Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę uważam że gra w chmurze to nie dla mnie. Nie trolluje i nigdy tego nie robiłem. Lubię responsywność i szybkie zręcznościowe gry.

 

Kurwa co za forum. Xbox to moja główna konsola w tej generacji i spełnia moje oczekiwania w 99proc ale broń boże napisać źle o jakiejś usłudze ms to zwyzywaja od trola.

Edytowane przez devilbot
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, devilbot napisał:

Tak to jest fajna ciekawostka, nic więcej. Każdy z nas spróbuje ale nie bedzie tak grał. Szanujmy się.

  

30 minut temu, devilbot napisał:

Naprawdę uważam że gra w chmurze to nie dla mnie.

 

30 minut temu, devilbot napisał:

Kurwa co za forum.

 

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Te posty, ukrywające spierdolinę mózgowego cw to już za mało, żeby siedzieć w głównym śmietnisku betoniarii, to niee, mało mi jeszcze, muszę poza betonem uskuteczniać ukryte cw, no gardzę. Nie po to czytam betoniarnię, bo tam to można syfić, żebym miał jeszcze jakiś chlew poza nim oglądać. 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
3 godziny temu, GearsUp napisał:

 

pełnej wstecznej kompatybilności

 

A nie czekaj przecież jest Haptic Feedback :dynia:

Z tą wsteczną to tak nie do końca bo jest wiele świetnych gierek, których nie ma jak ograć na xsx i dlatego zmuszony byłem ostatnio do garbienia się jak zwierzę na taborecie przed klawiaturą. 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
4 minuty temu, Ukukuki napisał:

 

Nie masz pada od xboxa?

Mam 3 ale akurat te gierki, które ostatnio ogrywałem to same stare fpsy i jeszcze max payne 3 więc nawet nie wiem czy pada obsługują. No ten max to tak ale już po kilku tytułach przyzwyczaiłem się do pctowego kombo. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Wczoraj nie miałem czasu odpowiedzieć i pomyślałem, że jednak nie zrozumiałem tematu - wychodzi na to, że tutaj można tylko chwalić i pisać same plusy o Xboxie.

Ale tak poczytałem kolejne posty, zobaczyłem, że nawet dostałem minusy za zadanie pytania także miałem przeprosić, ale przeprosin jednak nie będzie, bo z ludżmi w tym temacie jest coś nie tak.

 

Historia Xboxa od początku do dziś każdemu siedzącemu w temacie jest znana. Co Microsoft w końcu sobie zbudował (pierwszy Xbox i początki 360-ki) tak to szybko rozpierdzielił (wprowadzenie Kinecta i olanie graczy którzy częściej grają niż tylko w niedzielę) i do teraz podnieść się nie może. 

3 generacje i zawsze ostatnia pozycja wśród konsol. Rok po premierze i jeden ex i to jeszcze słaby.

 

Ja wiem, że będziecie bronić brzydkiego Spencera, bo wam buble rozdaje za kilka złotych, ale nie znaczy to, że każdy da się na to nabierać.

Dostałem minusy za napisanie swoich przemyśleń, ale jakbym napisał dla przykładu - ''Ale Xbox jeeedzie, przyszłość będzie jeszcze lepsza!! Uwielbiam Spencera!'' to jestem pewny, że wpadłyby plusiki. 

 

Ktoś tu piszę, że i tak nie da się Ciebie przekonać i tak kupisz PS5. Mnie przekonują gry i nie mówię tu tylko o multiplatformach, a jeśli chodzi o gry to Microsoft od połowy generacji 360-ki do dziś jest biedny w tym temacie. 

 

Mamy rok prawie po premierze a posiadacze Xboxa grają tylko w stare gry z boostem. 

 

Dodam jeszcze, że sądzę, że przyjdą lepsze dni dla posiadaczy Microsoftu, ale na to sobie jeszcze poczekamy. I mam nadzieję, że te wszystkie exy które w końcu wyjdą będą nowymi mocnymi seriami, a nie pośmiewiskiem 6/10. 

 

Szkoda, że w tym temacie sami fanboye i nie można podyskutować, bo gdy ktoś tylko się żle wypowie to od razu płacz, że troll robi jakieś wojny. Polecam tak jak ja - być obiektywnym i sprawiedliwie patrzeć na obie konsole, bo tak to śmiesznie wyglądacie obruszając się jak 15-to latkowie gdy ktoś zrzuci bomby prawdy na małego Spencera.

 

 

 

 

 

Edytowane przez Jordanensis
  • Minusik 10
Odnośnik do komentarza

co do posta Jordanenisa to szczerze przyznam że nie mi się nie chcę dyskutować, jeśli ktoś uważa że w Game Passie" rozdają buble za kilka złotych" czy że "rok po premierze będzie jeden ex i jeszcze słaby" (domyślam się że musi chodzić o Forze Horizon, Halo Infinite, albo Flight Simulator), to uważam że trudno tu o jakieś pole do merytorycznej dyskusji.

Odnośnik do komentarza

Chodziło mi o te Gyrosy z boostem. Czyli to co mamy w tej chwili. 

 

ASX luzik, niema co się sprzeczać. To jest temat posiadaczy XSX i XSS, więc moja opinia nic tutaj nie zmiani, a mi nie zależy aby ktoś nagle przestał lubić Microsoft. Jednak jak popatrzysz sprawiedliwie od początku to zauważysz, że zamiast napisać, że tutaj nie dyskutujemy na temat jednej konsoli nad drugą - to dostawałem tylko minusy. 

Skąd mogłem wiedzieć. Chciałem tylko podyskutować o tym. Miałem każdą konsole Microsoftu, a w czasach ich pierwszej konsoli byłem ich fanboyem i musiałem wojować z każdym znajomym, bo wtedy oprócz mnie każdy miał u mnie Plejki. 

XSX też u mnie wyląduje, ale przecież nie znaczy to, że mam tą konsolę tylko chwalić. 

Jednak niema co drążyć. Ja nie zamierzam atakować Xboxa w tym temacie, ani nigdzie indziej.

 

Odnośnik do komentarza

Dobra, ludzie, ale już nie ma co karmić trolla. Połączmy kropki:

  • jorda cośtam założył konto dzień po banach dla kamilka, spermatello i schabka
  • od razu zaczął pisać w temacie stalkera robiąc zaczepki, gubiąc się w zeznaniach (gram na premierę w każdą grę, potrzebuję xboxa? poczekam)
  • GOŚĆ MA JEROMA W AVKU, tak na chłopski rozum, jaka jest szansa, że ktoś w sieci znajduje randomowe zdjęcie jakiegoś gościa i wrzuca je akurat na tym forum
  • pisze zachowawczo, ale wie ocb

 

No ludzie, ale tutaj to już k,rwa walcem, walcem, tylko walcem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...