Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lpcl
15 minut temu, Bigby napisał:

 

 

Descenders otrzyma next-genowego patcha. 

 

Series X: 1080p120fps / 4K30fps

Series S: 1080p120fps / 1440p60fps

 

Jak ktoś nie grał, to zdecydowanie polecam. ;)

 

edit:

Ponadto, można pobierać demko Scarlet Nexus. Potrzebny tylko bilet do Nowej Zelandii.

 

https://www.microsoft.com/en-nz/p/scarlet-nexus/9NQSCBDLHN18?activetab=pivot:overviewtab

 

Trichę lipa, że 4k i 30 fps, to już lepiej jakby na xsx było 1440 i 60.

Odnośnik do komentarza
Ten patch to daje tyle co jedynie na koncie będziesz miał 39.99 mniej. 
RayTracing'u jak nie było tak nie ma mimo patcha. 
Innej wersji nie mogłem ściągnąć bo po włożeniu płyty samoczynnie dociąga pliki do tej, jedynie później patch i niby zmieniło mi że mam wersję na Xbox Series multigeneracyjną ale to na tyle. 

I jak kolego jakie wnioski lepiej cold war działa na x w porównaniu do ps5?
Odnośnik do komentarza

Z tym Halo to mieli pewnie niezłą zagwozdkę. Dajemy na XOne 720p30 XOX 1440p/30 a na XSeries 1080-4k 60fps to będzie pewnie płacz że crossplay nie ma sensu bo jedni mają 30 klatek i gówno rozmazane a drudzy 60 i ostry obraz. Wrzucamy wszędzie 60fps to będzie płacz że graficzka słaba na Series S/X xd

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Faka napisał:

Z tym Starfieldem to pojechali po bandzie, robić delaya na 2022

Jakiego delaya jak ta gra istnieje wyłącznie jako logo bez jakiejkolwiek daty premiery? Do tego właśnie prowadzą tak nielubiane przeze mnie plotki ploteczki z tłitera - banda gamoni powtarza plotkę i przyjmuje się ona za pewnik, a potem są głosy "olaboga miao być inaczej".

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, łom napisał:

Z tym Halo to mieli pewnie niezłą zagwozdkę. Dajemy na XOne 720p30 XOX 1440p/30 a na XSeries 1080-4k 60fps to będzie pewnie płacz że crossplay nie ma sensu bo jedni mają 30 klatek i gówno rozmazane a drudzy 60 i ostry obraz. Wrzucamy wszędzie 60fps to będzie płacz że graficzka słaba na Series S/X xd

A mogli po prostu wyciąć multi i po problemie :kaz:

Ale na Xboxie takie rzeczy by nie przeszły, tu duże gry prawie zawsze oferują kompletny pakiet: singiel, coopa i multi

Odnośnik do komentarza
Teraz, łom napisał:

Raczej by wycięli singiel jak swego czasu Activision w CoD Black Ops 3.

Taka na pewno wyścieliby singla z Halo już to widzę xdd fani by ich zjedli, bądźmy poważni.

 

Pamiętam jaka burza była jak w Halo 5 zabrakło splitscreena czyli typowo konsolowego trybu, o którym 99,9% dzisiejszych gier AAA zapomina, lub jest technicznie niewykonalny. Wpłynęło to nawet na recki 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie bójcie żaby, będzie 720-900p/30 na One jak było do tej pory z Gearsami. Żadnego płaczu o klatki, a gra też pewnie odpowiednio wyładnieje. Zauważcie, że taki Miles Morales pomimo cross-genowości swietnie wyglądał na obu konsolach.

 

Paradoksalnie mam wrażenie, że łatwiej optymalizować jest gry różne sprzęty kiedy już na etapie projektu wiadomo na co wyjdzie i prace idą jednocześnie, a nie dopiero po czasie wychodzi dopuszczona wersja na next-geny.

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
25 minut temu, łom napisał:

Z tym Halo to mieli pewnie niezłą zagwozdkę. Dajemy na XOne 720p30 XOX 1440p/30 a na XSeries 1080-4k 60fps to będzie pewnie płacz że crossplay nie ma sensu bo jedni mają 30 klatek i gówno rozmazane a drudzy 60 i ostry obraz. Wrzucamy wszędzie 60fps to będzie płacz że graficzka słaba na Series S/X xd

Multi może być w 60 a kampania w 30. 

Odnośnik do komentarza

W ogóle wymagania wobec Halo są astronomiczne nie wiem czy wobec jakiejkolwiek innej gry w historii była tak wysoko zawieszona poprzeczka.

Fani oczekują:

- świetnej kampanii

- świetnego multi

-  coopa i splitscreena

- rozbudowanego Forge

- świetnej grafiki i oprawy dźwiękowej

Jeśli choćby jeden z tych elementów nie dowiezie to jak to się mówi "gracze będą wściekli". Szczerze współczuję pracownikom 343, pewnie nieźle im się teraz pali pod tyłkami po tym niesławnym zeszłorocznym pokazie. Mam nadzieję że za kilka tygodni uda im się zatrzeć te kiepskie pierwsze wrażenie

 

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
4 minuty temu, ASX napisał:

W ogóle wymagania wobec Halo są astronomiczne nie wiem czy wobec jakiejkolwiek innej gry w historii była tak wysoko zawieszona poprzeczka.

Fani oczekują:

- świetnej kampanii

- świetnego multi

-  coopa i splitscreena

- rozbudowanego Forge

- świetnej grafiki i oprawy dźwiękowej

Jeśli choćby jeden z tych elementów nie dowiezie to jak to się mówi "gracze będą wściekli". Szczerze współczuję pracownikom 343, pewnie nieźle im się teraz pali pod tyłkami po tym niesławnym zeszłorocznym pokazie. Mam nadzieję że za kilka tygodni uda im się zatrzeć te kiepskie pierwsze wrażenie

 

Ja tam oczekuje tylko pkt. nr 2.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Paolo de Vesir napisał:

Jak wyzej. Chcialbym poznac lore Halo, ale nie moge przebic sie przez to lore.

Czy to jest to słynne "nie mam oczekiwań"? :kaz:

 

Nie wiem jak wy ale dla mnie Halo to nie tylko multi, liczę więc że każdy z tych elementów będzie stać na bardzo wysokim poziomie

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
3 minuty temu, 20inchDT napisał:

#takaprawda

Platinum jak miało zrobic co-op w scalebound to sie zesrali i gra skasowana. Niestety, ale gearsy i halo zawsze beda musialy miec tego singla, coop i multi, wiec jak chca mniej roboty, to musza robic nowe ip. Albo gaas multi na całą generację.

10 lat kolego, infinite. xd

Odnośnik do komentarza

@ASX oczekiwania dotyczące Halo są przede wszystkim takie by nie okazał się na premierę żółtym gównem na meta. :kaz: Co do lore to chodzi o to, że chociaż przy jedynce mnie mocno zaintrygowało to mam ogromne luki w znajomości uniwersum, które próbowałem nadrobić grając w poprzedniczki, ale Halo 2 jak dla mnie mocno :reggie:

Chociaż tyle, że chcę przejść czwórkę i piątkę, bo to nowy początek jak dobrze zrozumiałem. No zobaczymy. 

 

@Daddy jak zwykle w punkt, co Twój foruming ostatnio to ja nawet nie. :obama: 343i to trzeba zaorać konkretnie, a zarząd przed sąd za defraudowanie pieniędzy spółki. To może być największe rozczarowanie w historii, bo chyba nigdy jeszcze czołowy developer 1st party nie wywalił się tak mocno na pokazie swojej gry. Może być precedens. No i #Cancel343i dalej aktualne. :lapka: 

Odnośnik do komentarza

Naughty Dog gdy przyszło im robić kontynuację jednej z najlepszych gier poprzedniej generacji, to też powiedziało że muszą skupić się na singlu i nie będzie multi, i wyjebongo od razu mniej roboty, nawet RDR2 debiutowało bez multi.

W przypadku Halo takie zagrywki nie przejdą

2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

oczekiwania dotyczące Halo są przede wszystkim takie by nie okazał się na premierę żółtym gównem na meta.

Mogę się zakładać o konto ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...