Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Po tak krótki video ciezko powiedzieć. W deusie było podczas przylegania do sciany jak sie człowiek skradał i nie wkurwiało. Mnie ta gra troche jara. Zapowiada sie ze nie bedzie to open world. Jest opcja na fajną przygodę pewnie w okolicach 15h. Za mało takich liniowych gierek dziś wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Teraz, XM. napisał:

Ale przy bujaniu się na linie uważasz, że to dobry motyw?

Może wyjść dziwnie, ale zobaczymy, wydaje mi się, że za wszelką cenę chcą eksponować Harrisona, a nie mieli możliwości w miarę szybko zrobienia TPP przez brak doświadczenia. 

 

Generalnie z tego pokazu to i tak najlepsza gierka, szkoda, że ta niespodzianka z Jp to Vision of Mana, gra która już dawno była zapowiedziana na inne platformy...

Odnośnik do komentarza

Todd executive producerem, druga strong female protagonistka, FPP przechodzące w TPP (na chuj), animacje rodem z moda do Fallouta i Troy Baker jako Harrison Ford, szykuje się nam hit :reggie:

Teraz, KrYcHu_89 napisał:

a, a nie mieli możliwości w miarę szybko zrobienia TPP przez brak doświadczenia. 

Gdyby tylko istniały takie studia, które robiły FPSy, a potem zrobiły gry w TPP, i to bardzo dobre... Ach, marzenie.

  • Plusik 2
  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza

Czekam mocno na Avowed, bo lubie Obsidian. Senua na drugim miejscu bo na drugie Ryse sie nie doczekam. Ara też sprawdzę. Indiana ani mnie nie grzeje, ani ziębi.

 

Najwieksze minusy imprezy - to japońskie gówno zamiast FF XIV i Indiana w FPP. Tak jak Sony się uwzięło i robi cinematiki TPP tak MS idzie im w zaparte i robi wszędzie te jebane FPP.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Hubert249 napisał:

@ASX jak tam podobało się :CoolStoryBro:

Generalnie tak. Skłamałbym jakbym napisał że mi się nie podobało.

 

Indiana Jones wyglada się świetnie, ale żałuję że nie ma kamery z trzeciej osoby. 

Hellblade 2 graficznie wiadomo kozak, ale mam obawy co do gameplay.

Avowed z kolei mam wrażenie że wyładniał  graficznie od ostarniego pokazu, a tak poza tym zapowiada się na klasycznego rpga od Obsidianu. No i niestety walka na tym gameplayu wyglądała drewniane 

Najsłabiej wypadła ARA bo wygląda na klon Cywilizacji w nieco innej bardziej realistycznej grafice i kilkoma dodatkowymi ficzerami.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Szermac napisał:

Cytując klasyka, powinni zacząć robić z widokiem od przodu

Ta, i zaraz ktoś by marudził, że tylko kopiują po tuzach gamingu z Groove Street Games :ragus:

images.jpg.9e95e58ce134402c999f6afaef44c00d.jpg

 

A sam pokaz tak trochę meh. Chińszczyzna od SE mnie nie jara w ogóle, więc skip. Ara podobnie - nie do końca mój gatunek, ciężko mi się jarać klonem Civki jak w Civkę nie umiem grać i zawsze siedzę trzy epoki do tyłu za AI (a chciałbym się nauczyć, bo wygląda fajnie :( ). Hellblade dla graficzki się pyknie podobnie jak jedynkę, Avowed typóweczka do abonamentu ale jeszcze nie skreślam, może wyjdzie co fajnego z tego. Indiana najlepszy punkt tego pokazu, liczę na fajne action adventure po tym co pokazano. Ogółem dałbym 5/10 całości, dwie gry zupełnie nie dla mnie, dwie takie do pyknięcia od biedy i jedna z potencjałem to trochę za mało, żeby robić pod siebie. Po rewelacyjnym 2023 znów chyba będzie rok przejściowy z kilkoma świetnymi tytułami, ale bez masakry miesiąc po miesiącu. Przynajmniej portfel trochę odpocznie :)

Odnośnik do komentarza

Dobry pokaz gier, na plus

- avowed, wygląda fajnie i nieźle to wyładniało przez 7mc, teraz mają kolejne 10mc żeby ogarnąć drewno

- hellblade 2  to będzie audiowizualna uczta i już w maju :obama:

- indiana fucking jones, obawiałem się popierdółki lub klona uncharted i łapania się co 10m krawędzi (holy crap!) a wygląda to świetnie, chociaż nie jestem do końca przekonany do widoku fpp 

- premiery w tym roku

 

na minus:

- ara, wtf

- te kolorowe żelki od SE

- brak zapowiedzi na sonke 

 

1 minutę temu, SnoD napisał:

Bardzo solidny pokaz, 4 zupełnie różne gry teoretycznie na ten rok, a gdzieś tam jeszcze Towerborne.

i MFS2024 :lapka:  

Odnośnik do komentarza

Jak zachwyty są nawet na klaperskim PPE to wiesz, że pokaz się udał. MS postawił na coś czego potrzebował od czasu HaloForzaGearsów - różnorodności gatunkowej. W dodatku poprawiła się komunikacja między Xboxem, a graczami i mamy regularne update’y z tym co się pichci + duży pokaz w czerwcu. Gry sypią się jak z rękawa, a wszystko ograć można bez wychodzenia z domu za cenę dwóch paczek fajek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...