Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

 

oficjalnie

 

 

Cytat

Ninja Theory take us behind the scenes at their studio in Cambridge to give us some insight on how they are crafting Senua’s Saga: Hellblade II. The team will speak to the ambition and meticulous care involved in creating Senua’s journey of survival.

kolejne wideo zza kulis  :sapek:

Cytat

The team at Obsidian will share the first deep dive into the gameplay experience fans can expect in Avowed

deep dive into gameplay:banderas:

Odnośnik do komentarza
Cytat

We’ll visit MachineGames in Sweden to check in on their Indiana Jones game, swing by Obsidian’s Irvine offices to see more from Avowed, head to Oxide Games’ Maryland home to learn about Ara: History Untold, and take a trip to Cambridge, England to see Senua’s Saga: Hellblade II from Ninja Theory.

Indiany Jonesa to się w ogóle nie spodziewałem. Trochę jaranko. 

Odnośnik do komentarza

Uncharted 5 szybko (o ile w ogóle) nie dostaniemy. Więc cała nadzieja w Indym. 

19 minut temu, drozdu7 napisał:

Jeśli to jest zestawienie na ten rok (jeśli chodzi o te największe gry) to na papierze wygląda to świetnie

Brakuje jeszcze Call od Duty które jest corocznym pewniakiem :lapka:

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ASX napisał:

Brakuje jeszcze Call od Duty które jest corocznym pewniakiem

No to też. I pewnie ze dwie mniejsze premiery.

 

Dlatego tak jak mówię, na papierze MS ma potężne argumenty by w tej walce na exy nawiązać walkę z Sony. Bo tych studiów mają tyle, że 3 duże gry mogą wypuszcza a reszta może sobie w spokoju dłubać .

Tylko wiadomo, nad tym ktoś musi panować i stać z batem bo inaczej wychodzą klopsy jak Redfall.

 

Ciekawi mnie dlugofalowa strategia Xboxa, bo te doniesienia o przenoszeniu Hi Fi Rush i Sea of Thieves na inne platformy zastanawiają, co to ma na celu w tym momencie 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, zloto napisał:

Przecież to będzie fps w setingu odkrywcę xD

Więc każdy z was u góry będzie rozczarowany, bo ani platformówka, ani trzecioosobowy akcyjniak.

 

FPS Indiana Jones ->50%

Uncharted/Lara style TPP -> 30%

Przygodówka point and click -> 10%

Turowa strategia -> 5%

Soulslike metroidvania -> 5%

 

:)

Takie typy

 

 

Do 18.01 jeszcze 9 dni, na pewno wycieknie :):)

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, drozdu7 napisał:

No to też. I pewnie ze dwie mniejsze premiery.

 

Dlatego tak jak mówię, na papierze MS ma potężne argumenty by w tej walce na exy nawiązać walkę z Sony. Bo tych studiów mają tyle, że 3 duże gry mogą wypuszcza a reszta może sobie w spokoju dłubać .

Tylko wiadomo, nad tym ktoś musi panować i stać z batem bo inaczej wychodzą klopsy jak Redfall.

 

Ciekawi mnie dlugofalowa strategia Xboxa, bo te doniesienia o przenoszeniu Hi Fi Rush i Sea of Thieves na inne platformy zastanawiają, co to ma na celu w tym momencie 

Badanie rynku.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Daffy napisał:

Ja trzymam kciuki by Indiana Jones to był taki uncharted5 od Microsoftu

 

 

Ficuś ten Indiana według przecieków jest robiony przez połowę studia czyli kilkadziesiąt osób i jeśli premiera w tym roku a do dziś nic nie widzieliśmy to będzie mniejszy projekt, to może być nawet platformówka 2.5D 

 

Na 100% to nie będzie gra kalibru Tomb Rajder co nie znaczy że to źle.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Daddy napisał:

Ficuś ten Indiana według przecieków jest robiony przez połowę studia czyli kilkadziesiąt osób i jeśli premiera w tym roku a do dziś nic nie widzieliśmy to będzie mniejszy projekt, to może być nawet platformówka 2.5D 

 

Na 100% to nie będzie gra kalibru Tomb Rajder co nie znaczy że to źle.

Akurat w przypadku takiej marki jak Indy mniejsza gra choćby nie wiem jak dobra będzie wg mnie odebrana po raz kolejny jako porażka 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...