Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu o tych zmianach w XGS i tym, że od następnego roku/E3 to będzie już zaorane słyszy się od 2018. Chyba dosłownie każdy, niezależnie od strony, ma dość obiecanek i czeka na efekty, a że MS nie ma jakiś wielkich sukcesów na polu gier od prawie dekady to i oczekiwania są wieksze. Czyta się o tych projektach, zapowiedziach i współpracach, a na razie największym wydarzeniem na Xboxie jest kupno kolejnego wydawcy.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, creatinfreak napisał:

Kurwa grajcie w multiplatformy bądź na innych konsolach skoro na xboxie tak źle. Typowe Polaczki tylko marudzą co chwilę. 


Na rynku z trzema wielkimi dobrze jak są gry od całej trójki.

 

:lapka:

Odnośnik do komentarza

Paolo przestań już stękać. Stworzenie dzisiaj wysokobudżetowej produkcji to bite 5 lat i to bez opóźnień związanych z Covid i to mając działającego już dewelopera. Te gry będą powoli wychodzić od 2023 r. i już są zapowiedziane przynajmniej 3 od wewnętrznych studiów MS na przyszły rok. I to o 3 więcej od Sony, bo na chwilę obecną chyba żadne studio Sony nie ma zaplanowanej premiery na przyszły rok, więc mają generalnie ten sam problem co MS.

 

Stworzenie nowego studia w JP? Dobre sobie. W Europie i USA gdzie rynek jest bardziej płynny każdy większy deweloper ma obecnie od kilkunastu do kilkudziesięciu wolnych wakatów, które obsadzają miesiącami jak nie latami.

 

Dzisiaj, realnie, stworzenie studia + realizacja dużego projektu, to jest kwestia 7-8 lat. 

 

Rynek pracy w gamingu wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze 5 lat temu.

Odnośnik do komentarza

Mówiłem że ten temat wraca jak bumerang co kilka tygodni.

 

- Gdzie są gry?

- Będą w 2023, niektóre jeszcze później, takie realia.

- Gdzie są gry?

- Będą w 2023, niektóre jeszcze później, takie realia.

- No ale miały być gry, gdzie są?

- 2023, większość jeszcze później.

 

Tak nonstop. Potem człowiek wysmaruje posta, który dokładnie przedstawia sytuację poszczególnych studiów, jakie są potencjalne plany, dlaczego zakładania nowych studiów jest jeszcze trudniejsze niż kiedyś. Myślisz sobie, no teraz to zrozumieją.

 

I jaka odpowiedź za tydzień/dwa/miesiąc, gdy sprawa trochę przycichnie?

 

6uvulg.jpg

 

 

 

Że też wam się chce.

Edytowane przez Bigby
  • Plusik 2
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Moldar napisał:

Założyli the intiative i wyszło jak wyszło :reggie:

 

Tak to zawsze prawie wygląda i nie chodzi tu o the intiative, za duże ryzyko, nie opłaca się lepiej kupić już zbudowane studio bo dobre studio buduje się latami 

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Bigby napisał:

- Gdzie są gry?

- Będą w 2023, niektóre jeszcze później, takie realia.

- Gdzie są gry?

- Będą w 2023, niektóre jeszcze później, takie realia.

- No ale miały być gry, gdzie są?

- 2023, większość jeszcze później.

 

Jakbym nie czytał tego od 2017 to pewnie bym uwierzył. Wiesz kiedy przestaniesz widzieć takie posty? Jak faktycznie MS zacznie dostarczać AAA raz na kwartał.

 

tylko tyle i aż tyle

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Jakbym nie czytał tego od 2017 to pewnie bym uwierzył. Wiesz kiedy przestaniesz widzieć takie posty? Jak faktycznie MS zacznie dostarczać AAA raz na kwartał.

 

tylko tyle i aż tyle

 

I rozpisałem kiedy tego się mniej więcej spodziewać i jak trudne jest to zadanie w obecnych czasach.

 

Teraz pytanie, czy jesteś w stanie dalej cierpliwie czekać czy wysiadasz z tego pociągu. 

 

 

Ja mam do ogrania tyle gier w tym roku i następnych latach, że szczerze mówiąc mi te exy koło roziego latają. Mogą się pojawić nawet za 5 lat.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak poza tematem, można jakoś ominąć ściąganie łatek przed odpaleniem gry? Tak jest na wszystkich pozostałych platformach a tutaj nie widzę takiej opcji.
 

W mieszkaniu zostawiłem komputer a XSX mam teraz u rodziców i tam jest trochę wolniejszy net i średnio mi się chce dwie godziny czekać na pobranie kilkudziesięciu GB.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Ukukuki napisał:

Tak poza tematem, można jakoś ominąć ściąganie łatek przed odpaleniem gry? Tak jest na wszystkich pozostałych platformach a tutaj nie widzę takiej opcji.
 

W mieszkaniu zostawiłem komputer a XSX mam teraz u rodziców i tam jest trochę wolniejszy net i średnio mi się chce dwie godziny czekać na pobranie kilkudziesięciu GB.

Jedyna opcja to chyba przełączenie konsoli w tryb offline i potem uruchomienie gry.

Też mnie to strasznie irytuje, na innych konsolach można normalnie grać bez ściągania patchy, tylko na xboxach jakieś chińskie kombinacje

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...