Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak ktoś już zagrał w NECROMUNDA HIRED GUN to proszę o jakieś krótkie info czy warto. 

Napaliłem się na ten tytuł i miałem dziś lecieć do sklepu po płytkę... 

Jednak jak zawsze nie doczytałem ale 1 czerwca jest premiera wersji elektronicznej, a płyta dopiero 30 czerwca. 

Raczej czekam na płytę bo później bez bólu odsprzedam jak przejdę grę lub mnie znudzi. 

Jednak jeśli będzie "kozak" to kto wie czy elektronicznej nie KUPIĘ, a zapowiada się w miarę zacnie.... 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, maxoffe napisał:

Panowie jak ktoś już zagrał w NECROMUNDA HIRED GUN to proszę o jakieś krótkie info czy warto. 

Napaliłem się na ten tytuł i miałem dziś lecieć do sklepu po płytkę... 

Jednak jak zawsze nie doczytałem ale 1 czerwca jest premiera wersji elektronicznej, a płyta dopiero 30 czerwca. 

Raczej czekam na płytę bo później bez bólu odsprzedam jak przejdę grę lub mnie znudzi. 

Jednak jeśli będzie "kozak" to kto wie czy elektronicznej nie KUPIĘ, a zapowiada się w miarę zacnie.... 

Wygląda jak gra która szybko wleci do gpu więc nie wiem czy warto kupować. Zresztą zobaczymy jak, oceny bo na trailerach wygląda fajnie. 

Odnośnik do komentarza
19 hours ago, iluck85 said:

360 najlepsza konsola MS do chwili obecnej. Może się to zmienić za kilka lat. Aktualnie numer jeden.

A najlepsze, że technicznie 360 była najgorszą konsolą MS. Na początku totalnie awaryjna, mimo fajnego designu średnio wykonana, nigdy nie tak cicha jak następcy, ale katalog gier, Xbox Live i nadejście HD pozwalały wszystko wybaczyć.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Aleks napisał:

IMG_20210601_173846.thumb.jpg.6cb41da99687aca069574443cddb239e.jpg

 

Ale to jest maleństwo. Zdjęcia tego nie oddają. Zapakowane z najwyższą dbałością. Wszystko świetnie spasowane. Pierwsze wrażenie wyborne. 

 

Ładna podłoga, stylowa. :)

 

 

Skoro masz XsX to Xss wziałeś jako sprzęt mobilny? Do domku letniskowego? Do sypialni? Pytam tak z ciekawości, po prostu. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Mustang napisał:

A najlepsze, że technicznie 360 była najgorszą konsolą MS. Na początku totalnie awaryjna, mimo fajnego designu średnio wykonana, nigdy nie tak cicha jak następcy, ale katalog gier, Xbox Live i nadejście HD pozwalały wszystko wybaczyć.

 

 

Nie tak do końca, bo awaryjność głównie skupia się na ROD. A to była wina wymyślania EU i lutów bez ołowiu. Wiele firm miało z tym problem. Apple z kartami Nvidi, sama Nvidia też miała problem z lutami. 

Czy średnio wykonana? A co tam było średniego? Ja pamiętam średnie otwieranie tej konsoli, bo się męczyłem żeby ją otworzyć. 

Odnośnik do komentarza

Tylko koniec końców 360 padły mi dwie z tych pierwszych partii, potem z One czy Series nie miałem problemów żadnych.

40 minutes ago, iluck85 said:

Czy średnio wykonana? A co tam było średniego? Ja pamiętam średnie otwieranie tej konsoli, bo się męczyłem żeby ją otworzyć. 

Klapki slotów na karty pamięci nie siedziały idealnie równo, zwykle lekko się ruszały. Podobnie klapka przykrywająca porty USB, była słabo zrobiona i wiele konsol miało ją później połamaną. No, ale to sam faceplate. Mój core miał też problem z tacką od napędu, też była nieco krzywa w stosunku do obudowy, wkładałem zgięty kawałek papieru w szczelinę, bo inaczej hałasowała kiedy napęd chodził.

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, PanKamil napisał:

Gry które będą wspierać Dolby vision dalej też będą wspierać hdr10?

 

Rozsądek podpowiada, że tak, bo DV to jednak może nie niszowy, ale zdecydowanie mniej popularny format niż HDR10. Po prostu nie można zostawić większości na lodzie.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Rozsądek podpowiada, że tak, bo DV to jednak może nie niszowy, ale zdecydowanie mniej popularny format niż HDR10. Po prostu nie można zostawić większości na lodzie.

Z tego co można poczytać w necie to dolby vision w branży filmowej rozjeżdża już hdr10+. Ciekawe, że darmowy format zjadany jest przez płatny ale pewnie siedzi za tym silne lobby w Hollywood :newell: zobaczymy jak to się potoczy w giereczkowym świecie.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, knotek napisał:

Och, jako długoletni uzytkownik playstation, z xboksem ostatni romans w czasach X360, to powiem wam, ze zakup XSX jest jak odswiezajacy prysznic w upalny dzien, taka świeżość.

To co obecnie odstawia Sony to kpina z graczy, jak ten debil kupiłem PS5 na premiere, no dupy nie urywa.

Teraz od 2 miesięcy giercuje na XSX i wrociła radość z grania, wróciła moc. Gamepass to jest gamechanger, pad z XSX to jest gamechanger, kultura pracy tej konsoli to jest gamechanger.

Forza Horizon 4 uświadomila mi jaka radośc mogą dawac gry, jak sobie przypomnę ż ekiedyś czekałem na kolejne Gran turismo...ech czlowiek stary był a głupi

No wybaczcie nocne rozkminy, ale musialem sie podzielic ta radoscią :)

Też mam jeszcze 2 konsole, ale główną jest XSX. 

Jednak nie można powiedzieć że z grami PS5 jest do bani bo kilka ciekawych tytułów już wyszło, a i do końca roku też jeszcze coś tam będzie interesującego. 

Każdą z konsol ma swoje większe lub mniejsze wady i zalety, jednak jak pisałem Xbox u mnie gra już pierwsze skrzypce, a pewnie niebawem tylko on zostanie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...