Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, 20inchDT napisał:

Tylko pierwsze(y?) modele 360 były wadliwe. Ps3 bez większych problemów? a YLOD?

Te pierwsze modele to nie do końca, kupiłem X360 Arcade (Jasper), który miał mieć wyeliminowane problemy jednak po roku otrzymałem RoD i konsola poleciała na serwis.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

 to chyba xbox one s  miał taki problem, który został zresztą wyeliminowany aktualizacją systemu

 

Tak, to XOS miewał ten problem. Fatka One'a to najcichsza konsola jaką w życiu miałem. Doskonałe doświadczenia z obsługi.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Soul napisał:

Po konstrukcji i prezentacji widać, że są pewni siebie i tak jak fani SONY o gry są spokojni tak ja jestem spokojny o to jak nowy ich będzie działać.

ja tam jestem spokojny o gry

 

tyle jest wymuszonej beki na forum z tym że na xboxie nie ma w co grać, ale dla mnie jak patrzę w swoje statystyki nie było chyba lepszej generacji,  widzę np. że spędzilem ponad 420 godzin spędziłem w Halo 5, w takim Sea of Thieves nie ma licznika czasów ale obstawiam że przez ponad 2 lata luzem mi stuknęło ponad 500h,  do tego ponad setka godzin w różnych Forzach, dwie części Gearsów, dwie częsci Ori, Sunset, Halo Wars 2 i kilka jakiś mniejszych gier w które grało mi się naprawdę spoko i nie żałuje czasu spędzonego przy konsoli.

 

Być może na xboxie było mniej filmowych gier akcji w stylu tych na Playstation 4, ale byłbym hipokrytą gdybym powiedział po spędzeniu ponad 1000h w grach first party że słabo się bawiłem, czy czuje się jakoś zawiedziony tą generacją.

  • Plusik 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Gry, na ten moment jeśli chodzi o zapowiedziane gry w tym exy konsolowe to XSX wypada lepiej niż ps5, raz że wiadomo w jakie gry zagramy na premierę konsoli lub w jej okolicy, dwa xbox bardziej celuje w ''dojrzalszego gracza'' a nie pokaz truskawek ze switcha a MS jeszcze nie wystrzelał się z first party.

No i 80% zapowiedzi na ps5 które miało zrobić hype na konsole dostaje po kilku godzinach dopisek że to chwilowa wyłączność, to zamiast mieć takie Kena (banderasik) na liście ps5 poczekam sobie na wersję XSX. Jasne podobny los może spotkać np: takiego Scorn'a z Xa ale to wróżenie z fusów  :)

  • WTF 1
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Jeszcze jakiś czas temu przyrzekałem sobie, że kolejnej generacji konsol nie kupuję i być może zastanowię się nad PC. Teraz jaram się nowym Xboxem i łykam każdego newsa na temat nowej generacji, czuję dreszczyk emocji związany z powrotem do konsol Microsoftu! Sony jest mi bliższe, ale konferencja mnie zawiodła i nie pokazała nic czym mógłbym się zafascynować.

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Czoperrr napisał:

Te pierwsze modele to nie do końca, kupiłem X360 Arcade (Jasper), który miał mieć wyeliminowane problemy jednak po roku otrzymałem RoD i konsola poleciała na serwis.

Jaspery nie były awaryjne, nie rób z pojedynczych przypadków reguły.

Odnośnik do komentarza
Jeszcze jakiś czas temu przyrzekałem sobie, że kolejnej generacji konsol nie kupuję i być może zastanowię się nad PC. Teraz jaram się nowym Xboxem i łykam każdego newsa na temat nowej generacji, czuję dreszczyk emocji związany z powrotem do konsol Microsoftu! Sony jest mi bliższe, ale konferencja mnie zawiodła i nie pokazała nic czym mógłbym się zafascynować.


Mam podobnie, o ile bliżej mi do ps5, tak nowy xbox działa mi na wyobraźnię. Będzie moc, będzie wsteczna, będą ulepszenia wstecznej, będą ulepszenia też obecnego Xboxa. Dużo naprawdę fajnych newsów, a to w cenie zakupu konsoli tylko, bo cała reszta wpadnie z gamepassa. Nie mogę się doczekać :obama:
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, paweltpb napisał:

Czy Microsoft już gdzies deklarował ile będzie wspierał XOX?

mówili że zamierzają wspierać starą generacje jeszcze przez rok lub dwa.

 

Jeżeli nie zależy ci na 4K i 60fpsach to dobrym wyjściem może być r rozważenie zakupu spekulowanego Lockharta - tańszego nextgenowego xboxa

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, ASX napisał:

mówili że zamierzają wspierać starą generacje jeszcze przez rok lub dwa.

 

Jeżeli nie zależy ci na 4K i 60fpsach to dobrym wyjściem może być r rozważenie zakupu spekulowanego Lockharta - tańszego nextgenowego xboxa

Ten tańszy xbox jaka ma mieć specyfikację według plot?

Odnośnik do komentarza

Niewiele więcej? 1000 zł, to jednak jest pewna różnica. Ja kupiłem koxa kilka dni temu i jestem zadowolony. Mam w co grać, mam fajną i cichą konsolę, więc jak ktoś nie ma ciśnienia na nowe halo czy nie ma np tv 4k i hdr, to myślę, że można śmiało kupować. Tak jak obecnie jest okazja z wersją CP gdzie w zestawie dostaje się grę wartą 250 zł.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...