Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym powiedział, że mieli 5 gier w produkcji, których nigdy nie zapowiedzieli, ale 4 skasowali. Brzmiałoby bardziej dramatycznie ;) 

 

Sporo pomagają/pomagali innym studiom w kwestiach technologicznych, niech robią te Girsy, może nie będzie trzeba czekać 6 lat na koniec trylogii.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ASX napisał:

Niepokojące bo może Kamil chciał sobie ściągnąć pudełko gry na Xboxa z Brazylii, a teraz  mogą zabrać mu tę możliwość

Spokojnie, zaraz będzie Polska. Ale wiadomo, to prokonsumenckie i dobre dla branzy;) na co komu konkurencja wśród dystrybutorów gier.

Edytowane przez PanKamil
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Na rynku PC jest duża konkurencja bo w przeciwieństwie do konsol to otwarta platforma, na której funkcjonują obok siebie wiele różnych sklepów cyfrowych.

 

Natomiast kupując konsole zmuszeni jesteśmy kupować gry tylko z jednej dystrybucji. Co prawda istnieją też sklepy cyfrowe odsprzedajace klucze do gier na konsole jak cdkeys czy eneba, ale to trochę co innego bo nie pochodzą z oficjalnej dystrybucji.

 

Tak czy inaczej, jeśli to prawda że w Brazylii znikną pudełka to słabo. Zawsze lepiej jest mieć wybór. Chociaż ja osobiście odkąd kupiłem XSX ponad dwa lata temu skorzystałem z tego napędu dwa razy, więc nawet gdyby pudełka z grami zniknęły jutro to  szczerze mówiąc bym tego nie odczuł.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli dzisiaj kupię jakąś grę na GBA z 2001 to będę miał pewność, że będzie działać. Gier cyfrowych które kupiłem na 3DSa nie zobaczę zapewne nigdy, nie wiem czy tak samo nie będzie z cyfrówkami ze Switcha. Wygoda dystrybucji cyfrowej jest zgubna, ale polukrowana abonamentami i promkami więc wydaje się być super. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Jeśli dzisiaj kupię jakąś grę na GBA z 2001 to będę miał pewność, że będzie działać

 

No chyba ,że bateria wyleje :notlikethis:

53 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Gier cyfrowych które kupiłem na 3DSa nie zobaczę zapewne nigdy, nie wiem czy tak samo nie będzie z cyfrówkami ze Switcha.

 

Jeśli pozbędziesz się konsoli albo padnie za 10 lat to tak, jest to prawda. 

 

54 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Wygoda dystrybucji cyfrowej jest zgubna, ale polukrowana abonamentami i promkami więc wydaje się być super. 

 

GoG jest wzorem dla mnie jeśli chodzi o cyfrowa dystrybucję. Ubolewam ,że czegoś takiego nie ma dla filmów. 

Odnośnik do komentarza
23 minutes ago, Ukukuki said:

 

No chyba ,że bateria wyleje :notlikethis:

 

Jeśli pozbędziesz się konsoli albo padnie za 10 lat to tak, jest to prawda. 

 

 

GoG jest wzorem dla mnie jeśli chodzi o cyfrowa dystrybucję. Ubolewam ,że czegoś takiego nie ma dla filmów. 

Dla filmów jest Zatoka.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Jeśli dzisiaj kupię jakąś grę na GBA z 2001 to będę miał pewność, że będzie działać. Gier cyfrowych które kupiłem na 3DSa nie zobaczę zapewne nigdy, nie wiem czy tak samo nie będzie z cyfrówkami ze Switcha. Wygoda dystrybucji cyfrowej jest zgubna, ale polukrowana abonamentami i promkami więc wydaje się być super. 

Tylko że to dział xboxa więc to co się kupiło na one jest dostępne na series x i będzie dostępne na następnej generacji. Tylko Nintendo zmienia store co generację.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, dee napisał:

Patrzcie na rynek PC, Steam zabił gaming pecetowy :sonkassie:

No tylko ze do stema możesz kupic klucze na tryliardzie stron, tak jak pisze ASX - otwarta platforma powoduje, że kupujesz grę tam gdzie jest najtaniej, dodatkowo masz tyle luncherów że większość gier możesz spokojnie ogrywać w abonamentach - czy to MS, EA, Ubi itp.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...