Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję przypomnienia i porady:

Konto A-moje konto z sejwami

Konto B-Game Pass

żeby grać na koncie A w gry z GP muszę ustawić konto B jako domowe?Bo teraz za każdym włączeniem muszę się zalogować na B i przelogować na A.Czy może  to chodzi o logowanie instant? Musiałem reset zrobić i nie pamiętam jak to ustawione miałem .

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Do wstecznej raczej nic nowego nie wpadnie, bo MS chyba zawiesił już rozszerzanie tego katalogu. Dużo staroci niestety ma wygaśnięte prawa do muzyki, więc legalnie się tego nie da ogarnąć.

Ja liczę, że kiedyś tam wpadną wszystkie starsze cody, bo bym sobie pyknął w kampanie takie idealne 4-5h na normal, a mam pewnie z 10 części do nadrobienia, bo zatrzymałem się na black ops.

Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, że po tym ostatnim update systemu wszystko jakoś wolniej działa. Już wcześniej np podczas pobierania aktualizacji do gier system potrafił zamulić, ale teraz jest masakra i raz nawet miałem tak, że musiałem zrestartować konsolę, żeby zaczęła odpowiadać. Tak samo po raz pierwszy zdarzyło się, że po włączeniu gry w quick resume ta sie po prostu scrashowała. Zauważyliście coś takiego u siebie? 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem dokładnie od kiedy, ale już jakiś czas menu potrafi się przywiesić. Dlatego wczoraj zrobiłem reset konsoli. A w najbliższych dniach planuje rozebrać, wyczyścić i zmienić pastę. W końcu od premiery już 3 lata i pewnie trochę brudu się tam zagnieździło.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, SnoD napisał:

 

Teraz będą clickbaity o tym kogo MS kupi jako następnych ;)

To mi nie przeszkadza bo moge sobie pogdybac o tym co mi do GP wleci :D. Ja mialem dosyc tej dramy Jimbo i hipokryzji Sony. 2 lata przeciagania liny i pierdolenia o tym ze ktos chce zniszczyc branze a przeciez wiadomo ze wszyscy gracze to zwykle pazerne kurwy i nikt tu nie jest tym dobrym.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...