Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, aph napisał:

No jak goscie pisali o ff7rp2 to ich problem. A kolega Soul sie rozczaruje w listopadzie, to jest pewne.

 

To chodzi o to co pisało samo Sony. Po buńczucznych zapowiedziach, gadkach o przyszłości i niesamowitym dysku SSD otrzymaliśmy festiwal CGI, remaster na start i pre-alphę z nowego Ratcheta (2022 pozdrawia). Akurat rok w którym MS nie będzie ograniczał się już poprzednią generacją.

 

Pisałem wcześniej, że ten 2 letni handicap okaże się mniej ważny niż wielu chciałoby aby był, ale nie spodziewałem się że potwierdzenie przyjdzie szybciej od Sony niż MSu. To chyba jedna z tych zalet szybkiego SSD. :cool: 

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Jeśli te gry z wczoraj to były dedyki na PS5 to MS nie ma się czego obawiać.

No bez kitu, GT7 wygląda jak 2015 inne gry jak na Switcha i kilka gier wygląda jak po patchu pod KOXa a mówimy o nowej generacji i hendrixowych autostradach. Zamiast atomówek pistolety na wodę.To już to demo UE5 lepiej robiło.

Nie wiem chyba że ktoś zatrzymał się na ps360 to mógł się tym zajarać.

 

Oby nowa Forza nie poszła śladami GT7 i PC3  :notbad:

 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, ASX napisał:

Jest dopiero czerwiec a aphormo już wie jak będą wyglądać gry first party Microsoftu, które pokażą w lipcu zazdroszczę

Przecieki w wiekszosci sie potwierdzily u sony, nie ma powodu by u ms bylo inaczej. MS pokaze tez indie, konsolowe exy/timed exy, 3rd party i na koniec kosiory. A jesli soul "wymaga wiecej" to szanse ze ms go zadowoli sa znikome.

Tyle ode mnie.

- edit- a jednak, doprecyzowanie. U ms tez niektore gry beda tylko na trailerze, bez daty czy 2022.

Edytowane przez aph
Odnośnik do komentarza
55 minut temu, aph napisał:

Ms ma robić cross geny więc u nich też nie będzie rewelacji.

 

No przecież napisałem, że u OBU firm tak to będzie wyglądać przez pierwsze dwa lata, różnica jest taka, że MS nie każe Ci kupić nowej konsoli, żeby pograć w tytuły corssgenowe. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, aph napisał:

Nie ma znaczenia, na Switch czy PC lepiej nie bedzie. A wlasnie, na konfie poza grami spodziewalbym sie demka UE5, gadki o gp, te delivery costam i xcloud. Cp2077 na moje tez moglby byc i kolejna gra widmo od SE xd.

 

Powtórzę Ci to kolego, jeśli mogę sobie pozwolić na to określenie. Jesteś strasznie oderwany od rzeczywistości. I nie jest to złośliwość z mojej strony, po prostu czasem przed zatwierdzeniem posta przemyśl czy to co napisałeś ma sens.

 

Demka UE5 nie będzie na 100% To się nie wpisuje w politykę MS z ostatnich lat, gdzie gadają o grach. Plus Epic na pewno ma jakąś umowę na promowanie silnika wraz z Sony.

 

Oczywiście, że gamepass będzie, ale w takiej samej formie jak zawsze. Czyli podczas trailery pojawi się info, że możesz zagrać pierwsze dnia w danym tytuł w gamepasie. Tyle.

 

Xcloud i inne aspekty techniczne pojawia się na imprezie MS poświęconej bezpośrednio hardware'owi. Plotkuje się o tym, że MS będzie miał dwa eventy jeden dla gierek, a drugi do ujawnienia locketharta, zestawów słuchawkowych, pewnie ceny urządzeń i usług. Osobiście obstawiam, że będzie jedna impreza, a sprzęt ujawnia przez jakieś IGN first lub artykuł na portalu technologicznym 

 

CP 2077 nie będzie. Redzi ewidentnie się na ten moment odcięli od wersji next-genowej, a przecież na tym streamie od MS będą pokazywane gierki nextgenowe.

 

 

Ktoś tam z MS sugerował w tweetach, jaki mają pomysł na tą prezentacje. Będziemy mieli przelot po świecie "odwiedzając" kolejne studia. Czyli będzie trochę gadania od deweloperów z wstawkami i materiału z gier, a po gadce jakiś trailer/gameplay. Tak to widzę.

 

Co do rzeczy które zobaczymy, oczywista oczywistość. Halo. Jeden z rebotow, Fable lub PD. Na bank nie oba, raczej Fable bo The Initiative jeszcze się formuje jako studio. DLC do Girsow 5 o którym mocno się plotkuje. Ogólnie coś o updejtach do starych gier, zajawkowy trailer pokazujący zmiany w poszczególnych tytułach. Maincraft RTX, może symulator pilota i jakiś tytuł od Obsidian. Moze Everwild, ale to też tak 50/50. Gierka od From do której marketingowe prawa ma MS. I kończą mi się pomysły. Na więcej bym się nie napalał, bo będzie rozczarowanko.

Edytowane przez zloto
Odnośnik do komentarza

Nie widzę całej świętej trójcy w jednym miejscu, za wcześnie. Będzie Halo, bo to klejnot w koronie MSu, Forza 8 jako tytuł startowy oraz pierwszy pokaz Everwild i z tych gier będzie gameplay. Z trailerów CGI wpadnie coś od the Initiative, może pokaz nowej gry Playgrounds, jakieś informacje od Ninja Theory (premiera Helblade 2 nie wcześniej niż 2023).

 

Należy też pamiętać, że to będzie event 1st party, ale także na tę generację, więc będzie pokaz z Flight Simulator, może Psychonauts 2, Crossfire X i Battletoads. Generalnie zapowiedź tego co ogra się w 2020/2021, ale umiarkowane jaranko, bo rozegrają to bezpiecznie.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, zloto napisał:

Demka UE5 nie będzie na 100% To się nie wpisuje w politykę MS z ostatnich lat, gdzie gadają o grach. 

Obaj spekulujemy w tym momencie. Nie wyobrazam sobie by MS dal sobie zabrac marketing popularnego silnika a i Epic tez chetnie skorzystalo by na darmowej promocji.

11 minut temu, zloto napisał:

CP 2077 nie będzie. Redzi ewidentnie się na ten moment odcięli od wersji next-genowej, a przecież na tym streamie od MS będą

Smart delivery, gameplay z xsx. Tylko u nas patch czy cos. Mozliwe.

14 minut temu, zloto napisał:

 Osobiście obstawiam, że będzie jedna impreza, a sprzęt ujawnia przez jakieś IGN first lub artykuł na portalu technologicznym 

50/50.

 

Odnośnik do komentarza

Halo bedzie. To wiadomo. Forza 8 - pewnie też. Dokładniejsze pokazy o grach o których wiadomo tez - Everwild, Hellblade 2.

 

Podbicie Gearsów, FH4 i paru innych (istotne podbicie) tez. Inni devi moze pokaza tylko zajawki. 

Ciekawe czy będą jakieś time exy.

 

Dla mnie ważne żeby halo i moze z jedna dwie gry na start zrobiły dobre wrażenie. I jakas wizja na przyszłość.

Moze do tego z 2 indory.

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie było tak długiej przerwy między głównymi częściami serii, więc jestem dobrej myśli. Swoiste być albo nie być dla 343i, bo mają okazję pokazać, że są w stanie udźwignąć ciężar marki, a w dodatku pokazać się jako fantastyczny developer.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.06.2020 o 15:29, Soul napisał:

Ja stawiam na Halo, Forze 8, reboot Fable albo PD, gra od The Initiative, DLC do Gears 5 i?

 

Gra od The Intiative to własnie jest reboot PD :usmiech: I mimo tego, że Phil już grał w tę grę to szczerze mówiąc spodziewam się jedynie jakiegoś CGI bez daty premiery. Fable no przed nami jeszcze jakieś 2-3 lata zanim ta gra wyjdzie, trochę niemądre by było z ich strony grę pokazywać tak wcześnie, w tym przypadku radzę trzymać konie na wodzy. Kilku "insiderów" na reseterze w postaci Shinobiego czy Klobrille są bardzo pozytywnie nastawieni co do planowanego pokazu, ten drugi wręcz mówi, że jeśli pokaz Sony nie zostanie pobity to po prostu słyszał złe rzeczy w przeciągu ostatnich paru lat :usmiech: Tylko, że to są ludzie, którzy podobne rzeczy pisali przy okazji E3 w zeszłym roku, a jak wiemy to nie był jakiś powalający na kolana show dlatego podchodzę do tego z rezerwą. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...