Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, SnoD napisał:

Liczę, że w perspektywie czasu uda się uwolnić niektóre ze studiów od klepania CoD'a.

 

Myślę, że w ogóle przystopują z corocznym CoDem i będzie ostatecznie wychodzić co 2 lata, bo już zjada swój ogon.

Każda odsłona jest inna i robiona przez inny team. To, ze jednym wychodzi to lepiej a innym gorzej, to już inna sprawa, no cóż życie. 

Na dobrą s MW2019, Cold War to dwie totalnie różniące się gry, a między nimi był tyło rok różnicy. 

Dla mnie CoD wychodzi co 3 lata :lapka:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Qbon napisał:

A fanatycy Xboxa się ciesza i co gorsza pochwalają tego rodzaju praktyki chociaż z czasem uderzy to w każdego. Nie wierze po prostu, że ludzie nie widzą do czego to zmierza a zmierza do monopolizacji na rynku gamingowym, co za jakiś czas odbije się na nim fatalnie. Niestety ale to co wyczynia ten hipokryta spencer razem ze swoją firmą ze zdrowa konkurencja nie ma absolutnie nic wspólnego. Własnych, dobrych gier nie potrafimy robić to kupujemy dużych wydawców z gotowymi IP.

Z abonamentami to akurat nie mam nic przeciwko monopolowi. Jeśli chodzi o filmy/seriale to wkurwia mnie niemiłosiernie, że netflix nie wystarcza i żeby obejrzeć rzecz x muszę kupić hbo, y disneya, z amazona, a to dopiero czubek góry lodowej bo są jeszcze cda i inne gówna.
Z systemami operacyjnymi to % na rynku ms ma praktycznie monopol i nic złego się nie dzieje(piwnica ma swoje miliardy kerneli linuxa, a oskarki mac osa).

Prezesi sony to dzisiaj pewnie będą najebani baka mitai spiewac placzac.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, 20inchDT napisał:

Toys for bob zostanie uwolnione i zrobi Banjo 

No rzadko się z Panem zgadzam, ale piękna wizja.


Pisał to już chyba Bigby, ale przejęcie to naprawdę szansa na to że Acti zacznie robić lepsze i więcej różnorodnych gierek. Dla mnie jak najbardziej na plus ruch. 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Qbon napisał:

A fanatycy Xboxa się ciesza i co gorsza pochwalają tego rodzaju praktyki chociaż z czasem uderzy to w każdego. Nie wierze po prostu, że ludzie nie widzą do czego to zmierza a zmierza do monopolizacji na rynku gamingowym, co za jakiś czas odbije się na nim fatalnie. Niestety ale to co wyczynia ten hipokryta spencer razem ze swoją firmą ze zdrowa konkurencja nie ma absolutnie nic wspólnego. Własnych, dobrych gier nie potrafimy robić to kupujemy dużych wydawców z gotowymi IP.

No zły Microsoft, bardzo zły. Natomiast gierki za 349 zł + patch za 50 + dlc za 109 to już jest jak najbardziej pro konsumencka polityka. Iksde. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, balon napisał:

No rzadko się z Panem zgadzam, ale piękna wizja.


Pisał to już chyba Bigby, ale przejęcie to naprawdę szansa na to że Acti zacznie robić lepsze i więcej różnorodnych gierek. Dla mnie jak najbardziej na plus ruch. 

 

 

W portfolio Xboxa brakuje gier dla najmłodszych, o czym chyba nawet Spencer swego czasu wspominał. Mają teraz Spyro i Crasha, do tego wystarczająco dużo studiów żeby w końcu tego Banjo przywrócić.

 

Wierzę. ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Biznesowo jest to bardzo dobry zakup, bo 3 gry generują ogromne przychody, ale patrząc co ostatnio acti wydaje, to zakup bethesdy dla mnie, gracza, był znacznie bardziej wartościowy.

Jedyna moja prośba, to world of warcraft na konsole i może abonament w gp, tak, wiem, że nierealne smile.gif

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Hubert249 napisał:

No zły Microsoft, bardzo zły. Natomiast gierki za 349 zł + patch za 50 + dlc za 109 to już jest jak najbardziej pro konsumencka polityka. Iksde. 

Nie wiem co ma jedno do drugiego no ale ok. Poza tym napisałem dalej, że Sony się przyda kubeł zimnej wody na łeb, bo nic nie robią już od dłuższego czasu, totalna pasywnośc w jakimkolwiek działaniu, masa decyzji niezrozumiałych z punktu widzenia społeczności, także sami sobie winni. Nie będzie czegoś co chcę na pleju to ogram na xboxie, ja problemu nie widzę, widzę jedynie problem długofalowy dla całej branży w związku z takimi praktykami.

Odnośnik do komentarza

Aż mi się przypomniał ostatni wywiad Spencera i temat Activision:

 

Cytat

When asked to describe how exactly Xbox has changed its business practices with Activision, Spencer stated he couldn’t publicly discuss specifics, only saying, We have changed how we do certain things with them, and they’re aware of that.

 LOOOL. :dynia:

 

darth-vader-alter-the-deal.gif

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Qbon napisał:

Nie wiem co ma jedno do drugiego no ale ok. Poza tym napisałem dalej, że Sony się przyda kubeł zimnej wody na łeb, bo nic nie robią już od dłuższego czasu, totalna pasywnośc w jakimkolwiek działaniu, masa decyzji niezrozumiałych z punktu widzenia społeczności, także sami sobie winni. Nie będzie czegoś co chcę na pleju to ogram na xboxie, ja problemu nie widzę, widzę jedynie problem długofalowy dla całej branży w związku z takimi praktykami.

 

Nie no wiesz, całe Sony ma kapitalizację giełdową na poziomie 154 miliardów dolarów, a Microsoft chyba ponad 2 biliony. Realnie to sobie uja mogą zrobić obecnie, bo w każdym przypadku Microsoft ich wciąga nosem.

 

Największy błąd to chyba został przez Sony popełniony nie teraz czy w ostatnich 1-2 latach, ale jeszcze w czasach PS4, gdy Micro ze swoją gamingową pozycją był mocno w odwrocie. Wtedy trzeba było wykupywać studia, nie pozbywać się takiego Ready at Dawn czy innych. Teraz jak już sama góra Microsoftu zaciera rączki na gaming to już w zasadzie nikt ich nie może powstrzymać. 

 

No chyba, że cała gamingowa Japonia łączy się w jakiegoś megazorda i walczą Amerykanami, a jak nie to biała flaga i tylko wydawać gry na Xboxy. ;) 

Edytowane przez Cedric
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...