Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Te typowe ze znaczkiem series x/s i te co dostały update pod sx tylko z wewnętrznej a reszta z poprzedniej generacji w 99proc chodzi ze zwykłego podpiętego. 

Jak jest lista gier w mojej bibliotece to te co musza być na wewnętrznej mają specjalną ikonke i też w sumie nie ma reguły bo np halo mcc mimo wersji series x ostatnio wlaczylem z zewnętrznego dysku.

Edytowane przez devilbot
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, messer88 napisał:

No w sumie tysiak za 1tb które i tak zaraz się zapcha. Na plejce z 500gb jakoś całą generację miałem spokój z miejscem, wszystko przez gejpasa. 

imo chyba lepiej kupic jakis wiekszy wolniejszy  niz ten ssd oficjalny a gierki przerzucac sobie miedzy dyskami 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

Ja tylko przypomnę, że w temacie o dyskach wrzuciłem własne pomiary i "zwykły" zewnętrzny SSD był w (nadal popularniejszych) grach bez patcha pod Series równie wydajny jak pamięć wewnętrzna. Więc takich nawet nie ma po co przerzucać. Równocześnie granie w jakiekolwiek gry z zewnętrznego HDD wydaje mi się bez sensu przez straty na loadingach, więc taki dysk to już tylko na storage, przy czym transfer też będzie gorszy niż z SSD.

Odnośnik do komentarza

Sprawdzę ze stoperem jak wrócę do domu. Ale tak naprawdę to jak często będziecie przerzucać. Pójdziesz zrobić herbatę i będzie.

 

Edit: nie chce mi się sprawdzać że stoperem bo na bank ktoś już to zrobił i wrzucił na youtube 

Znalazłem w necie np Assasin Creed origins 2m 18 sec z SSD na wewnętrzny. Szybko. Z HDD 7min 48sec.

 

 

 

 

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, pawelgr5 napisał:

Jeśli już koniecznie dysk magnetyczny to nie rób błędu i nie bierz 2.5".

Ja wiem że jest mniejszy, poręczniejszy i nie wymaga dodatkowego zasilania ale jest b. Wolny... 

Jak już to weź 3.5" i tak przecież będzie stał obok konsoli to nie musi być mały, a i pewnie dodatkowy zasilacz problemu nie zrobi. 

Jednak będziesz miał wyższe transfery, a to na pewno będzie dużym plusem jak będziesz przeżucał gry z jednego na drugi. 

Odnośnik do komentarza

Na podstronie gdzie są zazwyczaj refundy na samym dole jest sekcja 'żadne z powyższych nie ma zastosowania bla bla bla' i tam możesz przejść do formularza zwrotów gdzie 'ręcznie' wpisujesz za jaką gierkę chcesz hajs. Też przez jakiś miesiąc nie mogłem nic zrefundować - tym sposobem się udawało, a po jakimś czasie lista gierek sama wróciła.

 

706046883_Zrzutekranu2021-06-29o16_08_04.thumb.png.7da96c0367c339b21be364538aed1ffc.png

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...