Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam kupować na gamivo a mniejsze wartości jak np 10 reali na mtcgame bo tylko tam są takie nominały. Nigdy nie miałem problemu z tymi serwisami. Łowcy często walą w chuja bo są sponsorowani przez enebe. Polecam sprawdzić czy zwyczajnie na gamivo nie jest taniej. Aha sprawdź kilka przeglądarek i np na komórce bo ceny mogą być różne. Dziwne ale niektórzy tak mają.

Kody przeważnie w koszyku w danym serwisie się dodaje i trzeba czasami odznaczyć jakieś opcje ukrytych kosztów bo nieraz jest zaznaczone np ubezpieczenie transakcji.

Edytowane przez devilbot
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

na gamivo u mnie 100 reali 77zł z kodem BACKJ7 minimalnie taniej. Ale czasmi są kody że wychodzi nawe 64zł za 100 reali na gamivo śledź  na discordzie kanał promocje Velsu często wrzuca kody.

 

G2A kupuj na własne ryzyko, mi się tam zdarzało że sprzedawca zwyczajnie nie miał kodów ale kasę zawsze zwrócili tylko trochę to trwało.

Edytowane przez devilbot
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, czarek250885 napisał:

Już myślałem, że nici z pokazu Hellblade 2, a tu miła niespodzianka i MS zaprasza jutro na 19:00. Duży plusik i oby zrobiło fajne wrażenie. 

Ale to jakieś making of więc cudów bym się nie spodziewał. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Bielik napisał:

Co to za giereczka? Wygląda trochę jak ta ze steam tworzona przez jednego typa. 

W sumie co to ma wspólnego z MS? nie widziałem tam nigdzie loga xbox.

to gra robiona przez jednego typa 

 

i wspólnego z xboxem ma tyle że wychodzi na xboxa i pc 

Odnośnik do komentarza

Po kilku latach kupiłem Xboxa. Series S dokładnie. Dla gamepassa i exów. Jestem meega rozczarowany. Gearsy 4, Doom Eternal wyglądają fatalnie na 65 calach. W samego gamepassa wchodze któryś raz i poza kilkoma grami nic mnie tam nie kręci. Sciągam gram 15 minut i usuwam. Skończyłem Ori 2, w kolejce czeka Yakuza LaD i Gearsy 5, a potem raczej konsole leci do kogoś innego. Tym bardziej, że cena leci na ryj. Za używaną dałem 800 zł.  Z plusów to Quick Resume i konsola jest mała. 

Odnośnik do komentarza

Trochę strzeliłeś sobie zatem w stopę z tym zakupem, bo do tak dużego ekranu, przypuszczam w 4K, Series S się kompletnie nie nadaje ze względu na niską rozdzielczość większości gier. Chociaż akurat Doom Eternal otrzymał kilka dni temu update do 1440p60, więc powinno być daleko od "fatalnie".

 

Druga sprawa, przed zakupem trzeba było przeanalizować w co dokładnie planujesz zagrać i czy biblioteka GP jest wystarczająco bogata żeby cię zadowolić. ;) 

 

Jak nie miałeś okazji, to na pewno spróbuj też pierwsze Ori.

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, juggernaut87 napisał:

Po kilku latach kupiłem Xboxa. Series S dokładnie. Dla gamepassa i exów. Jestem meega rozczarowany. Gearsy 4, Doom Eternal wyglądają fatalnie na 65 calach. W samego gamepassa wchodze któryś raz i poza kilkoma grami nic mnie tam nie kręci. Sciągam gram 15 minut i usuwam. Skończyłem Ori 2, w kolejce czeka Yakuza LaD i Gearsy 5, a potem raczej konsole leci do kogoś innego. Tym bardziej, że cena leci na ryj. Za używaną dałem 800 zł.  Z plusów to Quick Resume i konsola jest mała. 

 

Nie no, spoko, kupić konsole przed sprawdzeniem, co XGP oferuje, a potem narzekanie w necie :reggie:

Edytowane przez Shago
Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem wiele teoretycznie ciekawych exów. Nie ma tego uderzenia jakbyś dorwał sie do biblioteki Sony/Nintendo po kilku latach. Ori 1, Halo, Forze czy Gearsy 1,2,3, Judgement ograłem kilka lat temu.   Series S kupiłem bo była okazja i chciałem się na własnej skórze przekonać w jakiej formie jest Xbox. Wymienić z czasem na XSX to wiadomy plan. Kilka gier przejde na S, biblioteke XGP sprawdzałem przed zakupem, a XSX spokojnie poczeka kilka lat. Na razie sprzedają marzenia. Konsola jest strasznie przehypowana. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...