystkich premiera Bloodborne 2 na premierę PS5 z pewnością przekonałby mnie do kupna konsoli Sony już i teraz. :)

Jeśli ktoś uż posiada obecną generacje to owszem, nie ma sensu rzucać się na premierę. Co innego jak ktoś zastanawia się dopiero nad kupnem konsoli - myslę, że warto poczekać na XSX.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Czoperrr napisał:

Jeśli ktoś uż posiada obecną generacje to owszem, nie ma sensu rzucać się na premierę. Co innego jak ktoś zastanawia się dopiero nad kupnem konsoli - myslę, że warto poczekać na XSX.

 

1200zł teraz za koksa vs orientacyjne 3000zł XSX za pół roku vs 800zł za XS teraz. (za XO można podmienić PS4). Hipotetycznie gdybym przymierzał się obecnie do kupna konsoli to teraz skorzystałbym z promocji i kupił XS lub PS4 lite po czym pod koniec 2021r. wszedłbym w nową generację. Pół roku oczekiwania to pół roku bez relaksu przy fajnych grach - trochę szkoda.

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Czoperrr napisał:

Jeśli ktoś uż posiada obecną generacje to owszem, nie ma sensu rzucać się na premierę. Co innego jak ktoś zastanawia się dopiero nad kupnem konsoli - myslę, że warto poczekać na XSX.

Tyle, że nie wszyscy deweloperzy chcą już wydawać nowe gry na obecną generację. Patrz Resident VIII. :( Sony też kończy swoje exy na tą generację. W innym przypadku i ja bym się nie spieszył z zakupem.

Edytowane przez paweltpb
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, chmura napisał:

Jak dla mnie to beda pierwsze konsole ktore warto bedzie kupic na premiere, szczegolnie xboxa z gamepassem. 

to prawda jeszcze nigdy w historii nie było konsoli która w dniu premiery dawała dostęp do tylu gier i to w śmiesznie niskiej cenie

 

Niech ludzie porównują sobie tę sytuacje gdzie to tradycyjnego startu konsoli gdzie dostępne bylo często tylko kilka gier na start, każda z nich była droga, a do tego często większość z nich była zwyczajnie słaba.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, ASX napisał:

to prawda jeszcze nigdy w historii nie było konsoli która w dniu premiery dawała dostęp do tylu gier i to w śmiesznie niskiej cenie

 

Niech ludzie porównują sobie tę sytuacje gdzie to tradycyjnego startu konsoli gdzie dostępne bylo często tylko kilka gier na start, każda z nich była droga, a do tego często większość z nich była zwyczajnie słaba.

 

Ale wstrzymywać się z zakupem konsoli do czasu premiery XSX za kilka tysięcy zł po to by grać w passie w gry, które chodzą na XS za 800zł jakoś mi się mentalnie nie spina.  

 

Zresztą patrząc na ceny nowej generacji obecna nie straci szybko na wartości i za rok używany XS na gwarancji spokojnie da się sprzedać za 500zł albo i lepiej. Podobnie PS4.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ASX napisał:

no dokładnie, gamepass przecież to nie tylko stare gry. Halo Inifinite, Everwild, Hellblade 2 i wszystkie inne nowe gry też będą dostępnę w premiery w tanim abonamencie. Nie bylo wcześniej takiej konsoli.

 

A będą? Obecnie na premierę do passa trafiają nieliczne gry z grupy AAA. Akurat może przeoczyłem jakiegoś newsa od MS.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...