Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

:Spencer:  

 

 

 

 

W sumie to niewiele się to różni z tym co jest teraz, tylko zostało ładnie ubrane w slowa pod tytułem smart delivery.

 

Szkoda, że jednak deweloper będzie miał wybór, więc remastery dalej mogą wychodzić.

 

No ale dobrze, że Microsoft promuje takie rzeczy, wsteczna, ulepszenia, wszystko w cenie bez kombinacji. Oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza

Niektórzy jak devi Xbox gamę studios  nie będą mieli wyboru :kaz: 

 Też mi się wydaje  że hasło Smart delivery to tylko marktetingowy termin aby podkreślić że Xbox oferuje coś czego nie będzie mieć konkurencja. Ale jakoś się tym nie przejmuje, dla mnie liczy się to że dostanę za darmo remastery swoich gier.

 

Jeśli miałbym zgadywać co zobaczymy w lipcu to obstawialbym,

 

- kilka darmowych remasterow starych gier (Gearsy 5, Sea of Thieves, może Forza Horizon 4)

- pokaz gameplayu Halo Infitnie bo w końcu premiera już za kilka miesięcy

- nowa Forza Motorsport, bo z tego co wiadomo jest już w grywalnym stadium

- gameplay z Everwild, poniewaz podobno gra jest już w całkiem zaawansowanej produkcji

- prezentacje konsolowych wersji pctowych gierek gierek jak Microsoft Flight Simulator i Gears Tactics

- Fable jest raczej pewniakiem, bo nie ma sensu trzymać tego dalej w tajemnicy, wszyscy domyślają się że Playground to robi

-  mam nadzieję ze zobaczymy nową grę Obsidianu o której plotkuje się od dłuższego czasu

-  pewnie jakiś teaser wskrzeszonego Perfect Darka od Initiative

 

I to chyba tyle, wychodzi 9-10 gier first party czyli mniej więcej tyle ile pokazało na swojej prezentacji Sony

 

 

 

 

 

Edytowane przez ASX
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@ASX skąd info o Forzie? Właśnie duża część internetu, łącznie z szanowanymi informatorami daje takie niejasne sygnały co do Forzy. Że niby jakieś reboot, cokolwiek to może oznaczać dla ścigałki xD

Na logikę, patrząc, że każdy Xbox miał na start Forze, że mają pierwszy raz trzy letni cykl produkcyjny i jakoś specjalnie intensywnie nie wspierali ostatniej części, oczekuje nowej Forzy z grafiką ładniejszą niż życie.

A potem wchodzi Pan Playground i mówi hold up, potrzymaj mi piwo i patrz ja się robi graficzkę.

Odnośnik do komentarza

Od samego Turn10

https://www.gamesradar.com/the-next-forza-motorsport-game-is-already-playable-with-plans-for-an-official-announcement-next-year/

 

16 minut temu, Cedric napisał:

A wiadomo coś, czy tym razem nowy Xbox będzie dostępny na premierę w Polsce czy znowu trzeba będzie poczekać jako konsument drugiej kategorii? :/

Nie ma jeszcze żadnych informacji, ale Spencer kilka razy powtarzał że chciałby aby konsola zadebiutowała globalnie

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Oby z tym zalewem premier nie podnieśli ceny abonamentu na PC bo teraz jest w pytę, nawet jak nie gram to opłacam xd 

 

Ja za Fable nie tęsknie, kompletnie nie trafia do mnie ta seria, kiedyś wymęczyłem jedynkę jak nie mialem w co grać. Za to liczę na powrót Kameo, świetna gierka. Nie wiem dlaczego zalali tą markę. 

Odnośnik do komentarza

W sumie to praktycznie niczym oprócz tego, że dostajesz grę na nowy sprzęt czyli kupujesz na Xbox One dostajesz na Xbox Series X również, gdzie w przypadku Xboxa One (S/X/Fat) kupowałeś tylko w ramach jednego sprzętu a teraz dostajesz grę dostępną w całej rodzinie Xbox. 

Edytowane przez bluber
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, ASX napisał:

Niektórzy jak devi Xbox gamę studios  nie będą mieli wyboru :kaz: 

 Też mi się wydaje  że hasło Smart delivery to tylko marktetingowy termin aby podkreślić że Xbox oferuje coś czego nie będzie mieć konkurencja. Ale jakoś się tym nie przejmuje, dla mnie liczy się to że dostanę za darmo remastery swoich gier.

 

Jeśli miałbym zgadywać co zobaczymy w lipcu to obstawialbym,

 

- kilka darmowych remasterow starych gier (Gearsy 5, Sea of Thieves, może Forza Horizon 4)

- pokaz gameplayu Halo Infitnie bo w końcu premiera już za kilka miesięcy

- nowa Forza Motorsport, bo z tego co wiadomo jest już w grywalnym stadium

- gameplay z Everwild, poniewaz podobno gra jest już w całkiem zaawansowanej produkcji

- prezentacje konsolowych wersji pctowych gierek gierek jak Microsoft Flight Simulator i Gears Tactics

- Fable jest raczej pewniakiem, bo nie ma sensu trzymać tego dalej w tajemnicy, wszyscy domyślają się że Playground to robi

-  mam nadzieję ze zobaczymy nową grę Obsidianu o której plotkuje się od dłuższego czasu

-  pewnie jakiś teaser wskrzeszonego Perfect Darka od Initiative

 

I to chyba tyle, wychodzi 9-10 gier first party czyli mniej więcej tyle ile pokazało na swojej prezentacji Sony

 

 

 

 

 

 

Pięknie napisane ja jednak liczę na jakąś małą niespodziankę :xboss:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, ASX napisał:

Ja liczę na to że Halo Infinite będzie tym czym Breath of the Wild dla Nintendo Switcha.

 

Ale szczerze mówiąc im bliżej premiery tym bardziej zaczynam w to wątpić jak czytam kolejne plotki o problemach z produkcją i zmianach na kierowniczych stanowiskach.

 

Dlaczego? akurat zmiana Dona ma Phila wyszła im tylko na plus :kaz:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, ASX napisał:

Ale szczerze mówiąc im bliżej premiery tym bardziej zaczynam w to wątpić jak czytam kolejne plotki o problemach z produkcją i zmianach na kierowniczych stanowiskach.

 

Skąd to info? Osobiście pokładam ogromne nadzieje w 343i, bo mają szansę pokazać, że są zdolnym studiem z charakterem i pomysłem na siebie, a nie wyrobnikami od klepania kolejnych gier wewnątrz jednego IP. Nigdy w historii serii nie było tak długiej przerwy między główną serią, więc jak chłopaki nie dostarczą kosy to IMO seria jest już spalona, a MS pozbawiony marki. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sony mogło sobie zrobic taką słabą konfe, ale MS nie ma takiego luksusu. Ludzie wiedzą jakich exow mogą sie spodziewac od sony i w ciemno kupią konsolę. Jak MS nie dowali dobrych gier na launch window i nie pokażą trailerów gier na 2022+, to znowu sie bedzie ciagnal smrod, ze nie maja gier. Teraz jest ich jedyna szansa na przyciagniecie uwagi. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Proponuje nie przejmować się malkonentami w internetach i po prostu grać w gierki. Wiadomo że z jakiegoś powodu wielu ludzi ma wobec MS wyjątkowo wysokie oczekiwania (pamiętacie guvnoburze związaną z tym że Asasyn miał chodzić w 30 klatkach na XSX? porównajcie to sobie z brakiem reakcji na że niemal wszystkie gry pokazane na konfie sony też działy w 30 klatkach), ale ta krytyka to okazja do tego żeby ludki z Microsoftu jeszcze bardziej się zmobilizowali i włożyli dodatkowy wysiłek w tę nadchodzącą lipcową prezentację

17 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Skąd to info?

informacje o zmianach w kierownictwach to powszechnie dostępne informacje, a plotki o trudnościach w produkcji to zwykłe plotki bo wiadomo że nikt tego nie potwierdzi przed premierą.

Odnośnik do komentarza

Powiem wam że kupiłbym w koncu jakiegos xboxa :/ Nie doczekam się chyba na PC Ninja Gaiden Black czy Conkera albo chociażby Rare Replay collection. Do tego opcja ogrywania kilku zaległosci z poprzedniej generacji w wersji enhanced i łacznie całkem sporo wszystkiego. Jak sobie pomysle że kosz GP jest mniejszy niz Netflixa a w obiegu prawie zawsze jakies 300 gierek to dodatkowo portfel podpowiada że warto.

Odnośnik do komentarza

Nad tym się własnie zastanawiam, z nowych gierek to w zasadzie bym nadrobił Gearsy i moze po raz trzeci dał szanse halo (tylko single player). Forza Horizon jeszcze powinna byc dla mnie a tak to cokolwiek od Obsidian ((pipi).ani jeszcze nigdy nie zrobil gry zeby mi sie nie spodobała) i Wasteland 3. Na pewno w tym roku będę musał kupic kompa ale też nie chcę wydawać więcej niż 3,5k (nie planuje grac na PC w 4k). Eh ciężki jest zycie w 2020 :/ No nic, pozostaje czekac na info o cenie i ładnie odkładac na nowe zabawki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...