Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Najważniejsze jednak, że coś w końcu pokażą i MS zacznie w końcu wydawać duże, dopracowane gry.

tego akurat spodziewałbym się prędzej po następnej Forzie Horizon niż grze Bethesdy

 

no chyba że racery to też nieistotny gatunek i nie może być brany pod uwage :reggie:

Odnośnik do komentarza

Po prostu racer nie rozgrzewa do czerwoności dyskusji graczy - ot, wejdę napiszę że fajnie się jeździ, świetna gra albo ekstra grafa.

 

Wiadomo, ze względu na specyfikę gatunku mało to miejsca na spekulacje, podkręcanie hajpu czy dyskusje o rozwiązaniach fabularnych/gameplayowych/gatunkowych.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, ASX napisał:

no chyba że racery to też nieistotny gatunek i nie może być brany pod uwage :reggie:

 

Przepraszam asx, ewidentnie widzę, że cię połamało po tym jak nazwałem niszowe MFS grą nieistotną dla większości graczy, przepraszam. Naprawdę nie chciałem obrazić twoich uczuć konsolowych. Na  pewno będzie wysoka średnia na MC wersji Xboxowej i to jest najistotniejsze. :lapka: 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Naprawdę nie chciałem obrazić twoich uczuć konsolowych. Na  pewno będzie wysoka średnia na MC wersji Xboxowej i to jest najistotniejsze. :lapka: 

zmartwię cię ale nie gram w gry dla średniej na meta ;) liczy się dal mnie fun płynący z gry a nie średnia cyferek na jakimś portalu 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, ASX napisał:

zmartwię cię ale nie gram w gry dla średniej na meta ;) liczy się dal mnie fun płynący z gry a nie średnia cyferek na jakimś portalu 

 

no i elegancko, po 25 latach ze starą dziffką branżunią, wiem doskonale że mi MFS nie sprawi tej radości, a podobni do mnie jesteśmy miażdżącą większością. 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, ASX napisał:

a co te wypowiedzi mają wspólnego? 

W obu przypadkach komentowałeś wypowiedź osoby stojącej na czele wszystkich studiów odpowiednio microsoftu i sony. 

I jak w przypadku sony stwierdziłeś, że to 'tylko marketingowy bełkot, trzeba poczekać aż to zweryfikuje czas', tak jeśli chodzi o m$ to nagle nie trzeba już nic weryfikować, skoro Booty tak powiedział to wiadomo, że tak jest. :oh_you:

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, MBeniek napisał:

W obu przypadkach komentowałeś wypowiedź osoby stojącej na czele wszystkich studiów odpowiednio microsoftu i sony. 

I jak w przypadku sony stwierdziłeś, że to 'tylko marketingowy bełkot, trzeba poczekać aż to zweryfikuje czas', tak jeśli chodzi o m$ to nagle nie trzeba już nic weryfikować, skoro Booty tak powiedział to wiadomo, że tak jest. :oh_you:

powiedz mi gdzie napisałem że to "tylko marketingowy bełkot'?  Niepotrzebnie bawisz się w jakieś trajhardy i manipulacje próbujac udowodnić coś czego nie powiedziałem

 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, ASX napisał:

 

 

przypomina mi się że kilku forumowych ekspertów biznesowych miało inne zdanie xd 

Pan Spencer, to spoko gość i miejmy nadzieję, że nigdy nie będzie przeciwko graczom. Pamiętajcie, gry ekskluzywne to zło, któremu Filip mówi stanowcze nie. No chyba, że kolejny raz, mówi jedno, robi drugi xD

"Ekskluzywne gry to przeciwieństwo gamingu. Tak twierdzi szef Xboksa" https://www.instalki.pl/aktualnosci/gry/42796-phil-spencer-xbox-ekskluzywne-gry.html

 

 

PS. Chyba naiwniak sądziłem, że wydajac 7mld MS będzie wydawał gry Bethesdy, na coś innego poza urządzeniami, które odpalą GP. Chyba, że zmusi ich do tego za jakiś czas sytuacja na rynku. 

 

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, YETI napisał:

. Pamiętajcie, gry ekskluzywne to zło, któremu Filip mówi stanowcze nie. No chyba, że kolejny raz, mówi jedno, robi drugi xD

 

Przecież to nie są gry ekskluzywne dla jednego sprzętu. Do ogrania będą na dwóch konsolach, PC i być może w streamingu. To jest mnóstwo możliwości, także nigdzie nie skłamał. :reggie: 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, YETI napisał:

Pan Spencer, to spoko gość i miejmy nadzieję, że nigdy nie będzie przeciwko graczom. Pamiętajcie, gry ekskluzywne to zło, któremu Filip mówi stanowcze nie. No chyba, że kolejny raz, mówi jedno, robi drugi xD

"Ekskluzywne gry to przeciwieństwo gamingu. Tak twierdzi szef Xboksa" https://www.instalki.pl/aktualnosci/gry/42796-phil-spencer-xbox-ekskluzywne-gry.html

 

 

PS. Chyba naiwniak sądziłem, że wydajac 7mld MS będzie wydawał gry Bethesdy, na coś innego poza urządzeniami, które odpalą GP. Chyba, że zmusi ich do tego za jakiś czas sytuacja na rynku. 

 

Przykro mi to mówić Yeti, ale  albo jesteś głupi albo zgrywasz debila, przeczytaj całą wypowiedź:

Cytat

W centrum naszej strategii jesteś Ty, gracz. Nie nasze urządzenie, ani nasze gry. To Tobie chcemy umożliwić granie w gry, w które chcesz grać. Ze znajomymi, z którymi chcesz grać - a to wszystko na dowolnym urządzeniu.

 

W grach chodzi o rozrywkę, społeczność i poznawanie nowych historii oraz perspektyw. Dlatego uważam, że tytuły ekskluzywne są sprzeczne z tym, co jest ważne w gamingu. Mówię tu o uniemożliwieniu ludziom opcji korzystania z konkretnych produkcji i zmuszaniu ich do zakupu konkretnego urządzenia by byli w stanie doświadczyć danej gry.

Gry Bethesdy po zakupie przez Microsoft będą właśnie mniej ekskluzywne, a bardziej inkluzywne, bo będzie mógł zagrać w nie każdy kto tylko będzie miał przysłowiowe 4 zł, na wielu urzadzeniach, konsolach, PC, komórce i wszystkich innych urządzeniach na których dostępny będzie Xcloud. Więc o czym ty piszesz? 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ASX napisał:

powiedz mi gdzie napisałem że to "tylko marketingowy bełkot'?  Niepotrzebnie bawisz się w jakieś trajhardy i manipulacje 

 

Oj nie wiedziałem, że nie można parafrazować twoich wypowiedzi. Sedno to samo, no ale ok - dokładnie napisałeś "Na razie to tylko przechwałki i marketing". Teraz wytłumacz czemu w przypadku sony to "tylko przechwałki i marketing" i trzeba czekać na gry, a w przypadku pana od microsoftu to nagle można już mu wierzyć na słowo? 

Odnośnik do komentarza
Teraz, MBeniek napisał:

Oj nie wiedziałem, że nie można parafrazować twoich wypowiedzi. Sedno to samo, no ale ok - dokładnie napisałeś "Na razie to tylko przechwałki i marketing". Teraz wytłumacz czemu w przypadku sony to "tylko przechwałki i marketing" i trzeba czekać na gry, a w przypadku pana od microsoftu to nagle można już mu wierzyć na słowo? 

znowu, nigdzie nie napisałem że trzeba im wierzyć na slowo, oczywiście że ten wywiad z Bootym to też marketing i przechwałki, więc nie wiem o co ci chodzi

Odnośnik do komentarza

 

 

Descenders otrzyma next-genowego patcha. 

 

Series X: 1080p120fps / 4K30fps

Series S: 1080p120fps / 1440p60fps

 

Jak ktoś nie grał, to zdecydowanie polecam. ;)

 

edit:

Ponadto, można pobierać demko Scarlet Nexus. Potrzebny tylko bilet do Nowej Zelandii.

 

https://www.microsoft.com/en-nz/p/scarlet-nexus/9NQSCBDLHN18?activetab=pivot:overviewtab

 

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...