Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, iluck85 napisał:

Jakbyś miał jego funkcję, to też byś się ulał- od stresu :D 

 

w sensie jakbym byl pracownikiem, a nie prezesem? :gigabeta:

Co on wie o stresie, straci swoj hajs? Pojdzie do EA ze swoimi chybionymi pomyslami albo bedzie sprzedawal czajniki w Philipsie.

Jak tylko dostal sie do koryta, od razu mowilem, ze to jest czlowiek ktory zniszczy marke.

Odnośnik do komentarza

Dobra, można się rozejść. Jak jeszcze raz zobaczę te wasze osrane insajderski twity o upadku i zmianie polityki xboxa, to(pipi) do waszych ryjców. (pipi)ć w końcu z takimi twitami, po(pipi)anymi randomami i (pipi)a (pipi) wie jakimi jeszcze debilami się interesujecie i followujecie. TWITTWER (pipi)A TWOJA STARA MAĆ. 

  • Haha 3
  • This 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, pawelgr5 napisał:

Tak jak było mówione. Dziś 4, nie najważniejsze, ale jednak byłe exy a za jakis rok czy dwa dalej (pipi)enie, że exy juz nie mają znaczenia bo ten model to przeszłość. Na dziś nic sie nie zmienia dla takich ludzi jak ja.

dokjładnie, jaki był płacz, że sony się kończy i fanatycy marki gotowali się ze złości, a teraz każdy kolejny tytuł z ps na pc nie zmienia nic, nikogo to nie grzeje jakoś mocniej

Odnośnik do komentarza
Teraz, Shen napisał:

Oczywiste było, że nie ma możliwości zrobić portów wszystkich gier jednocześnie. To trzeba na spokojnie, jak się będzie opłacać, to będą kolejne. :)

Czyli co Shen, dalej zamierzasz czekać  na to Hellblade 2 na Plejke? :niki:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Shen napisał:

Oczywiście, wyjdzie predzej czy pozniej.

No to

morgan-freeman-good-luck.gif

 

Do cierpliwych świat należy

 

1 minutę temu, Lukas_AT napisał:

Community driven games - czyli pewnie plotka o Sea of Thieves sie sprawdzi. :) Ciekawe jaka to druga gra.

Sea of Thieves, Pentiment, HiFi Rush, czwarta gra nie wiadoma

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Rash napisał:

I oriego jeszcze. Ograłoby się jeszcze raz w spoko rozdziałce. 

Możesz nawet już dzisiaj, wystarczy kupić Xboxa i masz komplet w 4K60.

 

W sumie nie doczytałem, że chodziło Ci o Ori i wspominałem o Gearsach, ale nie pomyliłem się i tak :) Blind Forest bodajże w 1080p.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...