Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Gruszczyk na ppe już ze dwa sponsorowane newsy wrzucił że to przez zaawansowany system chłodzenia  :kaz:

8 minut temu, zloto napisał:

Ale bestie pracują w tym MS. Zrób objętościowo mniejszą konsole, wyglądająca bardziej przemyślanie, upchaj tam mocniejsze bebechy, no ja nie wiem. Dałbym im podwyżkę, albo owocowe środy. Plus pewnien kultura pracy będzie po stronie Xbox'a.

Taka sama sytuacja jak z xo vs ps4, tylko że role się odwróciły, to porównanie to takie +/-  ale w realu jak postawi się obok siebie konsole to raczej dużo się nie zmieni. Jeśli XSS istnieje to będzie ciekawe porównanie :) 

 

Co do kultury pracy to mało osób zwraca uwagę że XSX  korzysta z takiego samego rozwiązania mocowania wentylatora co XO fat i XOS, bezpośrednio pod kratką a ps5 prawdopodobnie jak w ps4 czyli pod obudową i wydmu(pipi)e na bok przez tunel wentylacyjny. Chyba każdy wie jak to się sprawdziło w tej generacji.

Odnośnik do komentarza

Kurła na ppe to dziennie kilka newsów o ps5. 

Na fejsie co chwila "Boom!" 

"nakladki na analogi ps5 wyglądają świetnie" 

"pracownik firmy sprzątającej w budynku znanego deva potwierdza że to najbardziej przyjazna konsola" 

 

Ciężko walczyć z taką propagandą, trochę jak walka z PiSem

 

  • Plusik 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

To już chyba wina polskiego oddziału M$, który PR w większości kończy się na

 

 

albo

 

i ostatni hit

 

A maile z oferta marketingową w 99% chcą mi sprzedać Surface Pro

 

 

Polski dział PR Xboxa jest ch ujowy i jak widać z niskim budżetem

 

Jedno co im trzeba oddać to łatwy i szybki kontakt na tt czy fb

 

Może wraz z miliardową inwestycją MSu w serwery chmury w Polsce, nasz oddział też dostanie dofinansowanie.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Daddy napisał:

 

Co do kultury pracy to mało osób zwraca uwagę że XSX  korzysta z takiego samego rozwiązania mocowania wentylatora co XO fat i XOS, bezpośrednio pod kratką a ps5 prawdopodobnie jak w ps4 czyli pod obudową i wydmu(pipi)e na bok przez tunel wentylacyjny. Chyba każdy wie jak to się sprawdziło w tej generacji.

 

Patrząc na kształt PSa i to jak umieszone są kratki wentylacyjne, obstawiam, że sprzęt będzie miał więcej niż jeden wiatrak. 

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, ASX napisał:

Tak jak koledzy piszą, inżynierowie z Microsoftu zasłużyli na solidną podwyżkę

Nagrody można rozdawać obu firmą o ile nic przez pierwszy rok nie wyjdzie. Od listopada rozpoczynają się testy sprzętu, zobaczymy kto lepiej go przygotował. A może obie konsolę będą super niezawodne?

Odnośnik do komentarza

No nie wiem czy zrobienie normalnie działającej konsoli która nie popsuje się w ciągu roku to powód do rozdawania jakis nagród, miejmy jakieś wymagania to powinna być oczywistość

 

Natomiast zaprojektowanie mniejszej, a jednocześnie wydajniejszej i mocniejszej konsoli od lidera na rynku już takie oczywiste nie jest i na pewno to już teraz jest to spore osiągnięcie inżynierów z microsoftu

Edytowane przez ASX
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, devilbot napisał:

Mam nadzieję że 343i nie z(pipi)ią znowu halo, że multiplayer wejdzie na premierę, a nie w DLC o czym chodziły plotki i że gra będzie open world mimo że nie jestem fanem tego typu gier to halo przyda się trochę świeżości.

 

A kiedy 343 z(pipi)alo mulitplayer w Halo? W piątce był c y m e s i k

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, mugen napisał:

Nie no, szacun, że mniejszy i mocniejszy, ale to zwiększa szanse, że będzie się grzać jak Andrzej na widok LGBT, więc może lepiej poczekać jeszcze z tymi nagrodami na możliwośc empirycznej weryfikacji.

 

Tu trzeba czekać, ale to, że na Ixa dalej nie ma gier i nie będzie wiadomo już teraz :gayos:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Soul napisał:

Po tym jak MS projektował konsole w tej generacji o kulturę pracy nowego iXa jestem spokojny. 

Pamiętaj że role się odwracają co generację, Xbox 360 był wadliwy za to PS3 obeszło bez większych problemów, Xbox One chodził elegancko za to z PS4 było gorzej, kto wie czy tym razem role się nie odwrócą i to PS5 będzie pięknie obniżało temperature otoczenia podczas gdy w przypadku Xboxa meble będą zmieniały kolor pod wpływem termicznym.

Odnośnik do komentarza

Przypomnę tylko że pierwszy Xbox 360 który padał jak muchy wyszedł 15 lat temu i od tamej pory Microsoft zrobił 5 innych konsol Xbox 360 S, Xbox 360 E, Xbox One , Xbox One S i Xbox One X i żaden z tym modeli nie miał podobnych problemów

Edytowane przez ASX
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...